Jednostki naścienne - grzanie i chłodzenie w nowoczesnym domu

aktualizacja: 05-02-2020, 10:09 – artykuł promocyjny


Klimatyzacja zaliczana jest do standardowego wysposażenie nowoczesnego domu. Wybierając urządzenie klimatyzacyjne warto zwrócić uwagę nie tylko na jego parametry, ale również na wygląd. Nowoczesny klimatyzator powinien być elementem idealnie współgrającym z wystrojem danego wnętrza, który nienarzucjaacym swoją obecnością.

 

Daikin - klimatyzator

 

Firma Daikin rozszerzyła gamę oferowanych jednostek naściennych serii K, aby zapewnić optymalne wzornictwo i komfort dla całego domu.

Nowe jednostki klasy 35, 42 i 50 dołączają do mniejszych jednostek wprowadzonych na rynek w roku 2012, co oznacza, że ta gama urządzeń może obecnie oferować wysoki poziom komfortu i oszczędności energii dla całego domu - od najmniejszych sypialni po największe pomieszczenia dzienne.

Cały typoszereg jednostek naściennych firmy Daikin spełnia najsurowsze wymagania nowoczesnego domu zarówno pod względem wzornictwa, jak i efektywności. Dyskretne i nowoczesne wzornictwo jednostek zapewnia dopasowanie do każdego pomieszczenia. Ich krzywizny łuków pięknie wkomponowują się w ścianę, czego wynikiem jest nienarzucająca się obecność, która wspaniale integruje się ze współczesnymi sypialniami i pomieszczeniami dziennymi. Ten elegancki i funkcjonalny design uzupełnia wysokiej jakości wykończenie matową krystaliczną bielą.

Nowe jednostki serii K, o wydajnościach chłodniczych 3,5 do 5,3 kW, są optymalizowane dla pomieszczeń dziennych. Ich schemat dystrybucji powietrza wykorzystuje efekt Coandy, kierując bezpośredni strumień powietrza na sufit, co zapewnia redukcję przeciągów i warunki idealnego komfortu w każdej części domu. Ponadto, inteligentny czujnik ruchu może wykrywać miejsca przebywania osób w pomieszczeniu i kierować bezpośredni strumień powietrza z dala od nich.
 


Kontynuowanie przez firmę Daikin poszukiwań lepszej efektywności powoduje, że jednostki naścienne zapewniają najwyższą efektywność i spełniają wymogi najnowszych europejskich uregulowań prawnych w zakresie sprawności sezonowych, osiągając poziomy klasyfikacji aż do A++. Technologia sterowania inwerterowego jednostek umożliwia dostosowywanie pobieranej mocy w celu dopasowania do wymagań obciążeniowych podczas ogrzewania i chłodzenia, czego wynikiem jest obniżenie rocznego zużycia energii i kosztów eksploatacji z równoczesnym zapewnieniem maksymalnego komfortu.

Dodatkowe oszczędności energi uzyskuje się dzięki zastosowaniu tygodniowego układu zegarowego oraz inteligentnego czujnika. Tygodniowy układ zegarowy umożliwia użytkownikom takie zaprogramowanie pracy urządzenia, aby jak najlepiej dostosować ją do ich zwyczajów, podwyższając komfort i oszczędzając energię, natomiast czujnik inteligentny zapewnia automatyczne przełączanie do trybu ekonomicznego, gdy pomieszczenie jest puste przez 20 minut.

Mniejsze jednostki naścienne serii K są przeznaczone specjalnie do stosowania w sypialniach i pracują generując hałas na poziomie 19 dBA, co zapewnia spokojny sen. Jednak nawet największe jednostki tej serii są ciche, pracując przy poziomie hałasu 23 dBA.

Jednostki te można łatwo obsługiwać poprzez sterownik bezprzewodowy lub zdalnie przez Internet. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do systemu za pomocą smartfonu, laptopa, komputera PC lub tabletu w celu zdalnego monitorowania i sterowania komfortemw swoim domu.

Dzięki dyskretnemu i zintegrowanemu wzornictwu, cichej pracy, wysokiej efektywności sezonowej i wspaniałych poziomów komfortu ta nowa seria urządzeń naściennych stanowi doskonałe rozwiązanie funkcji grzania i chłodzenia nowoczesnego domu.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 319 90 00
www: www.daikin.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Poznaj klimatyzatory Gree!

Poznaj klimatyzatory Gree!

Marka Gree posiada bogatą ofertę klimatyzatorów ściennych. Jest liderem pod... ¬ więcej...

 
Systemy klimatyzacji ARV

Systemy klimatyzacji ARV

Firma WIENKRA już od ponad 30 lat wspiera wykonawców instalacji klimatyzacyjnych... ¬ więcej...

 
AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

Klimatyzatory AUX serii FREEDOM ekonomiczne o uniwersalnej, nowoczesnej stylistyce... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet