gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

GlenDimplex

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Junkers - patron


Produkty projektowane z myślą o energii przyszłości od 50 lat

aktualizacja: 10-05-2017, 09:20 – artykuł promocyjny


Marka Immergas, obecna od 50 lat w branży grzewczej, to jedna z wiodących firm dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Od początku istnienia firmy jej misją była innowacyjność. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

W skład oferty firmy wchodzą kotły gazowe tradycyjne i kondensacyjne, kolektory słoneczne, pompy ciepła do systemów grzewczych i do przygotowania c.w.u., automatyka Delta Dore zarządzająca ciepłem w budynku oraz wyposażenie dodatkowe instalacji: grzejniki, mieszkaniowe stacje regulacji i pomiaru ciepła, rozdzielacze strefowe, naczynia wzbiorcze i zestawy kominowe.

 

Eolo Superior kW - kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalaniaModuł fotowoltaiczny I-PV 250W

kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania                     moduł fotowoltaiczny I-PV 250W    
Eolo Superior kW                                                                 

 

 

Nowoczesna technologia

 

Immergas stale inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii, które odpowiadają rosnącym potrzebom rynku i nowym trendom w projektowaniu i budownictwie. Obecnie, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii, dążeniem firmy jest stałe rozszerzanie swojej oferty w tym kierunku oraz możliwość pełnego zintegrowania ogrzewania w domu dzięki połączeniu kilku źródeł energii w jeden prosty system.

 

 

Lider zintegrowanych systemów grzewczych

 

Głównym celem Immergas jest rozwój systemów grzewczych nastawiony na poprawę efektywności energetycznej budynków zgodnie z wymaganiami stawianymi przez dyrektywy UE w zakresie emisji CO2. Kilka lat temu firma wdrożyła program inwestycyjny mający na celu powiązanie parametrów kotłów gazowych z wymaganiami w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zastosowaniu nowych źródeł pozyskiwania energii z zastosowaniem produktów Immergas, użytkownicy mają możliwość znacznego zwiększania efektywności energetycznej swoich domów. W celu niezakłóconego i jak najbardziej efektywnego działania swoich systemów Immergas oferuje dedykowane systemy zarządzania ciepłem, dostosowujące moc pracy do aktualnego zapotrzebowania w zależności od indywidualnych potrzeb użytkowników. Od niedawna w ofercie Immergas dostępne są także jedne z najnowocześniejszych systemów opartych o ogniwa fotowoltaiczne, dostosowane zarówno do wymagań indywidualnych, jak i instytucjonalnych użytkowników.

 

systemy grzewcze Immergas

 

 

Kompleksowe rozwiązania dla systemów scentralizowanych

 

Immergas to produkty dedykowane do większych inwestycji, np. wspólnot mieszkaniowych, zarówno nowych, jak i poddawanych modernizacji. Niezależnie od tego, czy w projektowanym systemie ogrzewania przewidziany jest kocioł w każdym mieszkaniu, czy też wspólna kotłownia w budynku, Immergas oferuje kompletne rozwiązania - systemy z wykorzystaniem pomp ciepła, kolektorów słonecznych dają niezliczone możliwości konfiguracji i dostosowania ich do wymagań niemal każdej inwestycji. Dział doradztwa projektowego Immergas oferuje wsparcie już na wczesnym etapie projektu architektonicznego. Uzupełnieniem oferty Immergas w tym zakresie są mieszkaniowe stacje i centrale pomiaru ciepła, wykorzystywane do podłączenia pojedynczego lokalu do centralnego węzła cieplnego bądź lokalnej kotłowni. Znajdą zastosowanie tam, gdzie nie można zainstalować oddzielnych kotłów gazowych dla każdego mieszkania, bądź gdy takie rozwiązanie jest nieekonomiczne. Urządzenia te umożliwiają sterowanie energią zgodnie z zapotrzebowaniem użytkowników, umożliwiając jednocześnie zliczanie pobranej energii przez odbiorców na potrzeby centralnego ogrzewania/chłodzenia, ciepłej wody użytkowej i zimnej wody.

Pełna oferta z możliwością pobrania plików dostępna jest na stronie www.immergas.pl w zakładce Produkty.
 

Kontakt w sprawie produktów:

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
tel. +48 42 649 36 00
www: www.immergas.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Systemy zaprasowywane Profipress i Sanpress Inox - przykładowa realizacja

Systemy zaprasowywane Profipress i Sanpress Inox - przykładowa realizacja

Duża instalacja to jeszcze większe wyzwanie. W przypadku zakładów produkcyjnych... ¬ więcej...

 
Równoważenie hydrauliczne za pomocą technologii AFC

Równoważenie hydrauliczne za pomocą technologii AFC

Równoważenie hydrauliczne systemów grzewczych jest koniecznością ze... ¬ więcej...

 
Pulsator w walce o Czyste Powietrze

Pulsator w walce o Czyste Powietrze

Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie kolejne edycje programów mających... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet