Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


SPIDERvent - system wentylacji stropowej

aktualizacja: 30-04-2015, 11:48 – artykuł promocyjny


SPIDERvent to innowacyjne rozwiązanie w zakresie wentylacji z odzyskiem ciepła, które polega na ukryciu układu rozprowadzającego powietrze w stropie na etapie jego wylewania w nowopowstających budynkach jedno- i wielorodzinnych. System ten składa się z komponentów z tworzyw sztucznych, odpornych na kondensację i zgniecenia komponentów, dzięki czemu montaż giętkich kanałów i skrzynek wentylacyjnych może być dokonany przez ekipę wykonującą strop.

 

Flop System - system SPIDERvent

 

SPIDERvent to do 30 % oszczędności na inwestycji, układ wentylacyjny pracuje bardzo cicho, jest łatwy w czyszczeniu i eksploatacji. To system modułowy o bardzo dużych możliwościach rozbudowy.

Elementy systemu SPIDERvent mogą współpracować zarówno z lokalnymi urządzeniami wentylacyjnymi - wentylatorami lub rekuperatorami obsługującymi wydzielone lokale mieszkalne, jak i jednostkami centralnymi podłączonymi do większej liczby lokali.

 

 

ZALETY SPIDERvent

 

  • Oszczędzasz 20 - 30%

Stosując system SPIDERvent można znacznie zmniejszyć koszty wykonania systemu wentylacji. W zależności od wielkości wentylowanych pomieszczeń, oszczędności sięgają 20-30%.

Dzięki redukcji kosztów związanych z produkcją materiałów oraz łatwości instalacji samego systemu, inwestorzy i projektanci wentylacji w domach i mieszkaniach mają większe możliwości i komfort projektowania.

 

  • Ogromna elastyczność


Dzięki SPIDERvent ograniczysz koszty związane z instalacją całego systemu. Montaż elementów jest szybki i bardzo prosty.


Każda skrzynka rozdzielcza i kolektory zostały fabrycznie przystosowane do łatwej rozbudowy. Jednym ruchem można przygotować otwory pod przewody wentylacyjne, dzięki czemu elementy systemu mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Co ważne, przy minimalnym wysiłku i czasie ekip montażowych.

W miejscu instalacji systemu możesz samodzielnie modyfikować lub dowolnie rozbudowywać połączenia. Dzięki temu, że SPIDERvent pozwala na podłączenie kanałów o średnicy Ø75 mm lub Ø90 mm, możesz ograniczyć zapasy produktów i pozwolić sobie na większą elastyczność.

 

 

Lekka, wytrzymała konstrukcja odporna na korozję

 

Elementy systemu SPIDERvent są wyprodukowane z trwałych i wytrzymałych tworzyw sztucznych, które dodatkowo wzmocnione zostały włóknem szklanym. Dzięki temu instalacja systemu w nawet najcięższych stropach betonowych jest bezpieczna i bardzo trwała. Istotny jest również fakt, że wszystkie części są bardzo lekkie i absolutnie odporne na korozję.

 

 

Tłumienie akustyczne i łatwość czyszczenia

 

Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych SPIDERvent zapewnia komfort akustyczny znacznie większy niż powszechnie dostępne na rynku elementy metalowe.
Czyszczenie systemu można przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy zdjąć maskownicę wlotów/wylotów i z łatwością wyczyścić zabrudzone elementy.

 

Flop System - system SPIDERvent

 

 

Zastosowanie SPIDERvent

 

  • Mieszkania i apartamenty
  • Domy jednorodzinne
  • Szkoły i przedszkola
  • Hotele
  • Budynki przemysłowe


Zobacz więcej informacji o systemie SPIDERvent.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Flop System Sp. z o.o.
tel. (71) 325 14 20
www: www.flopsystem.pl
www.ecodom.pl/
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Centrale KOMFOVENT od VENTIA w Programie Czyste Powietrze - dofinansowanie do 90 procent ceny!

Centrale KOMFOVENT od VENTIA w Programie Czyste Powietrze - dofinansowanie do 90 procent ceny!

Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę jakości powietrza. Jest skierowany również... ¬ więcej...

 
Tester szczelności Wöhler DP 700

Tester szczelności Wöhler DP 700

Urządzenie Wöhler DP 700 do badania szczelności zostało zaprojektowane w celu... ¬ więcej...

 
Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Już w 1990 r. CAREL wprowadził swój pierwszy produkt dla sektora chłodniczego,... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
iglotech