gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

GlenDimplex

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Grzałka HOT2 oraz suszarki elektryczne sposobem na jesienne chłody

aktualizacja: 09-11-2015, 12:52 – artykuł promocyjny


Dni stają się coraz krótsze, a zima wisi w powietrzu. Zastanawiamy się co zrobić skoro jest dopiero październik, okres grzewczy nie wszędzie jeszcze wystartował, w mieszkaniach robi się coraz chłodniej, a ręczniki są wciąż wilgotne i nieprzyjemne w dotyku. Są na to dwa sposoby, albo w błyskawicznym tempie zaopatrzyć swój grzejnik w grzałkę HOT², albo zakupić jedną z oferowanych przez INSTAL PROJEKT suszarek elektrycznych.
 

Instal-Projekt - grzałka HOT2

fot.: grzałka Hot2 Instal-Projekt


Elektryczna grzałka do grzejnika centralnego ogrzewania HOT² sprawia, że możemy korzystać z grzejnika przez cały rok (nawet poza sezonem grzewczym). Dlatego idealnie sprawdzi się gdy przychodzą pierwsze zimne dni, a my nie jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni do niskich temperatur, mocniej odczuwamy zimno i łatwiej się przeziębiamy. Wtedy każdy z nas marzy o ciepłym mieszkaniu czy domu, o rozpoczęciu sezonu grzewczego. Niestety bardzo często nie od nas zależy kiedy to nastąpi. Centralne ogrzewanie przeważnie włączane jest dopiero pod koniec października. Dogrzewanie się piecykami to niezbyt rozsądne rozwiązanie – przy okazji zużywa się bardzo dużo energii elektrycznej, a nieumiejętne korzystanie z piecyków może grozić np. pożarem. Dlatego warto pomyśleć o innych rozwiązaniach, takich jak grzałki elektryczne do grzejników centralnego ogrzewania.

Grzałkę HOT² można podłączać do zainstalowanych już wcześniej grzejników INSTAL PROJEKT, współpracuje również z wieloma grzejnikami innych marek, dostępnymi na rynku. Grzałkę HOT² wyróżnia wyjątkowo niskie zużycie energii elektrycznej – w trybie czuwania pobiera jej 80 razy mniej niż inne dostępne na rynku produkty. Jest to zasługa zaawansowanego układu sterującego, pozwalającego na obniżenie poboru energii do minimum. To wszystko sprawia, że grzejnik z grzałką HOT² jest najpełniejszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem w dziedzinie ogrzewania. Wystarczy mieć w łazience dodatkowe gniazdko elektryczne do podłączenia grzałki.

Innym rozwiązaniem jest zainstalowanie jednej z suszarek elektrycznych z grupy Electro, które proponuje INSTAL PROJEKT. Są to m.in. Spina Electro, Omega R Electro, Stick Electro i Retto Electro, które do działania potrzebują tylko gniazdka elektrycznego.
 

Instal-Projekt - grzejnik Stick Electro    Instal-Projekt - grzejnik Retto Electro    Instal-Projekt - grzejnik Spina Electro
fot.: grzejnik Stick Electro        fot.: grzejnik Retto Electro             fot.: grzejnik Spina Electro


Omega R Electro, Retto Electro i Stick Electro to modele oparte na formach najpopularniejszych grzejników łazienkowych INSTAL PROJEKT. Suszarki dostępne są w różnych rozmiarach, 2 mocach (300 i 600 W). Ponadto Omega R Electro dostępna jest w wersji chromowanej. To pozwala na dobór suszarki idealnie dopasowanej do naszych potrzeb i wnętrza w którym chcemy ją zainstalować.
 

Instal-Projekt - suszarka Stick Electro
fot.: suszarka Spina Electro


Czwarty model suszarki to Spina Electro. Od pozostałych odróżnia się mniejszymi rozmiarami oraz tym, że jest suszarką bezcieczową. To sprawia, że można ja montować nawet  w pomieszczeniach czasowo nie ogrzewanych – nie grozi nam jej uszkodzenie pod wpływem ujemnej temperatury. Spina Electro jest bardzo prosta w montażu – można to wykonać samodzielnie, bez pomocy specjalisty. Dzięki specjalnym zawiasom jest obrotowa – to również niezwykle praktyczna funkcja, kojarząca się z klasycznymi łazienkowymi wieszakami do ręczników. Spina Electro ma nieco mniejszą moc – od 25 do 110 W.
 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zdalne sterowanie grzejnikami - automatyka TECH Sterowniki

Zdalne sterowanie grzejnikami - automatyka TECH Sterowniki

System do sterowania grzejnikami firmy TECH Sterowniki służy do kontrolowania pracy... ¬ więcej...

 
Euroster 4040 TXRX - funkcjonalność w minimalistycznej formie

Euroster 4040 TXRX - funkcjonalność w minimalistycznej formie

Łatwe i efektywne sterowanie temperaturą w pomieszczeniach to obowiązkowy element... ¬ więcej...

 
Komfort zimą i latem. Wewnątrz i na zewnątrz.

Komfort zimą i latem. Wewnątrz i na zewnątrz.

Jaga Climate Designers to grzejniki, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus