Okrągłe lustra LED

aktualizacja: 14-11-2019, 08:34 – artykuł promocyjny


Okrągłe lustra na stałe zagościły w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Klasyczne modele delikatnie powiększają i rozświetlają pomieszczenia. Dla fanów nowoczesnych rozwiązań idealną propozycją będą lustra z podświetleniem LED. Znajdą praktyczne zastosowanie w niemal każdym pomieszczeniu, zaczynając od łazienki, poprzez salon, sypialnię czy przedpokój. Użyte w lustrach diody LED pozwalają cieszyć się podświetleniem przez wiele lat, a dodatkowo są energooszczędne.

 

Jakie Lustro LED wybrać?

 

Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Z pewnością nie może przytłaczać, w przypadku mniejszych pomieszczeń takich jak łazienka czy sypialnia średnica nie powinna przekraczać 80 cm. W salonie, jeżeli tylko dysponujemy odpowiednio dużą powierzchnią, średnica może sięgać nawet 2 m.

 

Lustro z podświetleniem tylnym LED

 

Najnowszym trendem w lustrach LED są modele z podświetleniem tylnym, tworzące delikatną łunę wokół krawędzi lustra. Delikatne, rozmyte światło sprawiające wrażenie „wypływającego” spod tafli, doskonale podkreśli strukturę ściany, na której umieścimy lustro. Subtelne podświetlenie wyeksponuje gładki marmur w łazience, ale również strukturę drewnianego panelu w salonie. Rozmyte światło daje złudzenie tafli lustra unoszącej się w powietrzu.

Lustro LED z podświetleniem tylnym

 

Lustro z podświetleniem LED na tafli

 

To rozwiązanie łączące funkcję dekoracyjną i użytkową. Lustro LED z piaskowanym podświetlanym wzorem świetnie sprawdzi się nad umywalką w łazience. Podświetlany wzór na tafli lustra daje mocne, ale nie oślepiające światło. Pozwala zastąpić tradycyjne, często montowane nad lustrami lampy. Prosty wzór w kształcie okręgu jest rozwiązaniem ponadczasowym. Dodatkowo w lustrze możemy zastosować aż 3 barwy świecenia wzoru, biały ciepły, zimny lub mieszany. Jeżeli zdecydujemy się na jedną barwę świecenia, ważne, aby była spójna z całym wnętrzem. Barwa ciepła idealnie pasuje do pomieszczeń, w których dominuje drewno i miękkie tkaniny. Barwa neutralna jest najbardziej zbliżona do światła dziennego - idealna, gdy lustro ma służyć do wykonywania przy nim makijażu. We wnętrzach bardzo nowoczesnych, minimalistycznych najlepiej wyglądać będzie barwa zimna.

Lustro LED z piaskowaniem

 

Lustro z żarówkami LED

 

Najlepiej sprawdzi się jako uzupełnienie toaletki lub kącika do wizażu. Światło jakie dają żarówki LED, pozwala na wykonanie przy nim makijażu. Jeżeli będziemy wykorzystywać lustro właśnie w tym celu, najlepszy efekt uzyskamy, wybierając żarówki o barwie neutralnej- najbardziej zbliżonej do światła dziennego. Dodatkowo żarówki umieszczone po obwodzie nadadzą naszej toaletce charakteru rodem z profesjonalnej Hollywoodzkiej garderoby. Umieszczając lustro nad blatem, pamiętajmy o tym, aby jego krawędź nie wystawała poza szerokość blatu. Lustro tak zawieszone będzie wyglądać proporcjonalnie i służyć jako dekoracja, ale także jako idealne miejsce do wykonywania makijażu.

Lustro LED z żarówkami
 


Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy, lustro okrągłe jest dobrą alternatywą dla tradycyjnych luster w kształcie prostokąta. Oświetlenie LED dodatkowo rozświetli i wzbogaci twoje wnętrze. Pozwoli wyeksponować ciekawą strukturę ściany, przy okazji będąc praktyczną dekoracją w domu lub mieszkaniu.


NOWOŚĆ - konfigurator luster z podświetleniem tylnym LED


Wszystkie lustra wykonywane są na wymiar – można skonfigurować je bezpłatnie na stronie www.soled.pl lub zamówić poprzez nasz sklep internetowy: www.sklep.soled.pl.
 

Konfiguratory SoledSklep internetowy Soled
 

Kontakt w sprawie produktów:

SOLED Projekty i Dekoracje Świetlne Jacek Solka
tel. 531 185 153
www: www.soled.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Inteligentne oświetlenie w ramach Smart House

Inteligentne oświetlenie w ramach Smart House

Smart House zdobywa coraz większe przestrzenie na rodzimym rynku, wypierając tradycyjne... ¬ więcej...

 
W jaki sposób dobrze oświetlić kuchnię

W jaki sposób dobrze oświetlić kuchnię

Dobrze zaplanowane oświetlenie kuchni zapewni w niej nie tylko optymalną ilość... ¬ więcej...

 
Okrągłe lustra LED

Okrągłe lustra LED

Okrągłe lustra na stałe zagościły w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Klasyczne... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet