gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

znajdź fachowca

Kolekcja Class od Armatury Kraków

aktualizacja: 15-06-2015, 09:29 – artykuł promocyjny


Armatura Kraków S.A. to nowoczesny producent armatury sanitarnej: baterii łazienkowych, kuchennych, natrysków oraz zaworów. Oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów o wysokiej jakości i atrakcyjnym wzornictwie. Kolekcja Premium Class została stworzona specjalnie dla odbiorcy szukającego oryginalnych i bardziej wyrafinowanych rozwiązań do swojego domu. Elegancka forma, wysoka jakość i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań to największe atuty kolekcji. Premium Class to optymalne połączenie jakości, niezawodności i wyszukanego wzornictwa.


 • Rodzina AMETYST to odpowiedź dla najbardziej wymagających użytkowników. Doskonała, okazała forma, gdzie elegancja i funkcjonalność są ze sobą ściśle powiązane. Harmonia czystego piękna, zorganizowana w sferyczne kształty. Elitarnego charakte-ru nadaje jej trójotworowa bateria wannowa idealnie pasująca do eleganckich, wyrafinowanych łazienek.
  Więcej informacji...


 • CYRKON - jedna z najszerszych rodzin wśród jednouchwytowych baterii Armatury Kraków. Przykład klasycznej elegancji opartej na cylindrycznych kształtach, gdzie łagodne łuki, smukła linia i ostre krawędzie podkreślają jej szlachetny charakter. Rodzina Cyrkon jest dostępna z oryginalnym uchwytem w wersji chromowanej i satynowej. Niekonwencjonalne rozwiązanie w postaci bocznego umieszczenia regulatora w stojących bateriach umywalkowych i zlewozmywakowych nadaje im dodatkowych walorów funkcjo­nalnych.
  Więcej informacji...


 • CYRKON DECORUM - seria limitowana
  Lubimy dekoracyjność. Dlaczego więc nie wykorzystać niekonwen­cjonalnych ornamentów do zdobienia baterii? Armatura poszła o krok dalej. Szlachetny charakter baterii z serii Cyrkon podkreśli­ła unikalnymi na rynku motywami zdobniczymi. Koniec z nudą i ascezą. Cyrkon Decorum to dobre rzemiosło w pięknej oprawie, a poprzez krótkoseryjny charakter stanowi o prestiżu i nobilituje jego użytkowników. Dla wszystkich, którzy cenią oryginalność i wzornictwo na najwyższym poziomie. Baterie z serii Cyrkon Decorum dostępne są z oryginalnym uchwytem w wersji chromo­wanej.


 • Baterie RUBIN - dynamiczny kształt baterii emanuje energią. Subtelne połączenie chromu i satyny otwiera nowe możliwości aranżacji wnętrza. Baterie Rubin to idealna kompozycja klasyki, funkcjonalności i jednocześnie lekkiej ekstrawagancji.
  Więcej informacji... • PIRYT - wyważone kształty, idealnie dopasowany uchwyt to rodzina baterii Piryt. Greckie słowo pyrites, oznaczające iskrzący, mieniący się przedmiot jest odzwierciedleniem jakości powierzchni baterii. Delikatnie wymodelowany uchwyt baterii wyprowadzony lekkim łukiem zyskuje subtelny wygląd dzięki oryginalnej formie. • RODON - baterie z kolekcji Middle Class. Klasyczna forma baterii zbudowana na bazie prostych, równolegle ułożonych linii. Wyprofilowany korpus baterii naturalnie domyka uchwyt będący powtórzeniem jego zarysu. Baterie Rodon to gwarancja estetyki na najwyższym poziomie. Stanowią doskonały akcent, pełniąc zarówno funkcje estetyczne jak i użytkowe w naszych łazienkach.


 • KALCYT - nowoczesna rodzina baterii o niepowtarzalnej linii wzorniczej. W serii tej łagodne łuki przecinane są ostrymi krawędziami. Seria ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Stylistykę rodziny Kalcyt docenił również Instytut Wzornictwa Przemysłowe-go nadając jej tytuł Dobry Wzór. Przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesne wzornictwo w łazience i kuchni.


 • LAZURYT - jedyna w swoim rodzaju rodzina baterii jednouchwytowych, zaprojektowana według najnowszych trendów wzorniczych. Charakteryzuje się masywną formą i odważnym designem typowym dla nowoczesnej łazienki. Model idealny dla wszyst­kich, którzy poza wysoką jakością, komfortem i przystępną ceną, wymagają czegoś więcej.


 • RETRO CLASSIC - nawiązuje swoim stylem do najlepszych tradycji wnętrzarskich i artystycznych. Detale wykonane z prawdziwej porcelany podkreślają wyszukaną, oryginalną stylistykę. W bezpośredni sposób nawiązują do baterii produkowanych przez Armaturę Kraków w latach trzydziestych ubiegłego stulecia. Szczególną uwagę zwracają baterie wannowe montowane bezpośrednio na posadzce.
  Więcej informacji...


 • HARMONIC - awangardowa rodzina baterii dwuuchwytowych. Kształt uchwytów harmonijnie współgra z bryłą baterii. Prostopadle przenikające się walce tworzą wyjątkową formę przestrzenną. Bateria dopełnia­jąca wyrafinowane wnętrza zaspokoi najbardziej wysublimowane gusty. Pełna harmonia.
  Więcej informacji... • SYMETRIC - to propozycja nowoczesnego standardu, będącego wynikiem połączenia klasyki z elegancją minimalizmu. Doskonała symetria formy zastosowana w uchwytach, prostota i uporządkowana linia wzornicza w harmonijny sposób łączy funkcjonalność i elegancję w przystępnej cenie.
  Więcej informacji...
 

Kontakt w sprawie produktów:

Armatura Kraków S.A.
tel. (12) 25 44 200
www: www.grupa-armatura.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

Wielofunkcyjne deski bidetowe nazywane są inteligentnymi toaletami lub toaletami myjącymi.... ¬ więcej...

 
Nowe przyciski uruchamiające Visign

Nowe przyciski uruchamiające Visign

Trendy w zakresie designu mają różne podłoże. Za najważniejsze osiągnięcie... ¬ więcej...

 
Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która na myśl o bardzo głośnych... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet