gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-Projekt

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet    REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Relingi, wieszaki i haczyki do grzejników drabinkowych

aktualizacja: 09-11-2015, 12:55 – artykuł promocyjny


Obecnie w niemal każdej łazience obowiązkowym elementem wyposażenia jest grzejnik drabinkowy, który jest wygodny i poręczny. Może on służyć nie tylko do suszenie ręczników. Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom, takim jak: wieszaki, haczyki, uchwyty, relingi oraz półki grzejniki mogą pełnić dodatkowe funkcje.

 

 

Akcesoria do grzejników łazienkowych

 

Kształt grzejników drabinkowych świetnie sprawdza się w łazience. Dlaczego? Ponieważ nie montuje się ich w jednym, odgórnie określonym i utrudniającym dostęp miejscu. Modele te pozostają niejako „w zasięgu ręki”, stąd też są często wykorzystywane do suszenia np. mokrych ręczników. Rozwiązaniem pozwalającym przekształcić codzienne, grzejnikowe suszenie w zaprowadzanie porządku w łazience jest użycie specjalnie zaprojektowanych wieszaków. Zostały one pomyślane tak, by wykorzystać konstrukcję grzejnika i stanowić jego uzupełnienie. Instal-Projekt wprowadził do swojej oferty akcesoria, które pozwolą lepiej spożytkować przestrzeń łazienki - a tej, jak wiemy, nigdy za wiele.

 

INstal-Projekt - wieszak w formie guzika do grzejników drabinkowychINstal-Projekt - kolorwy haczyk do grzejników drabinkowych

 

 

Wieszaki i haczyki

 

Pomysłowość projektantów w zakresie wykorzystania konstrukcji grzejnika jest bardzo duża: do większości grzejników idealnie dopasuje się wieszak w formie niedużego i dyskretnego „guzika”. Z kolei przy modelu o kwadratowym przekroju rury możemy użyć wyprofilowanego haczyka w wybranym przez nas kolorze. Te drobne elementy rozwiązują problem odwieszania i odkładania tekstyliów w łazience, pozwalają także uniknąć konieczności nie zawsze praktycznego i estetycznego montowania wieszaków na drzwiach. Dodatkowy uchwyt na grzejniku to idealne miejsce np. na ręczniki lub szlafrok. Elegancko ukryte, wpasowane w formę grzejnika wieszaki stają się integralną częścią łazienki.

 

INstal-Projekt - reling w kolorze fioletowym do grzejników drabinkowychINstal-Projekt - reling w kolorze zielonym do grzejników drabinkowych

 

 

Relingi

 

Jeśli wolimy większe i bardziej designerskie rozwiązania, warto pomyśleć o coraz modniejszych relingach. Łatwość montażu i bogata oferta kolorystyczna to dodatkowy atut. Poza tym, nie są montowane na stałe i w razie zmiany koncepcji zawsze możemy je usunąć.

 

 

Półka do grzejników drabinkowych

 

Oprócz wymienionych elementów do odwieszania ręczników i ubrań, dodatkowo firma Instal-Projekt wprowadziła do swojej oferty... półkę. To pomysł dla tych, którym zawsze brakuje miejsca. Półka swoją formą idealnie współgra z „drabinką”, ponieważ jest zbudowana z elementów nawiązujących stylistyką do tego modelu grzejnika. Dzięki bezproblemowemu montażowi mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o wysokość, na której ją zamocujemy.

Dzięki pomysłowym akcesoriom grzejnik niejako „włącza” się do życia łazienki i - oprócz swojej podstawowej funkcji dostarczania ciepła - otwiera nowe możliwości aranżacyjne. Warto zatem przyjrzeć się jeszcze raz swojemu grzejnikowi i pomyśleć, czy na pewno korzystamy z niego w 100 procentach.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowe klimakonwektory Aermec FCZ-H przeciwko wirusom

Nowe klimakonwektory Aermec FCZ-H przeciwko wirusom

Pandemia wywołana przez koronawirusa COVID-19 pokazała, jak ważne jest wprowadzenie... ¬ więcej...

 
REGULUS-system - grzejniki ścienne i kanałowe do ogrzewania i chłodzenia - TOP 2020

REGULUS-system - grzejniki ścienne i kanałowe do ogrzewania i chłodzenia - TOP 2020

Chłodzenie pomieszczenia za pomocą pompy ciepła jest możliwe tylko wtedy, gdy posiadamy... ¬ więcej...

 
Ociepl wnętrze za pomocą kolorystyki

Ociepl wnętrze za pomocą kolorystyki

Największą popularnością cieszą się wnętrza ciepłe i przytulne. Niemal każdy... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus