Wienkra


Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

aktualizacja: 05-09-2019, 05:48 – artykuł promocyjny


Obiekty komercyjne, takie jak biura, sklepy, restauracje czy hotele, potrzebują efektywnego systemu klimatyzacji, charakteryzującego się nie tylko zwiększoną wydajnością, ale także energooszczędnością, niskim poziomem hałasu i elastycznymi możliwościami instalacji. Odpowiedzią na wysokie wymagania sektora komercyjnego jest seria klimatyzatorów CAC marki SEVRA, oferująca urządzenia o bardzo dobrych parametrach pracy, a przy tym komfortowe w użytkowaniu i bezpieczne dla środowiska.

Seria klimatyzatorów komercyjnych CAC marki SEVRA obejmuje trzy typy jednostek – kasetonowe, kanałowe i przypodłogowo-sufitowe - o szerokim zakresie dostępnych wydajności chłodniczych, wynoszących od 3,6 do 16,0 kW. Zastosowana w systemach CAC wysokowydajna sprężarka z zaawansowaną technologią inwerterową ma bezpośredni wpływ na zminimalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Energooszczędną pracę klimatyzatorów potwierdzają wysokie parametry efektywności energetycznej – SEER od 6,1 i SCOP od 4,0 i wysoka klasa efektywności energetycznej – A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie ogrzewania dla całego typoszeregu urządzeń. Wysokiej klasy podzespoły, takie jak wydajna sprężarka i dobrej jakości wymiennik ciepła, zapewniają niezawodną pracę systemu nawet w bardzo niskich temperaturach otoczenia sięgających -15°C, zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia. Zastosowanie najnowszego czynnika chłodniczego R32 o współczynniku tworzenia efektu cieplarnianego GWP równym 675 i wskaźniku ODP (potencjale niszczenia warstwy ozonowej) równym 0, znacząco ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne, w porównaniu do powszechnie dotychczas stosowanego czynnika R410A. Wszystkie urządzenia serii CAC SEVRA objęte są aż 5-letnim okresem gwarancji.

 

Jednostki kasetonowe CAC

 

Wysokowydajne jednostki kasetonowe SEVRA serii CAC przeznaczone do montażu w przestrzeni sufitu podwieszanego, są doskonałym rozwiązaniem dla dużych pomieszczeń komercyjnych, takich jak lokale handlowe i usługowe, biura czy sale konferencyjne. Dzięki dodatkowym otworom w narożnikach panelu jednostki i funkcji nawiewu obwodowego 360° mogą zapewnić komfortowe warunki nawet na dużej powierzchni. W standardowym wyposażeniu jednostki znajduje się pompka skroplin o dużej wysokości podnoszenia - nawet do 120 cm, co pozwala na elastyczne podłączenie orurowania odprowadzającego skropliny. Klimatyzator posiada także przygotowany w obudowie wlot świeżego powietrza oraz zoptymalizowaną skrzynkę elektryczną o wysokiej ognioodporności.

Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

 

Jednostki kanałowe CAC

 

Przeznaczone do zabudowy jednostki kanałowe oferują przede wszystkim dyskretną pracę i szerokie możliwości instalacyjne – po zamontowaniu w przestrzeni międzysufitowej są niewidoczne, a klimatyzowane powietrze rozprowadzane jest kanałami do zaprojektowanych w dowolnym miejscu kratek nawiewnych.

Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

Jednostki kanałowe CAC SEVRA wyróżniają się kompaktową konstrukcją – dzięki wysokości zaledwie 245 mm doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach z ograniczoną przestrzenią montażową. Regulowany spręż dyspozycyjny do 160 Pa pozwala na dużą elastyczność w projektowaniu instalacji, umożliwiając rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych na duże odległości. Funkcja automatycznej regulacji ESP gwarantuje stały strumień przepływu powietrza, niezależnie od długości kanałów, zapewniając tym samym zawsze komfortowe chłodzenie i ogrzewanie, minimalizując poziom hałasu. Jednostka posiada wbudowaną pompkę skroplin o wysokości podnoszenia do 70 cm.

Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

 

Jednostki przypodłogowo-sufitowe CAC

 

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, dzięki uniwersalnej konstrukcji, doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeni mieszkaniowej, jak i komercyjnej. Mogą być instalowane w pionie (jednostka stojąca przy ścianie) i w poziomie (jednostka podwieszona pod sufitem). Są idealnym rozwiązaniem do wnętrz bez podwieszanego sufitu oraz do miejsc z ograniczoną przestrzenią instalacyjną. Wszystko dzięki wyjątkowo płaskiej konstrukcji – szerokość jednostki przypodłogowo-sufitowej SEVRA wynosi jedynie 205 mm. Jednostka posiada funkcję nawiewu 3D - automatyczny ruch żaluzji w płaszczyźnie pionowej i poziomej – która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i równomierny rozkład temperatury.

Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRAWydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

Szczegółowe informacje na temat oferty systemów klimatyzacji SEVRA są dostępne u wyłącznego importera marki – firmy WIENKRA Sp. z o.o. – na stronie internetowej www.wienkra.pl oraz w Dziale Handlowym WIENKRA.

Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Poznaj klimatyzatory Gree!

Poznaj klimatyzatory Gree!

Marka Gree posiada bogatą ofertę klimatyzatorów ściennych. Jest liderem pod... ¬ więcej...

 
Systemy klimatyzacji ARV

Systemy klimatyzacji ARV

Firma WIENKRA już od ponad 30 lat wspiera wykonawców instalacji klimatyzacyjnych... ¬ więcej...

 
AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

Klimatyzatory AUX serii FREEDOM ekonomiczne o uniwersalnej, nowoczesnej stylistyce... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet