SZUKAJ
strona główna » instalacje grzewcze » grzejniki i zawory

Armatura pomiarowa Ferro


FERRO wprowadza do obrotu armaturę pomiarową pod własną marką. Termometry, manometry i termomanometry pozwalają na pomiar parametrów instalacji zarówno pod względem ciśnienia jak i temperatury pracy. Urządzenia mogą być wykorzystane w instalacjach wodnych, gazowych, centralnego ogrzewania jak również w instalacjach przemysłowych. Wysokie parametry techniczne zapewniają dokładny i niezawodny pomiar.


Termometry


Występują w obudowach ze stali ocynkowanej. Pokrywy wykonane są z tworzywa odpornego na zarysowanie, a tarcze o średnicach 63 mm i 100 mm z aluminium lakierowanego proszkowo. Mechanizm pomiarowy opiera się na spirali bimetalicznej. Zakres temperatury wynosi od 0 do 120°C.
 

Ferro - manometr     Ferro - manometr     Ferro - manometr     Ferro - manometr


Obudowy manometrów wykonane są z ABS o wysokiej odporności, pokrywy z tworzywa odpornego na zarysowanie, a tarcze o średnicy 63 mm z aluminium lakierowanego proszkowo. Manometry o klasie dokładności 2,5 oparte są na sprężynie bourdona ze stopu miedzi kształtu C. FERRO oferuje dwa rodzaje urządzeń o skali pomiaru ciśnień od 0 do 4 bar i od 0 do 10 bar.
 

Ferro - termometr    Ferro - termometr    Ferro - termomanometr    Ferro - termomanometr



Termomanometry


Posiadają obudowę opracowaną w technologii ABS, pokrywy z tworzywa i aluminiowe tarcze lakierowane proszkowo, o średnicach 63 mm i 80 mm. Mechanizmem ciśnieniowym w urządzeniach jest manometr oparty na sprężynie bourdona, który pozwala na dokonanie pomiarów w zakresie od 0 do 6 bar. Termometr działa na spirali bimetalicznej i posiada skalę pomiaru od 0 do 120°C.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul. Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (012) 256 21 00
fax. (012) 276 76 06
www: www.ferro.pl
mail: info@ferro.pl




Reklama____________________________________________________________________________
 

Eksperci z branży grzewczej:                                                                zobacz wszystkich ekspertów

Ekspert Sas
Kotły na paliwo
stałe


zadaj pytanie
Ekspert Terma Technologie
Grzejniki
łazienkowe


zadaj pytanie
Ekspert Darco
Powietrzne
ogrzewanie


zadaj pytanie
Ekspert Luxbud
Ogrzewanie
podłogowe


zadaj pytanie
Ekspert Tycothermal
Ogrzewanie
podłogowe


zadaj pytanie




All rights reserved © 2004-2011 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet