www.centrumklima.pl


Centrum Klima - zaprojektuje Twoją wentylację

aktualizacja: 05-05-2015, 11:31 – artykuł promocyjny


Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – przygotował dla swoich klientów profesjonalną obsługę z zakresu projektu wentylacji. Od 1 sierpnia właściciele domów o powierzchni do 200 m2, którzy zakupią centrale wentylacyjne renowowanej brytyjskiej firmy Vent Axia – z serii Kinetic lub Kinetic Plus – otrzymają projekt całej instalacji wentylacyjnej za złotówkę.

Centrum Klima jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Vent-Axia w Polsce. Centrale Kinetic i Kinetic Plus są przeznaczone do mieszkań i nowych domów jednorodzinnych. Promocyjny projekt przewiduje opracowanie wewnętrznych instalacji sanitarnych:

  • instalacja wentylacji mechanicznej
  • wytyczne dla branży elektrycznej (moce dobranych urządzeń)
  • wytyczne dla branży konstrukcji (obciążenia i otworowanie dla przegród budowlanych wynikające z prowadzenia kanałów wentylacyjnych)
  • wytyczne dla branży centralnego ogrzewania (określenie mocy grzewczej dla nagrzewnicy powietrza)
  • uzgodnienia architektoniczne obejmujące rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych i dobór elementów nawiewnych i wywiewnych
  • opis techniczny do instalacji
  • przekazanie dokumentacji w 4 egzemplarzach


„Centrum Klima zawsze dbała o dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalna wentylacja nie jest jeszcze popularna wśród Klientów indywidualnych. Dlatego, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku, postanowiliśmy zaoferować konsumentom kompleksowe rozwiązanie składające się z centrali wentylacyjnej oraz pełnego projektu instalacji. Ponadto, aby ułatwić naszym odbiorcom dostęp do wysokiej jakość wyrobów nawiązujemy współpracę z sieciami handlowymi. Efektem prowadzonych działań jest pojawienie się naszych produktów w sklepach Bricoman. W najbliższym czasie planujemy nawiązanie współpracy z kolejnymi marketami” – mówi Marek Perendyk, prezes zarządu Centrum Klima SA.
 

Centrum Klima -  Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła firmy Vent-Axia, model Kinetic
fot.: centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła firmy Vent-Axia, model Kinetic


Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła firmy Vent-Axia to urządzenia najwyższej klasy. Dostępne są one w trzech modelach: Kinetic, Totus oraz MVHR i zapewniają odzysk ciepła na poziomie odpowiednio: 92%, 90% (wymiennik przeciwprądowy) lub 70% (wymiennik krzyżowy). Rozwiązania zastosowane w centralach wentylacyjnych firmy Vent-Axia umożliwiają automatyczną regulację pracy urządzenia, dzięki czemu zużycie energii – w porównaniu do standardowych central – jest niższe nawet o 25%. Wyjątkowa trwałość, ograniczenie zużycia energii i emisji CO2 sprawiają, że urządzenia spełniają wszystkie standardy Unii Europejskiej.


Zobacz więcej informacji na stronie: http://www.centrumklima.pl/projekt/
 

Kontakt w sprawie produktów:

Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
www: lindab-polska.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Montaż wentylacji mechanicznej - 10 najczęstszych błędów

Montaż wentylacji mechanicznej - 10 najczęstszych błędów

Każda wentylacja to system, który wymaga kompleksowego podejścia. W przypadku... ¬ więcej...

 
Tabletki do tac ociekowych i układów odprowadzania skroplin Rectorseal Actabs/ Actabs JR

Tabletki do tac ociekowych i układów odprowadzania skroplin Rectorseal Actabs/ Actabs JR

Po długiej nieobecności na polskim rynku wraca Actabs – produkt firmy Rectorseal.... ¬ więcej...

 
Dobór napędów do okien online

Dobór napędów do okien online

Napedyokienne.pl to nowe narzędzie zaprojektowane przez D+H, które umożliwia... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet