gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

znajdź fachowca

Werit


Ekskluzywne baterie wielootworowe Grupy Armatura

aktualizacja: 15-06-2015, 12:00 – artykuł promocyjny


Łazienka o znacznym metrażu daje wiele możliwości aranżacyjnych. Można urządzić ją w oryginalnym stylu bądź zamienić w gustowny salon kąpielowy. Duża przestrzeń w pomieszczeniu pozwala na wyposażenie go w dodatkowe elementy, jak np. bidet lub kabina prysznicowa i montaż dużej wanny. Warto pomyśleć także o eleganckiej armaturze, np. wielootworowej. Doskonale sprawdzą się efektowne baterie z oferty Grupy Armatura, które podkreślą charakter naszej łazienki.

Zmieniające się trendy stawiają przed nami nowe wyzwania aranżacyjne. Nikogo nie dziwi już, że łazienka urządzana jest w dużym przestronnym pomieszczeniu lub kiedy prysznic bądź wanna znajdują się w sypialni. W tak gustownie urządzonych wnętrzach każdy detal ma znaczenie, dlatego należy pamiętać o idealnie skomponowanej z wystrojem armaturze. W ofercie Grupy Armatura znajdziemy funkcjonalne baterie wannowe wielootworowe, które zapewnią komfort kąpieli oraz będą pełniły rolę eleganckiej ozdoby. 
 

 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Symetric

Fot. 1 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Symetric

 

 

Nowoczesność i styl

 

W zależności od upodobań możemy zamontować trzy- lub pięciootworowe baterie stojące. Pierwsze zawierają rączkę natryskową, wylewkę z przełącznikiem natrysku oraz uchwyt regulujący strumień i temperaturę wody. Armatura tego typu wygląda niezwykle efektownie oraz pozwala na zamontowanie wanny w dowolnym miejscu. W pokoju kąpielowym, gdzie zwykle znajduje się ona w centrum pomieszczenia bateria trójotworowa, np. Jantar z oferty Grupy Armatura będzie uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Ponadto uchwyt z tej serii ozdobiony jest bursztynem, dzięki temu będzie stanowił niebanalny akcent. Zwolennicy prostych kształtów mogą wybrać armaturę trójotworową z serii Cyrkon lub Rubin. Minimalistyczna forma baterii podkreśli nowoczesny charakter całego pomieszczenia. 
 

 Grupa Armatura - Bateria wannowa trójotworowa stojąca Jantar
Fot. 2 Grupa Armatura - Bateria wannowa trójotworowa stojąca Jantar

 

 

Ekskluzywny detal

 

W pokojach kąpielowych, w których mamy możliwość zamontowania dużej, przestronnej wanny, doskonale sprawdzi się bateria pięciootworowa. Armatura składająca się z wylewki, trójstrumieniowej rączki natryskowej, oraz zaworów sterujących będzie współgrać z nawet najbardziej wyrafinowanym wnętrzem. W ofercie Grupy Armatura dostępne są dwa modele baterii pięciootworowych: Harmonic i Symetric. Obie wchodzą w skład bogatej kolekcji, dzięki czemu skompletujemy je z bateriami przy umywalce czy bidecie. Armatura pięciootworowa łączy funkcjonalność i elegancję, która sprawdzi się w minimalistycznej łazience bądź sypialni, w której urządzono część kąpielową.

 

 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Harmonic
Fot. 3 Grupa Armatura - Bateria wannowa pięciootworowa stojąca Harmonic


Nowoczesne detale charakteryzują się prostotą formy oraz komfortem użytkowania. Armatura to element wyposażenia, który obok walorów użytkowych, powinien swoim wyglądem podkreślać aranżację całego wnętrza. Baterie trój- oraz pięciootworowe dostępne w ofercie Grupy Armatura będą idealnym dopełnieniem wystroju pomieszczenia.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Armatura Kraków S.A.
tel. (12) 25 44 200
www: www.grupa-armatura.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Wielofunkcyjne deski bidetowe nazywane są inteligentnymi toaletami lub toaletami myjącymi.... ¬ więcej...

 
Nowe przyciski uruchamiające Visign

Nowe przyciski uruchamiające Visign

Trendy w zakresie designu mają różne podłoże. Za najważniejsze osiągnięcie... ¬ więcej...

 
Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która na myśl o bardzo głośnych... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet