zwiń
gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

  Esbe

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

Prandelli  Roth Polska

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

    Grupa Armatura

Immergas

Akra   Lindab

znajdź fachowca

Junkers - patron


Nowoczesny kocioł kondensacyjny FGB

aktualizacja: 05-09-2019, 08:24 – artykuł promocyjny


Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku jest kocioł kondensacyjny FGB firmy Wolf. Wysoka jakość materiałów i innowacyjne metody gwarantują komfort termiczny oraz stały dostęp do ciepłej wody użytkowej, wykorzystując nieznaczne ilości energii. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesne funkcje, które pozwalają utrzymać stałą temperaturę ciepłej wody na wypływie przy jednoczesnym zmiennym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę np. podczas kąpieli.

Kocioł kondensacyjny


Kocioł gazowy FGB to rozwiązanie dwufunkcyjne, w którym zastosowany został nowoczesny układ hydrauliczny oraz system regulacji, które umożliwiają integrację kotła z systemem solarnym do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie efektywności energetycznej całego systemu grzewczego opartego na kotle FGB.

 

Kocioł kondensacyjny FGB - zalety i korzyści

 

Bardzo niskie zużycie energii elektrycznej oraz minimalna emisja spalin to atuty, które sprawiają, że naścienny kocioł FGB spełnia niezwykle surowe regulacje nowej dyrektywy unijnej ErP. Tym samym można go zaliczyć do grona najbardziej ekologicznych urządzeń grzewczych. Produkt ten jest jednak przyjazny zarówno środowisku naturalnemu, jak i użytkownikom. Dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym kocioł jest niezwykle kompaktowy, cechuje się cichą pracą, zwartą kompozycją i stylowym wyglądem, a do tego jest bardzo prosty w obsłudze.

Kocioł FGB to wysokiej klasy urządzenie typu Plug & Work, które można ulokować w małych wnękach lub nawet zmieścić w szafie. Wszystkie niezbędne komponenty dostępne są z przodu kotła, a programowanie odbywa się na wygodnym, wbudowanym w kotle sterowniku. Opcjonalny moduł interfejsu ISM7e firmy Wolf dodatkowo umożliwia szybką obsługę urządzenia za pomocą laptopa, tabletu czy też telefonu z systemem Android lub iPhone. Dla jeszcze większej wygody domowników, producent zadbał o możliwość wspólnej obsługi centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz systemu solarnego za pomocą jednego modułu obsługowego.


Nowy gazowy kocioł kondensacyjny marki Wolf występuje w czterech wariantach: jako kocioł jednofunkcyjny, przystosowany do współpracy z zasobnikiem ciepłej wody: FGB-28 i FGB-35, a także jako kocioł dwufunkcyjny FGB-K-28 i FGB-K-35. Wysoką jakość i wyjątkowe parametry urządzenia potwierdza nagroda Złotego Medalu Targów Instalacje.

Kontakt w sprawie produktów:

Wolf - Technika Grzewcza Sp. z o.o.
tel. 22 720 69 01
www: polska.wolf.eu/
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Twój numer jeden na sezon grzewczy

Twój numer jeden na sezon grzewczy

Specjalnie dla Ciebie: W terminie 01.09.2019 - 31.12.2019 kup analizator spalin testo... ¬ więcej...

 
Jak kocioł c.o. na pellet pomaga oszczędzać na ogrzewaniu

Jak kocioł c.o. na pellet pomaga oszczędzać na ogrzewaniu

Ekologiczne i tanie ogrzewanie jest jak najbardziej możliwe. Firma ZGM ZĘBIEC S.A.... ¬ więcej...

 
Sprzęgła hydrauliczne SHE-CDI - wersja kondensacyjna ze stali nierdzewnej

Sprzęgła hydrauliczne SHE-CDI - wersja kondensacyjna ze stali nierdzewnej

W ostatnim czasie typoszereg sprzęgieł hydraulicznych marki Elterm powiększył się... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet