gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

GlenDimplex

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Zastosowanie grzałek elektrycznych do grzejników centralnego ogrzewania

aktualizacja: 20-09-2019, 10:20 – artykuł promocyjny


Jeszcze do niedawna grzałki elektryczne zazwyczaj służyły do podgrzania wody w miejscu, w którym nie było dostępu do ciepłej wody. Obecnie zastosowań tych niepozornych urządzeń grzewczych jest znacznie więcej, a różnorodność produktów dostępnych na rynku sprawia, że stały się one niezastąpionymi elementami komfortowych domów.


Elektryczne grzałki do grzejników łazienkowych to funkcjonalne urządzenia, które doskonale sprawdzają się poza okresem grzewczym. Praca grzałek polega na rozgrzaniu wody znajdującej się w grzejnikach za pomocą energii elektrycznej. Dzięki dodatkowym udogodnieniom możliwe jest sterowanie natężeniem źródła ciepła. Elektryczne grzałki to gwarancja funkcjonalności oraz komfortu cieplnego.


Grzałki elektryczne do grzejnika centralnego ogrzewania (np. model HOT2) to doskonałe rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy muszą borykać się z codziennym stosem prania swoich maluchów. W deszczowe dni, kiedy wilgotność jest zdecydowanie wyższa, a sezon grzewczy wciąż jeszcze nie nastał, grzałki umożliwiają szybsze schnięcie prania. Atutem urządzenia jest to, że zajmuje niewiele miejsca, dlatego doskonale sprawdzi się również w niewielkich mieszkaniach, w których nie ma miejsca na dodatkowe sprzęty jak np. suszarka automatyczna. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję, która wyłącza grzałkę, gdy woda osiągnie właściwą temperaturę oraz ponownie ją włącza, gdy temperatura wody spadnie.
 

Grzałki elektryczne do grzejników co


Zaletą i niezastąpionym udogodnieniem grzałek elektrycznych do grzejnika c.o. jest funkcja TIMER, która pozwala zaprogramować pracę urządzenia przez określony czas. Wówczas grzałka nie pobiera energii elektrycznej, co sprawia, że urządzenie jest energooszczędne i przyjazne środowisku. Dodatkowo grzałka posiada kilka poziomów temperatury, co pozwala na dostosowanie mocy pracy urządzenia w zależności od potrzeb. Mięsisty, gruby ręcznik będzie schnął dłużej, niż małych rozmiarów ubranka niemowlęce. Grzałka elektryczna do grzejników łazienkowych (np. model STELLA) to gwarancja suchego prania w przedziale od kilku do kilkunastu minut. 
 

Grzałki elektryczne z funkcją suszenia ręczników


Grzałka elektryczna sprawdza się idealnie również w dni, w które niezbędne jest szybkie dogrzanie mieszkania. Powrót do domu w przemoczonych ubraniach czy choroba to okoliczności, które skutecznie potrafią zepsuć humor nawet największemu optymiście. W takich sytuacjach grzałka do grzejnika centralnego ogrzewania (np. model YUUKI) będzie niezastąpionym urządzeniem, które pozwoli cieszyć się komfortem cieplnym.
 

Grzałka do grzejnika CO


Nowoczesne grzałki elektryczne marki Instal-Projekt (np. model ITAKA) posiadają funkcję, która pozwala zaprogramować urządzenie już na kilka godzin przed planowanym powrotem do domu. Dzięki temu możliwe jest ogrzanie pomieszczenia do idealnej, pożądanej temperatury.
 

Grzałka elektryczna do grzejnika


Grzałka elektryczna (np. model COCO) to również doskonałe rozwiązanie dla właścicieli hoteli. Urządzenie pozwoli dogrzać pokoje i zdecydowanie podniesie poziom oraz komfort hotelu zyskując uznanie gości.
 

Grzałki elektryczne do grzejników

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.instalprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zdalne sterowanie grzejnikami - automatyka TECH Sterowniki

Zdalne sterowanie grzejnikami - automatyka TECH Sterowniki

System do sterowania grzejnikami firmy TECH Sterowniki służy do kontrolowania pracy... ¬ więcej...

 
Euroster 4040 TXRX - funkcjonalność w minimalistycznej formie

Euroster 4040 TXRX - funkcjonalność w minimalistycznej formie

Łatwe i efektywne sterowanie temperaturą w pomieszczeniach to obowiązkowy element... ¬ więcej...

 
Komfort zimą i latem. Wewnątrz i na zewnątrz.

Komfort zimą i latem. Wewnątrz i na zewnątrz.

Jaga Climate Designers to grzejniki, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus