Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Platforma komercyjnych sterowników chłodniczych iJ od Carel

aktualizacja: 26-03-2020, 07:40 – artykuł promocyjny


W asortymencie firmy Carel pojawił się innowacyjny produkt – platforma komercyjnych sterowników chłodniczych z uwzględnienie rynku usług gastronomicznych OEM. Prezentacja sterowników odbyła się podczas Euroshop 2020 w Düsseldorf. Platforma powstała jako efekt trzydziestoletniego doświadczenia firmy, która przyczyniła się do ewolucji technologicznej rozwiązań sterowania dla chłodnictwa.

CareliJ nie jest zwykłym sterownikiem – jest to profesjonalna platforma spełniająca różne wymagania rynku. Oferta umożliwia wzbogacenie jednostki końcowej o nowoczesne funkcje dla aplikacji spożywczych i handlowych. iJF oraz iJM zaprojektowano tak, by możliwe było przechowywanie i prezentacja żywności oraz aplikacje Merchandiser, takie jak chłodziarki do napojów i zamrażarki do lodów.


Technologia FlexiFIT pozwala na personalizację wyświetlacza zgodnie z potrzebami klienta, dzięki czemu producenci OEM mogą sprzedawać produkty o niepowtarzalnym wyglądzie, w całości spełniające oczekiwania klienta. Platformę stworzono na podstawie wiedzy dotyczącej rynku usług gastronomicznych.


iJ może łączyć się poprzez Bluetooth oraz połączenie 2G i WiFi. Dostosowanie platformy iJ umożliwia łatwe podłączenie agregatów chłodniczych, dzięki czemu producenci OEM mogą eksplorować i optymalizować nowe modele biznesowe. Platforma za pomocą smartfona czy aplikacji pozwala również na łatwe i szybkie operacje w terenie.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Zdrowy dom - najważniejsze zasady i rozwiązania do wentylacji

Zdrowy dom - najważniejsze zasady i rozwiązania do wentylacji

Ponad 90% czasu spędzamy w budynkach, a jakość środowiska na zewnątrz i wewnątrz... ¬ więcej...

 
Zdalne Wsparcie serwisowe on-line - unikalna na rynku usługa od VENTIA

Zdalne Wsparcie serwisowe on-line - unikalna na rynku usługa od VENTIA

Zdalne Wsparcie serwisowe to unikalna w skali rynku usługa bezpłatnego serwisu on-line... ¬ więcej...

 
VENA Optima PRO - nowy rekuperator w rodzinie VENA

VENA Optima PRO - nowy rekuperator w rodzinie VENA

Nowa centrala wentylacyjna VENA Optima PRO to wynik wieloletniego doświadczenia firmy... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet