gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-Projekt

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet    REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Junkers - patron


Immergas - 50 lat doświadczenia w branży grzewczej


Firma Immergas powstała w 1964 roku jako urzeczywistnienie marzeń jej założycieli o dostarczaniu na rynek produktów będących połączeniem nowatorskich rozwiązań technicznych, niezawodności i wyjątkowego włoskiego designu. Od 50 lat tysiące inżynierów, pracowników i współpracowników Immergas na całym świecie kontynuują misję założycieli firmy. Firma jest obecna w ponad 40 krajach, posiada 9 oddziałów w Europie i jeden w Chinach. Współpracuje z największymi firmami dystrybucyjnymi na świecie, inwestuje w nowe fabryki oraz rozwój najnowocześniejszego zaplecza technologicznego. Każdego roku wprowadza na rynek nowe modele urządzeń, niejednokrotnie wyznaczając nowe kierunki rozwoju branży.

 

 

Oferta Immergas to pełen asortyment wysokiej jakości kotłów kondensacyjnych, tradycyjnych, zasobników, pomp ciepła, tworzących kompletny system grzewczy dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wychodząc naprzeciw światowym trendom w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii, firma przykłada coraz większą wagę aspektom środowiskowym, poszerzając swoją ofertę o instalacje solarne i systemy fotowoltaiczne.

 

 

Immergas - najpopularniejsze kotły kondensacyjne na rynku

 

Od początku działania marki Immergas w Polsce, najpopularniejszym produktem były kotły tradycyjne i kondensacyjne. Dzisiaj firma oferuje jedną z najszerszych na rynku gamę kotłów gazowych do c.o. i c.w.u. Duża różnorodność oferowanych przez Immergas kotłów pozwala na wybór najbardziej optymalnego rozwiązania systemu ogrzewania przy uwzględnieniu warunków lokalowych, zapotrzebowania na c.w.u. oraz przyjętego przez użytkownika sposobu realizacji ogrzewania.

 

 

Kotły kondensacyjne Immergas to jedne z najbardziej elastycznych źródeł ciepła spośród oferowanych na rynku modeli. Decyduje o tym szeroki zakres modulacji - w niektórych kotłach od 16 do 100% mocy znamionowej oraz szeroki zakres temperatur pracy: od 20°C do 85°C. Możliwość elastycznego dostosowania mocy kotła i temperatury wody kotłowej do aktualnego zapotrzebowania na ciepło powoduje, że są ekonomiczne w eksploatacji i są w stanie zapewnić użytkownikowi wysoki komfort termiczny.

Nowoczesna elektronika wykorzystana w urządzeniach umożliwia ich współpracę ze sterownikami pogodowymi CAR, sondami zewnętrznymi i rozdzielaczami sterowymi. Elegancki panel kontrolny pozwala na łatwe i intuicyjne nastawienie i odczytywanie parametrów pracy kotła.

 

 

Immergas - wspiera Profesjonalistów

 

Dzisiejsza pozycja Immergas jest efektem wieloletniej pracy i budowania relacji z Klientami, zarówno dystrybutorami, jak i instalatorami. To efekt konsekwentnie realizowanej polityki handlowej, opartej na jasnych i przejrzystych warunkach, zaufaniu i lojalności. Od kilku lat Immergas Polska realizuje program mający na celu zrzeszenie i wsparcie zawodowych instalatorów. Program Autoryzacji i stworzenie portalu dedykowanego instalatorom sprawiło, że dostęp do profesjonalnych firm zajmujących się instalacją urządzeń grzewczych jest zdecydowanie łatwiejszy. Przez lata program ulegał modyfikacjom, w efekcie końcowym wyłoniła się tegoroczna edycja pod hasłem Caius wspiera profesjonalistów. Z myślą o naszych partnerach powstał serwis www.caius.pl, który pozwala na sprawną rejestrację zgłoszeń, zapewnia łatwy dostęp do informacji o programie oraz kontakt z osobami obsługującymi promocję.

 

 

Do udziału w programie zostały wytypowane produkty znane wśród klientów, odznaczające się szczególnie wysoką jakością i trwałością. Wśród wyróżnionych produktów znalazły się kotły z serii Victrix, Hercules, Nike oraz Eolo. Konkretne modele można rozpoznać już podczas zakupu, dzięki naklejce z kodem QR. Tak oznaczone kotły uprawniają wszystkich instalatorów prowadzących zarejestrowaną działalność gospodarczą do udziału w programie. Ogromną rolę odgrywają tutaj również wybrani Autoryzowani Partnerzy Handlowi, którzy służą radą i pomocą, nie tylko przy doborze odpowiedniego produktu, ale również podczas rejestracji i przesyłania zgłoszeń do programu.

Zobacz więcej szczegółów na stronie www.caius.pl


 

Kontakt w sprawie produktów:

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
tel. +48 42 649 36 00
www: www.immergas.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
8 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę zanim kupisz kocioł centralnego ogrzewania

8 rzeczy, które warto wziąć pod uwagę zanim kupisz kocioł centralnego ogrzewania

Zakup kotła c.o. to duża inwestycja, dlatego warto ją dobrze przemyśleć. Moc wybranego... ¬ więcej...

 
Bezpieczny metalowy przewód przyłączeniowy do gazu WZ

Bezpieczny metalowy przewód przyłączeniowy do gazu WZ

Instalacja gazowa w domu wymaga rozwiązań bezpiecznych i sprawdzonych. Łatwy montaż... ¬ więcej...

 
Junkers-Bosch aplikacje mobilne

Junkers-Bosch aplikacje mobilne

Użytkowanie aplikacji mobilnych oferowanych przez Junkers-Bosch gwarantuje łatwiejszą... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet