gorące tematy
ideal-ts
tagi
partnerzy w dziale

Karlik    Fibaro - systemy domu inteligentnego 

Legrand    Ospel
   
 RaychemPentair

Satel     Hager

Onninen     Ideal TS

STERR Elektra

Intersoft      Apator

znajdź fachowca
strona główna » instalacje elektryczne » inteligentny budynek

Zarządzanie domem przez telefon

aktualizacja: 23-11-2015, 12:35


Sterowanie domem za pomocą telefonu - jeszcze do niedawna mogliśmy tylko o tym marzyć, jednak teraz jest to już możliwe. Dzięki bezpłatnej aplikacji dla urządzeń mobilnych z systemem Android, stworzonej przez firmę Fibar Group, możemy zarządzać domem wyposażonym w inteligencję budynką Fibaro bezpośrednio przez smartfona z tym systemem operacyjnym.

 

Fibar Group - zarządzanie domem z systemem inteligencji budynkowej Fibaro przez smartfona

 

Dzięki nowej aplikacji inteligentnym domem wyposażonym w Fibaro można już sterować także za pomocą telefonów z systemem Android (wersja 2.3.3 lub nowsza). - Stworzenie aplikacji przeznaczonej dla Androida to kolejny ważny krok dla rozwoju naszego systemu. Wielu użytkowników zgłaszało nam na nią zapotrzebowanie - mówi Maciej Fiedler, dyrektor ds. rozwoju Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynków Fibaro.

Aplikację
cechuje nie tylko przyjazny i intuicyjny interfejs oraz czytelny i estetyczny design, ale także bogate funkcjonalności, które pozwalają na kontrolowanie tego, co dzieje się w inteligentnym domu z każdego miejsca na świecie. Dzięki niej możemy zarządzać pracą sprzętów elektronicznych, a także między innymi oświetleniem, ogrzewaniem, wilgotnością powietrza czy systemem alarmowym. Aplikacja umożliwia sterowanie za pomocą gestów z jej głównego ekranu oraz głosu, poprzez wirtualną asystentkę LiLi, która dostępna jest w dwóch językach - polskim i angielskim. Udostępniono w niej również funkcję śledzenie GPS, a także powiadomienia push.

 

Fibar Group - zarządzanie domem z systemem inteligencji budynkowej Fibaro przez smartfonaFibar Group - zarządzanie domem z systemem inteligencji budynkowej Fibaro przez smartfona

Fibar Group - zarządzanie domem z systemem inteligencji budynkowej Fibaro przez smartfonaFibar Group - zarządzanie domem z systemem inteligencji budynkowej Fibaro przez smartfona

 

Najnowsza wersja aplikacji gwarantuje możliwość zmiany ikon i ich indywidualnego dobierania przez użytkowników dla poszczególnych pokoi oraz urządzeń. - Sterowanie systemem za pomocą aplikacji jest bardzo proste. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika i utrzymany w charakterystycznej dla naszej firmy estetyce - dodaje Maciej Fiedler z Fibaro.

Aplikacja Fibaro na Androida jest dostępna w wielu językach. Można ją bezpłatnie pobrać z internetowego sklepu Google Play.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Fibar Group S.A.
ul. Lotnicza 1
60-421 Poznań
tel. +48 509-676-518
fax.
www: www.fibaro.com/pl
mail: wyślij wiadomość

poczytaj o Fibar Group w portalu
zobacz wszystkie zdjęcia w galerii Fibar GroupAll rights reserved © 2004-2016 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet