gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

GlenDimplex

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system
Imers


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Grzejniki z grupy Modulus - elastyczne i funkcjonalne

aktualizacja: 09-11-2015, 12:47 – artykuł promocyjny


Grzejniki proponowane przez INSTAL-PROJEKT w grupie Modulus wyróżniają się elastycznością zastosowań oraz funkcjonalnością. Dzięki modułowej konstrukcji można je dopasować do różnych, nawet dość nietypowych miejsc. Moda na industrialne sprzęty oraz nowa paleta kolorystyczna INSTAL-PROJEKT powodują, że mają też dużo do zaoferowania ceniącym walory estetyczne.
 

Instal-Projekt - grzejnik TubusInstal-Projekt -

fot. grzejnik Tubus


Tubus jest idealnym rozwiązaniem jeśli szukasz uniwersalnego grzejnika, któremu niestraszne nietypowe czy eksponowane lokalizacje, a przy tym masz ograniczony budżet na ogrzewanie. Dostępny jest w kilkuset kombinacjach wymiarów i przyłączeń, może być wysoki, niski, krótki, długi, smukły – zawsze według Twoich potrzeb. Klasyczny kształt we współczesnym wydaniu pasuje zarówno do stylowych, jak i do nowoczesnych wnętrz. Dostępny bez dodatkowej opłaty w 37 kolorach z palety INSTAL-PROJEKT może zaskoczyć swoim eleganckim lub ekstrawaganckim wyglądem.

Smukła i elegancka forma grzejnika Afro idealnie wtapia się w otoczenie. Afro znakomicie pasuje do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz – podkreśla ich charakter swoja strzelistą formą.  Szeroka gama rozmiarów sprawia, że zawsze można wybrać wariant dokładnie dopasowany do danej lokalizacji. Bardzo interesująco wygląda np. umieszczony na filarach lub innych wąskich fragmentach ścian, ale oczywiście można go także montować w innych miejscach. Afro sprawdzi się w modnych loftach, jego rytmiczna forma pasuje do wyeksponowanych instalacji, technicznych detali i konstrukcji.

Cover to grzejnik o prostej, uniwersalnej formie. Jest znakomitym rozwiązaniem do miejsc takich jak korytarze lub schody – dzięki niewielkiej głębokości nie zabiera cennego miejsca na ciągach komunikacyjnych. Cechuje go optymalny stosunek mocy do gabarytów, ma szeroka gamę rozmiarów i mocy. Duże płaskie powierzchnie modułów grzejnych łatwo utrzymać w czystości.

Instal-Projekt - grzejnik Cover           Instal-Projekt - grzejnik Severo
fot.: grzejnik Cover        fot.: grzejnik Severo

 

Secret to realizacja marzenia o grzejniku częściowo ukrytym w ścianie, grzejniku z którego widzimy tylko relingi grzejne. Technologia HOT & HIDDEN umożliwia nie tylko na ukrycie części podtynkowej, ale także na łączenie niemal dowolnej liczby elementów grzejnych w różnych układach. Secret to grzejnik nie tylko zaskakujący formą, ale także elastyczny, bezpieczny i ekonomiczny dzięki zasilaniu z sieci centralnego ogrzewania.
 

Instal-Projekt - grzejnik Cover 
fot.: grzejnik Severo

    Instal-Projekt - grzejnik Severo
fot.: grzejnik Secret


Grzejnik Severo to znakomite rozwiązanie do nowoczesnych, mocno przeszklonych przestrzeni. Surowy z wyglądu, ale nie pozbawiony wdzięku - zwłaszcza pomalowany na intensywne kolory z palety INSTAL-PROJEKT. Jedyny  grzejnik w takiej formie dostępny na rynku. Jego konstrukcja sprawia, że świetnie nadaje się do pracy w poziomie i w pionie. Dostępny w kilkudziesięciu kombinacjach wymiarów i przyłączy jest idealny do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.
 

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Grzejniki stalowe - Diamond

Grzejniki stalowe - Diamond

Wszystkie elementy wyposażenia domu powinny spełniać swoje funkcje i efektownie... ¬ więcej...

 
Regulator ST-293 - nowoczesne i funkcjonalne sterowanie temperaturą

Regulator ST-293 - nowoczesne i funkcjonalne sterowanie temperaturą

Każdy z nas chciałby w szybki sposób zmieniać temperaturę w domu według... ¬ więcej...

 
Zdalne sterowanie grzejnikami - automatyka TECH Sterowniki

Zdalne sterowanie grzejnikami - automatyka TECH Sterowniki

System do sterowania grzejnikami firmy TECH Sterowniki służy do kontrolowania pracy... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus