gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

znajdź fachowca

Werit


Modena - sposób na niebanalną łazienkę

aktualizacja: 23-11-2017, 11:47 – artykuł promocyjny


Jak bardzo zmienia się rola współczesnej łazienki? Od miejsca spełniającego jedynie funkcje użytkowe po intymny azyl. Od zaopatrzonych w podstawowe urządzenia po świetnie wyposażone domowe gabinety SPA, których najważniejszym zadaniem jest szybka regeneracja sił użytkownika. Od skromnych i pozbawionych indywidualnego charakteru po śmiałe w aranżacjach pokoje kąpielowe projektowane z zamysłem stania się wizytówką domu. Od zunifikowanych po nieomal specjalistyczne, takie jak łazienka dla sportowca, dla młodej rodziny, dla osoby niepełnosprawnej. Jednak funkcjonalność każdej łazienki powinna iść w parze z jej estetyką.

Właśnie takie, niebanalnie zaaranżowane wnętrze łazienki chcielibyśmy Państwu zaproponować. Wystarczy pomysł korespondujący z naszą osobowością i potrzebami, sprzęty i urządzenia w dobrym gatunku, – bo i ładne i posłużą na lata oraz detale, które podkreślą ostateczny efekt.

 

Modena

 

Wnętrze, w którym dobrze się czujemy, kolory i kształty, które oddziałują na nasze zmysły, mogą pełnić rolę domowego terapeuty – rano dostarczać nam niezbędnej energii, wieczorem koić zmęczone zmysły, przywracać harmonię i regenerować siły.

Jasne, pastelowe kolory w odcieniach beżu skontrastowane z głębokimi brązami, pionowe podziały ścian wprowadzające równowagę, funkcjonalne i estetyczne półki, szlachetne materiały – drewno, ceramika, szkło i dodatki, które ocieplą wnętrze – miękkie dobrane kolorystycznie ręczniki, nastrojowe świece i dyskretne oświetlenie nadadzą skromnemu wnętrzu nowy wymiar. Dzięki tym niesłychanie prostym zabiegom osiągniemy zamierzony efekt. Jeszcze tylko odpowiednie baterie, ciekawy natrysk, elegancki wąż, czyli jednym słowem galanteria łazienkowa, która często przesądza o całości. 

Taką ciekawą propozycją dla zaaranżowanego wnętrza będą baterie linii wzorniczej Modena z kolekcji firmy FERRO. Na wyróżnienie zasługuje bateria wannowa czterootworowa składająca się z pięknie wyprofilowanego, głębokiego łuku wylewki, z wyciąganej rączki natrysku oraz dwóch pokręteł do ciepłej i zimnej wody. Ponadto bateria ta posiada regulator ceramiczny, automatyczny przełącznik wanna – prysznic, ceramiczny regulator przepływu strumienia wody i przyłącze węży ciśnieniowych. Montowana na krawędzi wanny będzie jej prawdziwą ozdobą. W całej serii przewija się motyw trójkąta – wrażenie ostrości zostało zniwelowane delikatnie łukowatą linią, geometryczne kształty wprowadzają efekt harmonii. 

 

Modena

 

Do serii należą także: bateria wannowa bez zestawu natryskowego, bateria umywalkowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym, bateria zlewozmywakowa stojąca, bateria bidetowa z automatycznym korkiem spustowym, bateria natryskowa bez zestawu natryskowego, bateria natryskowa podtynkowa. Każda z baterii składa się z mosiężnego korpusu wyposażonego w ceramiczną głowicę. Oprócz baterii natryskowych wszystkie posiadają ceramiczne regulatory przepływu strumienia wody z funkcją tłumienia hałasu. Baterie jednouchwytowe pozwolą użytkownikowi na znaczną oszczędność w gospodarowaniu wodą – wystarczy jeden ruch ręki, aby zmniejszyć jej zużycie i ustawić pożądaną temperaturę. Zewnętrzną powierzchnię baterii stanowi trwały, łatwy w utrzymaniu czystości, pięknie połyskujący stop miedzi niklu i chromu.

 
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Wielofunkcyjne deski bidetowe nazywane są inteligentnymi toaletami lub toaletami myjącymi.... ¬ więcej...

 
Nowe przyciski uruchamiające Visign

Nowe przyciski uruchamiające Visign

Trendy w zakresie designu mają różne podłoże. Za najważniejsze osiągnięcie... ¬ więcej...

 
Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która na myśl o bardzo głośnych... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet