Lampy UV do wykrywania nieszczelności

aktualizacja: 26-01-2016, 13:57 – artykuł promocyjny


Lampy UV produkcji Mastercool do wykrywania nieszczelności doskonale sprawdzają się zarówno w miejscach o ograniczonej przestrzeni, jak i w bardziej ?przestronnych? układach. Do tych ostatnich w szczególności nada się model 53518-UV, wyposażony w funkcję zoom emitowanego światła UV.

 

Lampy UV produkcji Mastercool do wykrywania nieszczelności  Wigmors

 

 

53512-UV i 53517-UV

 

Obie lampy różnią się przede wszystkim ilością zastosowanych diod UV. W modelu 53512-UV jest ich 12, natomiast w modelu 53517-UV - 17. Posiadają wytrzymałą obudowę, wykonaną z anodowanego aluminium. Zasilane są 3 bateriami AAA, których jeden zestaw wystarcza na 5 godzin ciągłego działania. Żywotność diod wynosi 25 000 godz. (czyli niemal 3 lata) - można więc śmiało stwierdzić, że żaden użytkownik nie zdoła ich ?zużyć?. W zestawie okulary ochronno - wzmacniające.

 

 

53518-UV

 

Poszukującym bardziej zaawansowanych rozwiązań z powodzeniem możemy polecić lampę 53518-UV. Posiada ona - nowatorską na rynku - funkcję ZOOM, pozwalającą na regulację skupienia emitowanego światła UV (za pomocą obrotowego pierścienia zamontowanego na rączce). Umożliwia pracę w 2 trybach - super jasnym oraz oszczędnym. Nietypowy jest sposób zasilania lampy - do wyboru, za pomocą akumulatorka lub 3 baterii / akumulatorków AAA. Zarówno akumulator wraz z ładowarką, jak i komplet baterii AAA znajdują się w zestawie, w którym znaleźć można także okulary ochronno-wzmacniające. Lampa umożliwia od 3 do 5 godzin ciągłej pracy.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Wigmors
ul. Irysowa 5
51-117 WrocławZOBACZ TAKŻE
Klimatyzator U-Crown

Klimatyzator U-Crown

Klimatyzator U-Crown marki Gree to urządzenie z segmentu Premium, wyróżniające... ¬ więcej...

 
Klimatyzatory pokojowe LOMO Economic

Klimatyzatory pokojowe LOMO Economic

Klimatyzator ścienny Lomo Economic charakteryzuje wysoka oszczędność, bardzo niskie... ¬ więcej...

 
System klimatyzacji do instalacji wewnątrz budynków

System klimatyzacji do instalacji wewnątrz budynków

Zarówno w UE jak i Polsce oprócz pojawiających się inwestycji z nowymi... ¬ więcej...

 
partnerzy w dziale
logo Venture Industries Sp. z o.o.     logo ebm Papst Daikin     Ventec Rosenberg Klima   Schiedel  Iglotech  Iglotech      logo Konwektor         Uniwersal   ProventGlobal-Tech Flop System Sp. z o.o.    Lindab Elektror   Onninen    Metalplast      ASK Alternatywne Systemy Komfortu Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors     Kaisai    Fg Poland
All rights reserved © 2004-2016 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj