zwiń

gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  ZĘBIEC

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-ProjektGrupa Armatura

logo Wilo   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Verano Konwektor

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

nVent - ogrzewanie elektryczne


Rozsądna alternatywa - elektryczne kotły grzewcze Elterm

aktualizacja: 17-09-2019, 10:14 – artykuł promocyjny


Każde, nawet najlepsze i najdroższe źródło ciepła może całkiem nieoczekiwanie ulec awarii. Szczęście, jeśli serwis producenta znajduje się niedaleko i ma czas, by dane zgłoszenie potraktować priorytetowo. Oczywiście można Kocioł elektryczny Eltermliczyć na taki scenariusz, rozsądniej byłoby jednak zabezpieczyć się na niekorzystny obrót spraw. Przedstawiamy kilka najbardziej popularnych wariantów zastosowania urządzeń Elterm.


 

 

Kotły elektryczne marki Elterm najczęściej instalowane są...

 

Kotły na paliwo stałe ... z kotłami na paliwo stałe oraz kominkami z płaszczem wodnym (możliwa jest praca w układzie otwartym oraz zamkniętym). Kocioł elektryczny wykorzystywany jest jako źródło szczytowe, jako główne w sytuacji dłuższej nieobecności użytkownika lub na wypadek awarii.
Kotły z pompami ciepła ... z pompami ciepła, jako źródło szczytowe lub awaryjne. Często pełnią także rolę ogrzewania tymczasowego, wykorzystywanego w trakcie oczekiwania na podłączenie gazu sieciowego, a następnie pozostają już na stałe w instalacji z kotłem gazowym.
Kotły z przydomowymi elektrowniami wiatrowymiKotły z instalacjami fotowoltaicznymi ... z przydomowymi elektrowniami wiatrowymi oraz instalacjami fotowoltaicznymi. Dodatkową zachętą do produkowania własnej energii jest coraz bardziej dostępna oferta dofinansowania „zielonych” projektów, a także utrzymujący się od dłuższego czasu spadek cen komponentów, zwłaszcza modułów PV.
Kotły wykorzystujące ciepło technologiczneKotły wykorzystujące ciepło technologiczne ... z instalacjami wykorzystującymi ciepło technologiczne do celów grzewczych, w czasie planowych konserwacji, awarii lub jako główne źródła ciepła o mocy do 1,5MW. Coraz częściej, za sprawą kompatybilnych sterowników GSM oraz Wi-Fi, nasze kotły montowane są w domkach letniskowych użytkowanych zimą okazjonalnie.
Kotły w domach pasywnychKotły w domach wysoce energooszczędnych .. w domach wysoce energooszczędnych oraz pasywnych, gdzie w związku ze znikomym zapotrzebowaniem na energię w połączeniu z relatywnie niskim kosztem inwestycyjnym, trudno o bardziej rozsądną alternatywę. Biorąc pod uwagę koszt w cyklu życia (LCC), ogrzewanie elektryczne warto rozważyć także w innych sytuacjach.


Elektryczne kotły wodne (w odróżnieniu do innych elektrycznych źródeł ciepła) wykorzystują instalację c.o., umożliwiają zatem wymianę urządzenia grzewczego (m.in. na kocioł na paliwo stałe, kocioł gazowy, czy pompę ciepła), jeśli inwestor zechce tego w przyszłości dokonać.

Kontakt w sprawie produktów:

Elterm sp. j.
tel. +48 56 686 93 05
www: www.elterm.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Elterm - nowe grzanie!

Elterm - nowe grzanie!

Zwiększone zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi skłoniło markę ELTERM... ¬ więcej...

 
Ekologiczne i oszczędne ogrzewanie - kocioł elektryczny do współpracy z fotowoltaiką

Ekologiczne i oszczędne ogrzewanie - kocioł elektryczny do współpracy z fotowoltaiką

Panele fotowoltaiczne są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, które umożliwia... ¬ więcej...

 
Konfigurator doboru kotłów elektrycznych 2020

Konfigurator doboru kotłów elektrycznych 2020

Wszystkie modele kotłów z asortymentu firmy Elterm współpracują z... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet