Werit


Ekskluzywne baterie wielootworowe Grupy Armatura

aktualizacja: 15-06-2015, 12:00 – artykuł promocyjny


Łazienka o znacznym metrażu daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można urządzić ją w oryginalnym stylu bądź zamienić w gustowny salon kąpielowy. Duża przestrzeń w pomieszczeniu pozwala na wyposażenie go w dodatkowe elementy, jak np. bidet lub kabina prysznicowa i montaż dużej wanny. Warto pomyśleć także o eleganckiej armaturze, np. wielootworowej. Doskonale sprawdzą się efektowne baterie z oferty Grupy Armatura, które podkreślą charakter naszej łazienki.

Zmieniające się trendy stawiają przed nami nowe wyzwania aranżacyjne. Nikogo nie dziwi już, że łazienka urządzana jest w dużym przestronnym pomieszczeniu lub kiedy prysznic bądź wanna znajdują się w sypialni. W tak gustownie urządzonych wnętrzach każdy detal ma znaczenie, dlatego należy pamiętać o idealnie skomponowanej z wystrojem armaturze. W ofercie Grupy Armatura znajdziemy funkcjonalne baterie wannowe wielootworowe, które zapewnią komfort kąpieli oraz będą pełniły rolę eleganckiej ozdoby. 
 

 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Symetric

Fot. 1 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Symetric

 

 

Nowoczesność i styl

 

W zależności od upodobań możemy zamontować trzy- lub pięciootworowe baterie stojące. Pierwsze zawierają rączkę natryskową, wylewkę z przełącznikiem natrysku oraz uchwyt regulujący strumień i temperaturę wody. Armatura tego typu wygląda niezwykle efektownie oraz pozwala na zamontowanie wanny w dowolnym miejscu. W pokoju kąpielowym, gdzie zwykle znajduje się ona w centrum pomieszczenia bateria trójotworowa, np. Jantar z oferty Grupy Armatura będzie uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Ponadto uchwyt z tej serii ozdobiony jest bursztynem, dzięki temu będzie stanowił niebanalny akcent. Zwolennicy prostych kształtów mogą wybrać armaturę trójotworową z serii Cyrkon lub Rubin. Minimalistyczna forma baterii podkreśli nowoczesny charakter całego pomieszczenia. 
 

 Grupa Armatura - Bateria wannowa trójotworowa stojąca Jantar
Fot. 2 Grupa Armatura - Bateria wannowa trójotworowa stojąca Jantar

 

 

Ekskluzywny detal

 

W pokojach kąpielowych, w których mamy możliwość zamontowania dużej, przestronnej wanny, doskonale sprawdzi się bateria pięciootworowa. Armatura składająca się z wylewki, trójstrumieniowej rączki natryskowej, oraz zaworów sterujących będzie współgrać z nawet najbardziej wyrafinowanym wnętrzem. W ofercie Grupy Armatura dostępne są dwa modele baterii pięciootworowych: Harmonic i Symetric. Obie wchodzą w skład bogatej kolekcji, dzięki czemu skompletujemy je z bateriami przy umywalce czy bidecie. Armatura pięciootworowa łączy funkcjonalność i elegancję, która sprawdzi się w minimalistycznej łazience bądź sypialni, w której urządzono część kąpielową.

 

 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Harmonic
Fot. 3 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Harmonic


Nowoczesne detale charakteryzują się prostotą formy oraz komfortem użytkowania. Armatura to element wyposażenia, który obok walorów użytkowych, powinien swoim wyglądem podkreślać aranżację całego wnętrza. Baterie trój- oraz pięciootworowe dostępne w ofercie Grupy Armatura będą idealnym dopełnieniem wystroju pomieszczenia.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Armatura Kraków S.A.
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Minilift S - komfortowy montaż i oszczędność miejsca

Ulewny deszcz to zjawisko, któremu nie możemy zapobiegać. Zupełnie inaczej... ¬ więcej...

 
Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Wybór dozownika do dezynfekcji rąk

Mycie i dezynfekcja rąk to temat numer jeden od dłuższego czasu. Pandemia koronawirusa... ¬ więcej...

 
Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Baterie kuchenne i łazienkowe DIAMOND

Łazienki urządzane w stylu ekologicznym, z użyciem naturalnych materiałów... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet