intersoft

System baterii Geberit - przegląd rodzajów

aktualizacja: 30-08-2019, 05:29 – artykuł promocyjny


Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki jest umywalka, jednak komfort korzystania z niej zależy przede wszystkim od funkcjonalnej, ergonomicznej baterii umywalkowej. Na rynku istnieje wiele rodzajów oraz wielkości baterii z różnorodnymi funkcjami. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań są systemy baterii bezdotykowych. By zapewnić sobie pełną wygodę użytkowania, należy wybrać model, który będzie łączył w sobie niezawodność, praktyczność i ponadczasowy design.
 
Nowoczesna łazienka publiczna
 
Nowoczesne baterie elektroniczne najczęściej wykorzystywane są w publicznych pomieszczeniach sanitarnych. Porty lotnicze, centra handlowe, zakłady gastronomiczne oraz szkoły to miejsca, w których niezawodność sprzętów oraz względy higieniczne są szczególnie ważne. We wspólnych przestrzeniach sprzęty narażone są na bardzo intensywne użytkowanie. Firma Geberit posiada w swojej ofercie bezdotykowe baterie do instalacji ściennej oraz stojącej. Na czym polega różnica?
 

Bateria umywalkowa ścienna

 
Bateria ścienna, jak wskazuje jej nazwa, mocowana jest bezpośrednio na ścianie. Jej największym atutem jest komfort użytkowania. Bateria ta sprawdzi się doskonale zarówno z małymi, klasycznymi umywalkami, jak i dużymi, nowoczesnymi misami. Baterie naścienne mogą być zasilane sieciowo, bateryjnie lub generatorowo.
 
Bateria bezdotykowa ścienna
 
Jednym z ciekawszych rozwiązań baterii ściennych są baterie podtynkowe. Ich kompaktowa konstrukcja i estetyka sprawiają, że jest to doskonała propozycja wyposażenia nowoczesnej łazienki. Wszelkie systemy elektroniczne, elementy sterujące i przyłącza znajdują się w zabudowie, dzięki czemu zostały zabezpieczone przed działaniem wilgoci. W najnowszym systemie marki Geberit wszystkie te elementy zostały umieszczone w skrzynce funkcyjnej montowanej w ścianie pod umywalką, co dodatkowo ułatwi montaż baterii.
 

Bateria umywalkowa stojąca

 
Montaż baterii stojących jest zdecydowanie mniej wymagający. Producenci, by jeszcze bardziej ułatwić instalację, decydują się na błyskawiczne systemy, stosując przyłącza w postaci elastycznych wężyków. Nowoczesne baterie umywalkowe marki Geberit charakteryzuje ponadczasowa elegancka forma, co sprawia, że pasują one do nawet najbardziej wymagających miejsc.
 
Bateria bezdotykowa stojąca
 
Elektroniczne baterie stojące doskonale spełniają swoją funkcję w miejscach publicznych i półpublicznych. Baterie firmy Geberit wykonane są z chromowanego mosiądzu, a wąż odprowadzający wodę został dodatkowo wzmocniony, co gwarantuje również jakość wody pitnej. Oprócz podstawowych funkcji spełniają jeszcze jedno ważne kryterium - pozwalają zaoszczędzić wodę w miejscach, w których mogłaby być niepotrzebnie zużywana.
 
Bateria podtynkowa
 
Wielkim atutem bezdotykowych baterii ściennych i stojących jest ich kształt. Kompaktowość i ergonomia sprawiają, że są one łatwe zarówno w czyszczeniu, jak i serwisowaniu, a przy tym doskonale wyglądają.
Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Jakie są zalety sauny infrared?

Jakie są zalety sauny infrared?

Zastanawiasz się jaką saunę wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów,... ¬ więcej...

 
Lusterka i suszarki hotelowe

Lusterka i suszarki hotelowe

Żyjemy w czasach, w których potrzeby klienta stawiane są na pierwszym miejscu.... ¬ więcej...

 
Warunki techniczne i grubość izolacji w instalacjach HVAC

Warunki techniczne i grubość izolacji w instalacjach HVAC

Jesień to doskonały czas, aby przyjrzeć się efektywności energetycznej budynku.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet