Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Nawiewniki okrągłe wirowe - komfort klimatyczny w modnej stylistyce

aktualizacja: 13-10-2015, 09:12 – artykuł promocyjny


Urządzeniem, służącym do nawiewu i wywiewu dużych ilości powietrza w pomieszczeniach komfortu, są nawiewniki wirowe okrągłe NKSD-R. Są one przeznaczone zarówno do dużych pomieszczeń, takich jak: sklepy, czy kina, jak również do mniejszych  - pokoi biurowych - o wysokości od 2,5 do 4m. Nawiewniki wirowe okrągłe firmy Alnor Systemy Wentylacji sprawdzają się zarówno w wysoko- jak i niskociśnieniowych instalacjach wentylacyjnych.

 

Alnor Systemy Wentylacji - nawiewniki wirowe okrągłe NKSD-R

 

Estetyka w służbie techniki

 

Nowoczesne wzornictwo dopasowane do współczesnych trendów czyni z nawiewników nie tylko potrzebny element instalacji wentylacyjnych, są to również atrakcyjny detale wystroju wnętrz.

 

 

Precyzyjne kierowanie strumieniem powietrza

 

Nawiewniki wyposażone są w przestawne lamelki, kierujące strumieniem powietrza. Możliwość zmiany pozycji lamelek pozwala na dopasowanie kształtu strumienia do indywidualnych potrzeb wynikających z zagospodarowania pomieszczenia. Wirowy poziomy nawiew powietrza umożliwia szybkie wyrównanie temperatury i spadek prędkości strumienia, zapobiegając powstawaniu ciągów. Lamelki kierujące są w kolorze czarnym.

 

 

Łatwy montaż

 

Nawiewniki służą do montażu w płaszczyźnie sufitu. Mogą być instalowane na kanałach wentylacyjnych oraz w skrzynkach rozprężnych. Każdy nawiewnik typu NKSD-R posiada jeden otwór montażowy do mocowania centralnego - w komplecie jest właściwa śruba i nakrętka, co ułatwia i przyspiesza montaż. Instalacja nawiewników wirowych na puszkach rozprężnych zapewnia wysoką wydajność przy niskich poziomach hałasu i małych stratach ciśnienia. Puszki rozprężne mogą być dodatkowo wyposażone w przepustnice, co umożliwia kontrolę przepływu powietrza w jeszcze większym stopniu.

 

 

W trosce o jakość wykończenia instalacji

 

Nawiewniki wirowe wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej i malowane proszkowo na kolor biały RAL9016.

Nawiewniki wirowe to doskonały wybór dla osób szukających profesjonalnych rozwiązań technicznych, dbających przy tym o estetykę pomieszczenia i jakość zastosowanych materiałów.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
tel. (22) 737 40 00
www: www.alnor.com.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Centrale KOMFOVENT od VENTIA w Programie Czyste Powietrze - dofinansowanie do 90 procent ceny!

Centrale KOMFOVENT od VENTIA w Programie Czyste Powietrze - dofinansowanie do 90 procent ceny!

Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę jakości powietrza. Jest skierowany również... ¬ więcej...

 
Tester szczelności Wöhler DP 700

Tester szczelności Wöhler DP 700

Urządzenie Wöhler DP 700 do badania szczelności zostało zaprojektowane w celu... ¬ więcej...

 
Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Już w 1990 r. CAREL wprowadził swój pierwszy produkt dla sektora chłodniczego,... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet