intersoft

HSK Ledy na Energetab 2019

aktualizacja: 06-09-2019, 11:31 – artykuł promocyjny


HSK Ledy, krakowski producent i dostawca profesjonalnego oświetlenia LED zaprasza do odwiedzenia stoiska 32 w pawilonie W w trakcie 32 Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2019 w dniach 17-19 września 2019 w Bielsku Białej. HSK LEDY zaprezentują swoje najciekawsze rozwiązania oświetleniowe w ramach wspólnej ekspozycji z Klastrem Inteligentnego Oświetlenia, którego członkiem są od tego roku.

 

Przedstawiciele firmy zapraszają do obejrzenia rozwiązań technologicznych w dziedzinie oświetlenia LED, które zainteresują zarówno instalatorów i wykonawców jak i projektantów.


Jedną z nowości będą dwufunkcyjne oprawy Antilia A-98 z wbudowanym zasilaniem awaryjnym dedykowane dla sklepów wielkopowierzchniowych i magazynów. Zwracają one uwagę dwukierunkowym rozsyłem światła, wyjątkowo lekką konstrukcją, a przede wszystkim podwójną funkcją (oświetlenie podstawowe i awaryjne), którą będzie można własnoręcznie przetestować na stoisku. Oprawy te posiadają dopuszczenia CNBOP. HSK LEDY zaprezentują także autorskie rozwiązania dla hal i eleganckich części wspólnych budynków mieszkalnych i biur.

Dla osób zainteresowanych redukcją kosztów energii elektrycznej i energomodernizacjami zaprezentowane zostaną nowe narzędzia korzystnego finansowania inwestycji w oświetlenie LED oferowane przez Grupę Zasada, jedną z największych grup kapitałowych w Polsce, w ramach której działa obecnie firma HSK LEDY.

Targi zwiedzać można od 17 do 18 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 19 września w godz. od 9:00 do 15:00.
Wstęp bezpłatny.

Formularz rejestracyjny dla zwiedzających: http://energetab.pl/rejestracja-zwiedzajacych/
Więcej informacji: http://energetab.pl

Kontakt w sprawie produktów:

HSK LEDY
tel. (+48) 12 269 35 46
www: hskledy.com.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet