Lusterka i suszarki hotelowe

aktualizacja: 28-10-2019, 10:55 – artykuł promocyjny


Żyjemy w czasach, w których potrzeby klienta stawiane są na pierwszym miejscu. Jeśli dany produkt lub usługa nie spełnią oczekiwań użytkownika, istnieje pewność, że następnym razem klient nie wróci do sklepu. Zasada ta jest uniwersalna w każdej branży i warto o niej pamiętać, podejmując wszelkie decyzje biznesowe. Dziś ludzie bardzo cenią wygodę i wysoką jakość. Konkurencja jest ogromna, dlatego klient ma w czym wybierać. Należy dołożyć więc wszelkich starań, by wybrał nas- naszą restaurację, sklep, myjnię samochodową czy hotel. Optymalne wyposażenie pokoju hotelowego to trudne wyzwanie, dlatego w dalszej część artykułu to na nim się skupimy.


Lusterka i suszarki hotelowe


Niektóre elementy wyposażenia pokoju hotelowego, które do niedawna były wyznacznikiem luksusu, obecnie są jedynie podstawą i minimum, jakie każdy hotel musi zapewnić. To, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia, decyduje bowiem o funkcjonalności oraz klasie danego obiektu, a co za tym idzie o zadowoleniu gości. Na tej podstawie przyznawane są gwiazdki, będące oceną pracy danego hotelu. Oczywiste jest zatem to, że coraz rzadziej możemy spotkać obiekty, w których np. nie ma toalety w każdym pokoju.


Na porządku dziennym jest również wysoki poziom obsługi i maksymalne dbanie o czystość i higienę obiektów. W większości hotelowych łazienek znajdziemy już kabinę prysznicową, misę WC, wieszaki na ręczniki, kosz na śmieci, podajnik papieru toaletowego czy też dozownik do mydła. Elementy dobierane są tak, by tworzyły spójną i estetyczną całość. Hotele wychodzą coraz bardziej naprzeciw oczekiwaniom gości i zapewniają jednorazowe mydełka, ręczniki, czy szampony. Dużym plusem, docenianym głównie przez kobiety oraz rodziny z małymi dziećmi są też suszarki hotelowe do włosów, znajdujące się w pokojach. Wśród dostępnych modeli znajdziemy suszarki przenośne oraz szczególnie polecane- suszarki stacjonarne, naścienne.

 

Suszarki hotelowe

 

Wyrób suszarek hotelowych montowanych na ścianie jest ogromny. Dokonując zakupu, należy wziąć pod uwagę szereg istotnych parametrów, ale także aspekty wizualne. W niektórych łazienkach zastosowanie znajdzie model czarny, którego świetnym przykładem jest suszarka FEN firmy Faneco, w innym obiekcie lepiej w wystrój pokoju wkomponuje się biała suszarka typu Juga bądź Valera. Suszarki do włosów różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. By były praktyczne i służyły gościom hotelu jak najdłużej, muszą spełniać pewne kryteria. Po pierwsze istotnym czynnikiem jest jakość i solidność wykonania urządzenia, gwarantujące wieloletnią, bezusterkową pracę suszarki. Przykładem marki, która doskonale o tym wie i dokłada wszelkich starań, by produkować najlepszej klasy sprzęt, jest Valera. Firma Faneco jest jej oficjalnym dystrybutorem i ma w swojej ofercie szeroką gamę suszarek hotelowych tej marki, np. elegancką i funkcjonalną suszarkę Premium Smart Socket.


Suszarka hotelowa                                Hotelowa suszarka do włosów

fot.: Suszarka do włosów 1200 W FEN Czarna       fot.: Suszarka do włosów 1000 W JUGA


Suszarka hotelowa do włosów

fot.: Suszarka hotelowa do włosów 1800 W ACTION SUPER PLUS Valera Biała


Ogromnie ważna jest również moc urządzenia, wpływająca na jego szybkość działania, a co za tym idzie na czas suszenia włosów. Warto też zwrócić uwagę na głośność suszarki, gdyż żaden użytkownik nie jest zadowolony podczas korzystania ze sprzętu, który nie dość, że ogromnie hałasuje to jeszcze nieskutecznie suszy włosy. Największym zainteresowaniem kupujących cieszą się zatem modele o dużej mocy, a zarazem najcichsze, które swą skuteczną pracą nie przeszkadzają innym gościom hotelu.


Dodatkowymi atutami suszarki hotelowej są lekkość oraz wyposażenie jej w wygodny uchwyt, ponieważ trzymanie jedną ręką ciężkiego i niewygodnego modelu po chwili sprawia ból, przyczyniając się do dyskomfortu użytkownika. Dużą wygodę zapewnia również automatyczny włącznik, dzięki któremu suszarka sama zaczyna pracę po zdjęciu węża i kończy po jej odwieszeniu. Kolejna funkcja, której występowanie ogromnie usprawnia korzystanie z suszarek hotelowych to możliwość przełączania temperatury wydmuchiwanego powietrza. Przykładem suszarki wyposażonej w tę opcję jest model Action Super Plus firmy Valera, dostępny w ofercie Faneco. Kupując sprzęt do łazienki hotelowej, należy też pamiętać, by wybrać ten odporny na uszkodzenia oraz łatwy w czyszczeniu, by zapewnić w ten sposób najwyższy stopień higieny i bezpieczeństwa użytkownikom.


Suszarka do włosów

fot.: Suszarka hotelowa do włosów 1800 W ACTION SUPER PLUS Valera Czarna


Suszarka do włosów hotelowa

fot.: Suszarka hotelowa do włosów 1600 W PREMIUM SMART SOCKET Valera


Poza wysokiej klasy suszarkami do włosów każdego z nas ucieszy występowanie w pokoju lusterka hotelowego. Jego brak może negatywnie wpłynąć na ocenę danego obiektu, toteż coraz częściej takowe w pokojach występują. Dwustronne lusterka doceniane są szczególnie przez kobiety, ponieważ wyposażone w funkcję potrójnego powiększania obrazu ułatwiają wykonanie precyzyjnego makijażu czy eleganckie ułożenie włosów.

 

Lusterka hotelowe

 

Lusterka hotelowe są niezwykle funkcjonalne z kilku powodów. Po pierwsze mają składaną rączkę, dzięki czemu nie zajmują niepotrzebnie dużej przestrzeni. Ramię wysuwamy tylko wtedy, kiedy faktycznie chcemy skorzystać z lusterka, co zwiększa poziom wygody. Średnica lusterek hotelowych to około 20 centymetrów. Jest to optymalna wielkość, ponieważ z jednej strony lusterko idealnie spełnia swoją funkcję, z drugiej zaś pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju hotelowym. Wykonane z chromowanego mosiądzu lusterka dodają elegancji każdemu wnętrzu, a dzięki solidnej konstrukcji gwarantują trwałość przez wiele lat. W ofercie firmy Faneco znajdują się zarówno niepodświetlane modele luster, jak również takie, które posiadają diodowe podświetlenie tarczy. Do wyboru są lusterka podłączane do prądu oraz zasilane bateriami, dlatego też każdy może wybrać najbardziej odpowiadający mu model.


Lusterko hotelowe

fot.: Lusterko hotelowe firmy Faneco


Pokój hotelowy jest miejscem, gdzie każdy, bez wyjątku, ma się czuć wygodnie, swobodnie i komfortowo. Gość obiektu płaci za bezpieczeństwo, higienę oraz przyjemność z przebywania w danym pokoju. Wyposażając zatem dane pomieszczenie, należy o tym pamiętać i wybierać sprzęt zapewniający najwyższy stopień zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiając na jakość proponowaną przez firmę Faneco czy markę Valera gwarantujemy sobie pełne obłożenie hotelu i zadowolonych, uśmiechniętych gości.

Kontakt w sprawie produktów:

Faneco Sp. z o.o. Sp. k.
tel. (+48) 61 6100212
www: www.faneco.com
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Jak rozmawiać z architektem, który projektuje Ci dom? - poradnik

Jak rozmawiać z architektem, który projektuje Ci dom? - poradnik

W końcu budujesz swój pierwszy dom. Działka budowlana kupiona, kredyt załatwiony,... ¬ więcej...

 
Podgrzewanie wody użytkowej latem - najlepsze sposoby

Podgrzewanie wody użytkowej latem - najlepsze sposoby

Upał na dworze, a w naszym kranie zimna woda. Palenie w taką pogodę nikomu nie wyjdzie... ¬ więcej...

 
Kamery termowizyjne Sonel do kontroli temperatury ciała

Kamery termowizyjne Sonel do kontroli temperatury ciała

Kamery termowizyjne zyskują na popularności. Obecnie coraz częściej wykorzystuje... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet