Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Wentylatory Venture Industries w ofercie Iglotech

aktualizacja: 24-09-2015, 09:33 – artykuł promocyjny


Iglotech wprowadził do swojej oferty, produkty firmy Venture Industries. W sprzedaży pojawiły się m.in. wentylatory osiowe, kanałowe, dachowe, przeciwwybuchowe, promieniowe oraz wentylatory dla domu i biura. Wszystkie oferowane wentylatory charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz wysoką efektywnością.

 

Venture Industries - Wentylator osiowy kanałowy Compact TCFB oraz TOFTVenture Industries - Wentylator osiowy ścienny Compact HCFB/HCFT

fot.1 Wentylator osiowy kanałowy                fot.2 Wentylator osiowy ścienny
Compact TCFB oraz TCFT                             Compact HCFB/ HCFT


Wentylatory osiowe kanałowe Compact TCFB/TCFT oraz ścienne Compact HCFB/HCFT
stosuje się w pomieszczeniach o charakterze użytkowym i przemysłowym, np. hurtownie, magazyny, warsztaty, hale produkcyjne, szklarnie, pomieszczenia hodowlane. Pierwsze przeznaczone są do montażu kanałowego w dowolnej pozycji, natomiast drugie przystosowane są do montażu ściennego. Oba modele znajdują zastosowanie w urządzeniach klimatyzacyjnych. Wentylatory HCFB/HCFT występują także w wersji przeciwwybuchowej.

 

Venture Industries - Wentylator kanałowy TD SilentVenture Industries - Wentylator kanałowy TD

fot. 3 Wentylator kanałowy TD Silent                   fot.4  Wentylator kanałowy TD   


Wentylatory kanałowe oferowane przez Iglotech to m.in. TD, TDx2, TD Silent oraz TD Ecowatt
. Pierwsze trzy modele przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia. Można je montować w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicach od 100 do 400 mm (TD od 100 do 400 mm, TDx2 od 100 do 250 mm oraz TD Silent od 100 do 315 mm). TD Silent charakteryzuje się dodatkowo bardzo niskim poziomem hałasu i można go montować w sufitach podwieszanych. Szeroki  zakres  zastosowania sprawia, że można go montować w budynkach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych, w restauracjach, biurach, studiach dźwiękowych.

Wentylator kanałowy TD Ecowatt
przystosowany jest do pracy ciągłej, zapewniający przy tym oszczędne zużycie energii. Znajduje zastosowanie w wentylacji wywiewno-nawiewnej mieszkań, biur, kawiarni czy sklepów.

 

Venture Industries - Wentylator dachowy RFVenture Industries - Wentylator dachowy TH

fot.5 Wentylator dachowy RF                      fot.6 Wentylator dachowy TH


W ofercie firmy Iglotech pojawiły się także wentylatory dachowe RF oraz TH, które przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia powietrza. Wentylatory wyciągowe RF stosowane są w instalacjach wyciągowych z mieszkań, warsztatów, magazynów, hal przemysłowych, garaży czy supermarketów. Przystosowane są do pracy w pozycji pionowej na dachach płaskich. Zastosowanie odpowiednich podstaw dachowych R5 umożliwia montaż na dachach pochyłych.  Natomiast wentylator dachowy TH jest doskonałym rozwiązaniem  w instalacjach wentylacyjnych: wentylacji nawiewno-wywiewnej biur, sklepów, magazynów. Wentylator może współpracować z kuchennymi okapami wyposażonymi w separator tłuszczu.

 

Venture Industries - Wentylator promieniowy BCVenture Industries - Wentylator Decor

fot. 7 Wentylator promieniowy BC                      fot. 8 Wentylator Decor

 

Wentylatory promieniowe BC przeznaczone są do transportu czystego powietrza. Stosuje się je w przemyśle, gdzie należy dostarczyć powietrze o wysokim ciśnieniu, np. dostarczanie powietrza do układów palników gazowych.

Oferta Iglotech powiększyła się także o wentylatory dla domu i biura firmy Venture Industries. Wśród dostępnych modeli znajdują się: Silent 100/200/300, Decor, EDM oraz EBB. Przeznaczone są one do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości, np.: łazienki, pralnie, pomieszczenia mieszkalne, biurowe.

Venture Industries to polska marka działająca w branży wentylacyjnej już od 1990 roku. Doświadczenie zdobyte na rynku przełożyło się na wysoką jakość produktów i szeroką ofertę. Firma zajmuje się produkcją urządzeń do wentylacji pomieszczeń (wentylatory kanałowe, ścienne, dachowe) oraz produkcją urządzeń do zastosowań technologicznych. Wysoki poziom świadczonych usług został potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2000.

Powiększenie oferty firmy Iglotech o nowe wentylatory sprawia, że firma posiada bardzo szeroki zakres produktów, umożliwiający zrealizowanie większość zamówień.  Szczegóły dotyczące nowej oferty znajdują się na stronie www.iglotech.com.pl.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Iglotech sp. z o.o.
tel. (55) 645 73 00
www: www.iglotech.com.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Centrale KOMFOVENT od VENTIA w Programie Czyste Powietrze - dofinansowanie do 90 procent ceny!

Centrale KOMFOVENT od VENTIA w Programie Czyste Powietrze - dofinansowanie do 90 procent ceny!

Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę jakości powietrza. Jest skierowany również... ¬ więcej...

 
Tester szczelności Wöhler DP 700

Tester szczelności Wöhler DP 700

Urządzenie Wöhler DP 700 do badania szczelności zostało zaprojektowane w celu... ¬ więcej...

 
Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Już w 1990 r. CAREL wprowadził swój pierwszy produkt dla sektora chłodniczego,... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet