zwiń


gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

GlenDimplex

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

nVent - ogrzewanie elektryczne


Rozsądna alternatywa - elektryczne kotły grzewcze Elterm

aktualizacja: 17-09-2019, 10:14 – artykuł promocyjny


Każde, nawet najlepsze i najdroższe źródło ciepła może całkiem nieoczekiwanie ulec awarii. Szczęście, jeśli serwis producenta znajduje się niedaleko i ma czas, by dane zgłoszenie potraktować priorytetowo. Oczywiście można Kocioł elektryczny Eltermliczyć na taki scenariusz, rozsądniej byłoby jednak zabezpieczyć się na niekorzystny obrót spraw. Przedstawiamy kilka najbardziej popularnych wariantów zastosowania urządzeń Elterm.


 

 

Kotły elektryczne marki Elterm najczęściej instalowane są...

 

Kotły na paliwo stałe ... z kotłami na paliwo stałe oraz kominkami z płaszczem wodnym (możliwa jest praca w układzie otwartym oraz zamkniętym). Kocioł elektryczny wykorzystywany jest jako źródło szczytowe, jako główne w sytuacji dłuższej nieobecności użytkownika lub na wypadek awarii.
Kotły z pompami ciepła ... z pompami ciepła, jako źródło szczytowe lub awaryjne. Często pełnią także rolę ogrzewania tymczasowego, wykorzystywanego w trakcie oczekiwania na podłączenie gazu sieciowego, a następnie pozostają już na stałe w instalacji z kotłem gazowym.
Kotły z przydomowymi elektrowniami wiatrowymiKotły z instalacjami fotowoltaicznymi ... z przydomowymi elektrowniami wiatrowymi oraz instalacjami fotowoltaicznymi. Dodatkową zachętą do produkowania własnej energii jest coraz bardziej dostępna oferta dofinansowania „zielonych” projektów, a także utrzymujący się od dłuższego czasu spadek cen komponentów, zwłaszcza modułów PV.
Kotły wykorzystujące ciepło technologiczneKotły wykorzystujące ciepło technologiczne ... z instalacjami wykorzystującymi ciepło technologiczne do celów grzewczych, w czasie planowych konserwacji, awarii lub jako główne źródła ciepła o mocy do 1,5MW. Coraz częściej, za sprawą kompatybilnych sterowników GSM oraz Wi-Fi, nasze kotły montowane są w domkach letniskowych użytkowanych zimą okazjonalnie.
Kotły w domach pasywnychKotły w domach wysoce energooszczędnych .. w domach wysoce energooszczędnych oraz pasywnych, gdzie w związku ze znikomym zapotrzebowaniem na energię w połączeniu z relatywnie niskim kosztem inwestycyjnym, trudno o bardziej rozsądną alternatywę. Biorąc pod uwagę koszt w cyklu życia (LCC), ogrzewanie elektryczne warto rozważyć także w innych sytuacjach.


Elektryczne kotły wodne (w odróżnieniu do innych elektrycznych źródeł ciepła) wykorzystują instalację c.o., umożliwiają zatem wymianę urządzenia grzewczego (m.in. na kocioł na paliwo stałe, kocioł gazowy, czy pompę ciepła), jeśli inwestor zechce tego w przyszłości dokonać.

Kontakt w sprawie produktów:

Elterm sp. j.
tel. +48 56 686 93 05
www: www.elterm.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Folie grzewcze Felix to lepsze zdrowie w sezonie grzewczym

Folie grzewcze Felix to lepsze zdrowie w sezonie grzewczym

Czy da się połączyć korzystny wpływ na zdrowie, niskie koszty i ekologię w ogrzewnictwie?... ¬ więcej...

 
Rozsądna alternatywa - elektryczne kotły grzewcze Elterm

Rozsądna alternatywa - elektryczne kotły grzewcze Elterm

Każde, nawet najlepsze i najdroższe źródło ciepła może całkiem nieoczekiwanie... ¬ więcej...

 
Piec akumulacyjny - ETT Plus, seria niska STIEBEL ELTRON - w czym tkwi jego sekret?

Piec akumulacyjny - ETT Plus, seria niska STIEBEL ELTRON - w czym tkwi jego sekret?

Ogrzewanie domu czy biura prądem nie musi być drogie. Piece akumulacyjne doskonale... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet