Oświetlenie LED obiektów przemysłowych i biznesowych

aktualizacja: 21-02-2020, 12:59 – artykuł promocyjny


Oferta firmy Miloo-Electronics, polskiego producenta oświetlenia LED rozszerzyła się o nowe oprawy do powierzchni handlowych i biur, marketów i hipermarketów, na stacje benzynowe oraz świetlówki z przeznaczeniem do urządzeń chłodniczych.

 

LIGHT STEP - do powierzchni biurowych, klatek schodowych, pomieszczeń technicznych

 

LIGHT STEP PT

Nowe oprawy o nazwie LIGHT STEP uzupełniły dotychczasową linię opraw do obiektów handlowych i biur produkowanych przez firmę Miloo-Electronics. Oprawa LIGHT STEP została zaprojektowana z myślą o energooszczędnym i wydajnym oświetlaniu powierzchni biurowych, klatek schodowych oraz różnego typu pomieszczeń technicznych.

Oprawa została wyposażona standardowo w zintegrowane źródło światła zasilane w technologii sekwencyjnej, cechuje się wysoką jakością wykonania (blacha stalowa malowana proszkowo na kolor

LIGHT STEP NT

biały) oraz 5-letnim okresem gwarancyjnym, który jest standardem w przypadku opraw firmy Miloo-Electronics.  

LIGHT STEP wyróżnia się niewielkim rozmiarem i bardzo prostą formą dzięki czemu doskonale wpasuje się w nowoczesny wystrój wnętrz. Istnieją dwie możliwości konfiguracji montażu: nadtynkowy w przypadku oprawy LIGHT STEP NT oraz podtynkowy dla LIGHT STEP PT.

 

 

SMART LINE do wielkopowierzchniowych sklepów i obiektów handlowych

 

Linia opraw do marketów i hipermarketów firmy została uzupełniona o nową oprawę o nazwie SMART LINE. Oprawa przeznaczona jest do łączenia w linie świetlne i jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych marketów i obiektów handlowych.

Obudowa oprawy SMART LINE wykonana została z anodowanego na kolor srebrny profilu aluminiowego. Na życzenie klienta w oprawie można zamontować klosz mikropryzmatyczny lub dyfuzyjny w zależności od zapotrzebowania. Oprawa SMART LINE wyposażona została w standardzie w zintegrowane źródło LED oraz zasilacz jednofazowy lub trójfazowy o bardzo dużej wydajności.

Dostępna temperatura barwowa światła SMART LINE to 4200K lub 5700K. Oprawa SMART LINE to nie tylko dopracowane rozwiązania technologiczne, ale także nowoczesny design, który doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni handlowej. Oprawy SMART LINE łączone są szynowo w linie świetlne i przystosowane do zawieszania na linkach stalowych.

 

 

FUTURA - do biur i na stacje benzynowe

 

FuturaOprawa o nazwie FUTURA jest odmianą dobrze już znanych klientom firmy Miloo-Electronics opraw z serii QUATTRO. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym biurze oraz na stacjach benzynowych.

Dzięki specjalnemu wycięciu wewnątrz obudowy oprawy, nadaje się do miejsc w których klient chce stworzyć unikalny wystrój wnętrz. Specjalny otwór wewnątrz oprawy FUTURA umożliwia wypełnienie go dociętym na wymiar kasetonem.

Obudowa oprawy FUTURA została wykonana z blachy stalowej, standardowo w kolorze białym, dla uzyskania oczekiwanego przez klienta efektu wystroju może być pomalowana na dowolny kolor dostępny w palecie RAL.

Do dyspozycji klientów temperatury barwowe 4000K oraz 5700K. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie oprawy w innej temperaturze barwowej. Moc oprawy 45W.

 

 

Świetlówki LT T5 i ECO LT T8 - do urządzeń chłodniczych

 

Świetlówka LT T5 przystosowana jest do gniazda G5. Cechą wyróżniającą nowej świetlówki w ofercie Miloo-Electronics jest jej niskie napięcie 12V oraz wysoka skuteczność świetlna.

 

LT T5

 

Długości świetlówek T5 dostosowane zostały do klasycznych wymiarów źródeł światła T8, dzięki czemu można je stosować w urządzeniach chłodniczych. Wskaźnik oddawania barw Ra=85. W standardzie dostępne temperatury barwowe 2900K, 4200K, 5700K, NATURAL MEAT, DEEP PINK.

Świetlówka ECO LT T8 posiada w pełni poliwęglanowy klosz z wewnętrznie zintegrowanym radiatorem rozpraszającym ciepło, dzięki czemu podobnie jak LT T5 cechuje się wysoką skutecznością świetlną. Dodatkowo jest to seria ekonomiczna, co oznacza niższą cenę jednostkową świetlówki.

 

LT T8

 

Wszystkie cechy ECO LT T8 pozwalają stosować ją jako główne źródło światła w urządzeniach chłodniczych. Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz dopasowane wymiary sprawiają, że ECO LT T8 jeszcze bardziej przypomina klasyczną świetlówkę fluorescencyjną.

W standardzie dostępne temperatury barwowe: 2900K, 4200K, 5700K, MDP, DEEP PINK. Wskaźnik oddawania barw Ra świetlówek ECO LT posiada wartość 85.


 

Kontakt w sprawie produktów:

MILOO-ELECTRONICS sp. z o.o.
tel. +48 14/ 662 19 55
www: www.emiloo.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Oświetlenie ścian zielonych lampami GrowLighxt firmy Smartlight

Oświetlenie ścian zielonych lampami GrowLighxt firmy Smartlight

Rola roślinności w naszym otoczeniu jest bardzo ważna, szczególnie w miastach,... ¬ więcej...

 
Oprawy oświetleniowe PAWBOL

Oprawy oświetleniowe PAWBOL

PAWBOL to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektrotechnicznego, który... ¬ więcej...

 
Oświetlenie miejsca pracy przy komputerze

Oświetlenie miejsca pracy przy komputerze

Oświetlenie to bardzo ważny czynnik w pracy, gdzie spędzamy sporą część dnia... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet