Advertisement

Instal-Projekt - grzejniki


Wodne grzejniki ścienne z wentylatorem

aktualizacja: 24-04-2015, 10:59 – artykuł promocyjny


Wodne grzejniki ścienne z wentylatorem REGULUS VENT są fabrycznie przystosowane do zamontowania w nich wentylatora. Posiadają one w dolnej części wycięcie - miejsce montażu wentylatora a także jego magnetyczne umocowanie.

 

Regulus -

 

Zbudowane są dokładnie tak, jak wszystkie regulusy - układ wodny z miedzi, emitery ciepła - pakiet lamelek z aluminium. Różnica? W dolnej części grzejnika typu „E” znajduje się wycięcie, miejsce montażu wentylatora a także jego magnetyczne umocowanie. Wpięcie i wypięcie wentylatora wraz z kompletnym przyłączem elektrycznym dzięki magnesom jest niezwykle łatwe. Grzejnik może pracować w opcji bez wentylatora, jako zwykły wodny lub z wentylatorem - jako grzejnik wodny o zmiennej dynamice grzania. Praca wentylatora może być podporządkowana impulsom z dowolnego typu sterownika pokojowego. Wentylator zwiększa moc grzejnika o minimum 30% bez zwiększania jego gabarytów. Zespół wentylatorowy można kupić w komplecie z grzejnikiem lub też jego zakup odłożyć na przyszłość, mając w układzie c.o. grzejnik wodny typu „E” przystosowany do takiej opcji.

We wszystkich typoszeregach grzejników ściennych REGULLUS oraz SOLLARIUS, z uwagi na fabryczne długości wentylatorów, oferta ograniczona jest do czterech długości grzejników: 60, 100, 140 i 180 cm.

Zastosowanie grzejników ściennych typ „E” z wentylatorem: instalacje niskotemperaturowe - kotły kondensacyjne, pompy ciepła, planowana w przyszłości zmiana źródła ciepła na niskotemperaturowe, ograniczenie w wielkości możliwych do zastosowania grzejników ściennych, dynamiczne uzupełnianie trudnych do przewidzenia strat ciepła, ogrzewanie pomieszczeń o dużej kubaturze, wspomożenie wentylacji pomieszczeń użytkowych.


 

Kontakt w sprawie produktów:

REGULUS-system s. j.
tel. 33/812-36-69, 33/815-10-25
www: www.regulus.com.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Grzejnik dekoracyjny ozdobą wnętrza

Grzejnik dekoracyjny ozdobą wnętrza

Wybierając grzejniki do swojego domu czy mieszkania, coraz częściej zwracamy uwagę... ¬ więcej...

 
Grzejniki chromowane - jaki wybrać

Grzejniki chromowane - jaki wybrać

Musimy połączyć tutaj dwie rzeczy: funkcjonalność i design, który dziś... ¬ więcej...

 
Grzejniki REGULUS-system - komfort cieplny i poszanowanie energii

Grzejniki REGULUS-system - komfort cieplny i poszanowanie energii

Technika grzewcza ulega szybkim przemianom związanym z coraz większymi wymaganiami... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2017 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
regulus

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj