Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

aktualizacja: 28-05-2020, 03:08 – artykuł promocyjny


Gniazda i łączniki elektryczne pełnią w pomieszczeniu nie tylko praktyczną rolę, umożliwiając na przykład włączanie i wyłączanie światła czy też podłączenie do zasilania różnego rodzaju urządzeń. Coraz częściej zależy nam jako użytkownikom, na aspektach estetycznych i jakości wykonania elementów wyposażenia naszego domu czy mieszkania, dlatego osprzęt jest już nie tylko środkiem do wykonania pewnych czynności, ale staje się częścią całego projektu i pomysłu na wnętrze.

Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

Fot. 1. Seria DECO, ramka uniwersalna z tworzywa pojedyncza biała DECO Soft + mechanizm łącznika jednobiegunowego czarny mat. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.


Trudno byłoby wyobrazić sobie dom bez gniazdek i włączników, dlatego warto zwrócić uwagę nie tylko na realizowane przez nie funkcje, ale również ich wygląd i styl. Seria DECO polskiego producenta, firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. z Nekli k. Poznania jest bardzo dekoracyjną serią podtynkową, która zapewnia wyjątkowo szeroki wybór zarówno typów mechanizmów jak i pasujących do nich ramek. W ramach serii DECO na przykład oprócz standardowych mechanizmów łączników klawiszowych możemy zdecydować się na bardzo oryginalne i ciekawie wyglądające modele łączników dźwigniowych w stylu amerykańskim, które urozmaicają wnętrze w rzadziej spotykane rozwiązania techniczne i estetyczne, w bogatej gamie kolorystycznej.

Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

Fot. 2. Seria DECO, ramka uniwersalna z tworzywa pojedyncza czarny mat + mechanizm łącznika jednobiegunowego w stylu amerykańskim czarny mat. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.


Bardzo duże możliwości dekoracji wnętrza dają ramki DECO, które uzupełniają razem z zamontowanymi w nich mechanizmami koncepcję kolorystyczną wnętrza, podkreślając zarazem charakter pomieszczenia i styl, w  jakim zostało urządzone. Głównym atutem serii jest duży wybór ramek od pojedynczych do pięciokrotnych zarówno w zakresie kolorów jak i materiałów, z których zostały wykonane. Osprzęt podtynkowy polskiego producenta to nie tylko ramki z tworzywa, ale również z drewna naturalnego, betonu, szkła, z efektem szkła (dostępnych od pojedynczej do sześciokrotnej) oraz z efektem drewna. Każda z wymienionych grup ramek zapewnia wiele możliwości wyboru koloru. W przypadku ramek z efektem szkła występują różne wersje kolorystyczne spodu tak, aby jeszcze dokładniej dopasować kolorystykę mechanizmu i ramki do innych elementów dekoracji wnętrza, a ramki uniwersalne z tworzywa są oferowane w 2 różnych wersjach kształtu ramki – DECO i przylegające ściśle do ściany ramki DECO Soft o bardziej miękkiej linii kształtu.

Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

Fot. 3. Seria DECO, ramka uniwersalna z tworzywa pojedyncza złota DECO Soft + mechanizm łącznika świecznikowego złoty. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.


Gniazdka i włączniki serii podtynkowej DECO łączą najważniejsze zalety współczesnego designu. Niewielkie rozmiary ramek serii MINI sprawiają, że kompletny produkt zamontowany na ścianie jest dyskretny - uzupełnia koncepcję projektanta, nie wprowadzając rewolucyjnej zmiany do stylistyki pomieszczenia. Pomaga swobodnie korzystać z urządzeń elektrycznych w naszym codziennym otoczeniu, podkreślając jego klimat.

Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

Fot. 4. Seria DECO, ramka uniwersalna z tworzywa potrójna biała + mechanizm łącznika jednobiegunowego. Producent: Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Fot. Tom Kurek.

Kontakt w sprawie produktów:

Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.
tel. +48 61 437 34 00
www: www.karlik.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Osprzęt MOWION - nowa jakość w zasięgu ręki

Osprzęt MOWION - nowa jakość w zasięgu ręki

Szybki montaż, wygodne użytkowanie i nowoczesne rozwiązania technologiczne to cechy,... ¬ więcej...

 
Gniazdko z USB - dobra inwestycja domowa

Gniazdko z USB - dobra inwestycja domowa

Każdy z nas coraz częściej korzysta z ładowarek USB. Rośnie również ilość... ¬ więcej...

 
Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

Wybierz gniazdka i włączniki w stylu, który kochasz

Gniazda i łączniki elektryczne pełnią w pomieszczeniu nie tylko praktyczną rolę,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet