intersoft

Nowy system VRV na czynnik R-32 od DAIKIN

aktualizacja: 13-02-2020, 06:12 – artykuł promocyjny


W dniach 5-7 lutego na konferencji w Kopenhadze firma Daikin po raz pierwszy zaprezentowała systemy VRV na czynnik R-32. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 gości z całej Europy. Daikin przedstawiła najważniejsze postępy, które zostały poczynione dla obniżenia działania systemów freonowych na środowisko – firma dąży do celu neutralności CO2 do 2050 roku. W trakcie wydarzenia zaprezentowano gamę nowych produktów i inicjatyw, między innymi system mini VRV 5 oraz schemat L∞P by Daikin.

Nowy system VRV na czynnik R-32 od DAIKIN

W ramach prelekcji, warsztatów i wystaw pod nazwą "Wspólne tworzenie zrównoważonej przyszłości" przedstawiono produkty i usługi, które wspomagają redukcję emisji CO2 i unikanie wyczerpywania zasobów naturalnych. Wśród innowacji przedstawiono system VRV 5 o wskaźniku niższym o ponad 71% w porównaniu z serią na czynnik R410A, L∞P by Daikin (czynnik pozostaje w zamkniętym obiegu bez konieczności utylizacji) oraz nowoczesne sterowniki Daikin Cloud.


Zaprezentowano również narzędzia do serwisu na obiektach, oprogramowania wspierającego projektowanie i uproszczeń oferowanych przed dedykowany portal klienta – partnerzy biznesowi otrzymują od Daikin pełne wsparcie.


Konferencja odbyła się w Kopenhadze, ponieważ w 2014 roku została nagrodzona tytułem "Zielonej stolicy Europy". Spotkanie w ramach koncepcji "Green Experience" odbyło się bez użycia papieru, a uczestnicy korzystali z lokalnego transportu publicznego oraz lokalnej żywności. Firma Daikin skompensowała emisję CO2 spowodowaną przyjazdem i wyjazdem uczestników spotkania, co zaskutkowało neutralnością w kwestii emisji. Datki na cele rekompensat płyną do Radżastanu w Indiach, by wspomóc farmerów, którzy swoimi działaniami redukują emisję CO2 i tworzą nowe miejsca pracy.


Program konferencji zakończył się częścią kulturalną.


Więcej informacji na stronie: www.daikin/eu/building-a-circular-economy lub www.daikin.eu/VRV5.

Kontakt w sprawie produktów:

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 319 90 00
www: www.daikin.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet