o firmie   »   oferta   »   dystrybutorzy   »   certyfikaty
Fabryka Urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych  "KONWEKTOR"
została założona w 1945 roku.  
 


firma Konwektor


Firma jest znanym i cenionym polskim producentem urządzeń wentylacyjnych i grzewczych o zastosowaniach indywidualnych, jak również w instalacjach zaawansowanych technicznie urządzeń wentylacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i technologicznych. Firma oferuje również produkty do transportu i magazynowania (wanny, palety) zgodnie z wymogami dotyczącymi ochrony środowiska. 

"KONWEKTOR" od ponad 50 lat zaspokaja Państwa potrzeby w zakresie urządzeń wentylacyjnych i grzewczych.

 

 

Badania i rozwój

 

Profesjonaliści z bardzo dużym doświadczeniem w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania nieustannie pracują nad udoskonaleniem naszych produktów. Dzięki współpracy z uczelniami i wiodącymi ośrodkami badawczymi w Polsce nasze rozwiązania należą do czołówki światowej. Dane techniczne naszych produktów są rzetelne i potwierdzone.

Jakość - ISO 9001:2000

 

W dniu 5 lipca 1999 roku system jakości w FUWK KONWEKTOR został potwierdzony przez niezależnych audytorów z Polskiego Rejestru Statków i firma otrzymała CERTYFIKAT ISO 9001 - NR NC-125/1999. Tym samym firma dołączyła do wciąż nielicznego, elitarnego grona polskich firm z branży wentylacyjnej i grzewczej, w których jakość jest zapewniona na każdym etapie od projektowania po serwis.

 

 

Usługi i zamówienia specjalne

 

Firma jest otwarta na różne formy współpracy: oferuje usługi oraz realizację zamówień według konkretnych potrzeb odbiorcy lub dostarczonej dokumentacji, itp. Pozwala na to nowoczesna technologia m.in. wycinarka laserowa, numeryczna prasa krawędziowa, numeryczne frezarki, cynkownia ogniowa i inne.

 

 

Technologia

 

Firma ponosi bardzo duże nakłady inwestycyjne co pozwala na elastyczne reagowanie na wymagania odbiorców, szybkie wdrażanie nowości oraz oferowanie konkurencyjnych cen. Ostatnio została zakupiona najwyższej klasy wycinarka laserowa. Szeroko wykorzystujemy technikę komputerową m.in. najnowsze programy wspomagające projektowanie CAD/CAM oraz sieć wewnętrzną znacznie usprawniającą przetwarzanie zamówień.

Informacja

 

Wykwalifikowani pracownicy firmy w każdej chwili są w dyspozycji, mogą Państwa odwiedzić i pomóc wybrać właściwe urządzenia. Okazją do osobistych kontaktów są również targi, w których uczestniczymy oraz szkolenia i seminaria. Do większości naszych urządzeń opracowaliśmy komputerowe programy doboru, znacznie ułatwiające i przyśpieszające pracę. W przypadku zainteresowania mogą Państwo otrzymać bezpłatny katalog, CD-ROM oraz inne potrzebne informacje. Aktualne informacje są również dostępne w INTERNECIE pod adresem: www.konwektor.pl

 

 

System dystrybucji i obsługi klienta

 

Produkty oraz wszelkie informacje są dostępne w firmie oraz w sieci przedsiębiorstw handlowych na terenie całego kraju. Warunki współpracy mogą być dostosowywane do potrzeb konkretnego odbiorcy lub zamówienia.

 

o firmie   »   oferta   »   dystrybutorzy   »   certyfikaty

Kontakt w sprawie produktów:

Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych KONWEKTOR Sp. z o.o.
tel. (54) 287 22 34
www: www.konwektor.pl
mail: fuwk@konwektor.pl


All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail do naszego biuletynu aby otrzymać najświeższe wiadomości z branży!

         dodaj