Zalety i korzyści nagrzewnic wodnych LEO

aktualizacja: 28-10-2019, 11:00 – artykuł promocyjny


Wodne nagrzewnice powietrza to popularne rozwiązanie z uwagi na swoją skuteczność oraz niskie koszty inwestycyjne. Ich wykorzystanie pozwala na zmniejszenie nakładów inwestycyjnych oraz uproszczenie instalacji grzewczej. W nadchodzącym sezonie grzewczym warto poznać wszystkie zalety wynikające z oferty FLOWAIR. Ale najpierw przypomnijmy jak działają nagrzewnice i jakie są korzyści wynikające z ogrzewania nadmuchowego.

 

Jak działa ogrzewanie nadmuchowe?

 

Ogrzewanie nadmuchowe, opierające się na konwekcji wymuszonej, jest jednym z najbardziej efektywnych systemów ogrzewania pomieszczeń. Wentylator nagrzewnicy zasysa powietrze z pomieszczenia i kieruje je na wymiennik ciepła. Strumień powietrza omywając aluminiowe lamele odbiera od nich ciepło i tak ogrzany kierowany jest do strefy przebywania ludzi. Jest to najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania hal i innych pomieszczeń wielkokubaturowych. Ponadto powietrze wprawione w ruch szybciej rozchodzi się po całym obiekcie, ogrzewając go w całej jego kubaturze.

Zalety i korzyści nagrzewcych wodnych

Moc nagrzewnic wodnych zależna jest od 3 wartości:

  • temperatury czynnika grzewczego oraz jego przepływu
  • temperatury powietrza w pomieszczeniu
  • ilości powietrza jakie przepływa przez nagrzewnicę


Korzyści płynące z ogrzewania nadmuchowego:

  • szybkie i efektywne ogrzanie pomieszczenia,
  • równomierny rozkład temperatury,
  • niski nakład inwestycyjny,
  • uniwersalne zastosowanie.
     

Korzyści nagrzewnic wodnychJakość i potwierdzone parametry

 

FLOWAIR dbając o jakość swoich produktów współpracuje z niezależnym, międzynarodowym, akredytowanym laboratorium badawczym, gdzie przeprowadzone zostały badania nagrzewnic. Ich wyniki jednoznacznie potwierdzają rzeczywiste parametry techniczne, które umieszczone są na etykiecie jakości. Specjaliści FLOWAIR uważają, że informacje tak ważne jak moc urządzenia, zasięg czy hałas nagrzewnic wodnych są dla potencjalnego klienta kluczowe do prawidłowego i świadomego doboru urządzeń. Etykieta na produktach FLOWAIR jest gwarancją dla wszystkich osób zaangażowanych w inwestycję budowlaną, gdyż pokazuje wiarygodne dane techniczne urządzenia. Klient ma pewność, że produkt został przebadany, a parametry urządzenia są zgodne z opisem.
 

Nagrzewnice wodne


Łatwy dobór urządzeń

 

W celu ułatwienia doboru urządzeń, FLOWAIR przygotował na swojej stronie internetowej kalkulator mocy grzewczych, który w „kilka kliknięć” wylicza realną moc nagrzewnic LEO w zależności od temperatury czynnika grzewczego, temperatury powietrza na wlocie do urządzenia i przepływu powietrza.
Wystarczy wejść na stronę http://calc.hc.flowair.com by w szybki sposób dobrać odpowiednią nagrzewnicę. Można również skorzystać z doświadczenia pracowników FLOWAIR – wystarczy skontaktować się z działem handlowym, podać niezbędne informacje o obiekcie, który ma być ogrzewany, a doradcy pomogą dobrać odpowiedni model.

Nagrzewnice wodne korzyści


Łatwy montaż

 

FLOWAIR zadbał o to aby instalacja nagrzewnicy była naprawdę prosta. Konsola ma nawiercone otwory, w zestawie dołączone są śruby mocujące, a na kartonie instalator znajdzie szablon z rozstawem do nawiercenia otworów.

Nagrzewnice wodne instrukcja


Klub instalatora

 

Klub Instalatora to platformę internetową, dzięki której można rejestrować zakupione produkty z linii FLOWAIR Basic i otrzymać gwarantowaną premię pieniężną w wysokości 50 zł!

Urządzenia, które są objęte promocją to typoszereg ośmiu nagrzewnic wodnych LEO w zestawie. W skład zestawu LEO wchodzą nagrzewnica wodna, konsola obrotowa oraz TS - regulator obrotów z termostatem, co razem tworzy kompletny zestaw gotowy do zamontowania.
Po zakupie promocyjnego urządzenia, wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubinstalatora.com, wpisać indywidualny kod promocyjny, który widnieje na urządzeniu, a następnie cieszyć się premią, która wpłynie na dedykowaną kartę płatniczą.

Klub instalatora

Platforma, która powstała jest źródłem informacji o Klubie Instalatora. Wszystko po to aby ułatwić uczestnictwo w programie. Klienci firmy znajdą tam wszelkie informacje o zasadach, regulamin, saldo zdobytych premii czy formularz rejestracji kodów.

Kontakt w sprawie produktów:

FLOWAIR
tel. +48 58 627 57 20
www: www.flowair.com
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Nagrzewnice powietrza - jaką wybrać

Nagrzewnice powietrza - jaką wybrać

System ogrzewania ciepłym powietrzem to idealne rozwiązanie do dużych obiektów... ¬ więcej...

 
Kurtyny powietrzne - przegląd oferty producentów

Kurtyny powietrzne - przegląd oferty producentów

Przestrzeń, która zapewnia komfortowe i optymalne warunki to miejsce, w którym... ¬ więcej...

 
W jaki sposób efektywnie ogrzać obiekt wielkokubaturowy

W jaki sposób efektywnie ogrzać obiekt wielkokubaturowy

Hale przemysłowe, magazyny czy inne tego typu obiekty to miejsca, których ogrzanie... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet