gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

Uponor

znajdź fachowca

Werit


Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy z funkcją mycia i suszenia

aktualizacja: 15-11-2019, 10:23 – artykuł promocyjny


Wielofunkcyjne deski bidetowe nazywane są inteligentnymi toaletami lub toaletami myjącymi. Ich technologia zapewnia nowy wymiar świeżości po skorzystaniu z toalety, dlatego to rozwiązanie jest cenione w wielu krajach. Zachowanie perfekcyjnej higieny osobistej to domena rozwiniętego społeczeństwa. Dotyczy to zarówno ludzi młodych i aktywnych, jak i też osób w podeszłym wieku lub z ograniczoną sprawnością.

Inteligentne urządzenia higieniczne - nowoczesność, która pomaga

Deski sedesowe z funkcją bidetu cieszą się dużym uznaniem wśród kobiet, które do higieny okolic intymnych muszą podchodzić ze szczególną troską. Toalety myjące z pewnością należy uznać za rozwiązanie godne uwagi, które będzie zdobywać coraz większą rzeszę zwolenników. Już dziś warto poznać dostępne na rynku rozwiązania i rozważyć możliwość rozbudowania swojej dotychczasowej toalety o nowe funkcje.

 

Inteligentne urządzenia higieniczne - nowoczesność, która pomaga

 

Inteligentne urządzenia to znak XXI wieku. Ich domeną jest możliwość dopasowania się do naszych indywidualnych potrzeb oraz pełnienie więcej niż jednej funkcji. Każdy miłośnik gadżetów doskonale rozumie potrzebę posiadania takich rozwiązań w swoim otoczeniu. Jednka, jeśli chodzi o sprawy komfortu, jesteśmy skłonni zainwestować nieco więcej, by mieć pewność, że wybrane przez nas rozwiązanie będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania.

Inteligentne urządzenia higieniczne - nowoczesność, która pomaga

Doskonałym przykładem jest deska bidetowa, która stanowi niejako nakładkę na sedes — zastępuje zwykłą deskę sedesową — dzięki czemu z tradycyjnej toalety powstaje wielozadaniowe centrum higieny osobistej z możliwością mycia, suszenia miejsc intymnych. Do tego urządzenie samo zadba o czystość po skorzystaniu z niego, może zagwarantować nam komfort podgrzewanej deski oraz dostosowanie temperatury wody i nadmuchu do naszych indywidualnych preferencji.

Mycie jest bardziej higieniczne niż wycieranie

 

  • Specyfikacja desek bidetowych XARAM Energy - dostępne funkcje

 

  • Mycie jest bardziej higieniczne niż wycieranie

Elektroniczne deski z funkcją bidetu posiadają wszystkie podstawowe funkcje pozwalające zachować higienę osobistą na najwyższym poziomie. Dbają również o higienę osób starszych wymagających opieki. Elektroniczny bidet jest doskonałym udogodnieniem dla gabinetów lekarskich (w szczególności ginekologicznych), domów opieki, szpitali oraz we wszystkich placówek gdzie szczególny nacisk jest kładziony na higienę, komfort i poziom życia.

Mycie jest bardziej higieniczne niż wycieranie

 

Wszechstronność, niezawodność, najwyższa jakość

 

Elektroniczne deski sedesowe XARAM Energy zostały wykonane z najlepszej jakości antybakteryjnego tworzywa. Nierdzewne lance gwarantują bardzo długą żywotność oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. Urządzenia posiadają 5-letnią gwarancję, co świadczy o ich doskonałej jakości. Wszystkie modele zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o szczegóły. Producent zadbał o intuicyjną obsługę, polskie menu, wygodne sterowanie oraz dostępność również dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

 

Możliwość dopasowania do każdej toalety

 

Deski XARAM Energy można zamontować do prawie wszystkich mis dostępnych na polskim rynku (posiadają regulowany panel montażowy), ale nie wszystkie idealnie pasują. Niektóre odstają z przodu lub po bokach. Jeśli zależy nam na doskonałym spasowaniu, powinniśmy wybrać misy Milan i Brague z oferty tego samego producenta.

Elektroniczne deski sedesowe XARAM Energy występują w dwóch wersjach: krótkiej i długiej.

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
tel. +48-12-643-66-01; +48-12-642-27-80
www: www.marax.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Odpływy FERRO - funkcjonalność w kabinie prysznicowej

Odpływy FERRO - funkcjonalność w kabinie prysznicowej

Odwodnienie liniowe obecnie uznawane są za podstawowy element wyposażenia w minimalistycznej... ¬ więcej...

 
Projekt łazienki - 5 rzeczy, o których zapominamy

Projekt łazienki - 5 rzeczy, o których zapominamy

Łazienka to pomieszczenie, któremu poświęcamy coraz więcej uwagi. I dobrze,... ¬ więcej...

 
Płytki przyciskowe JOMO w matowych kolorach

Płytki przyciskowe JOMO w matowych kolorach

Unikatowe i bardzo subtelne płyty przyciskowe JOMO marki sanitarnej grupy WERiT idealnie... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet