Wienkra


Nowości Fujitsu 2019/2020

aktualizacja: 09-08-2019, 06:59 – artykuł promocyjny


Do listy dostępnych publikacji produktowych marki Fujitsu dołączyły poręczne foldery urządzeń ściennych podzielone na serie Standard, Eco, Design/TOP i Multi. Są one uzupełnieniem dla niedawno wydanego katalogu produktowego Fujitsu, który łączy w sobie wszystkie rozwiązania z zakresu systemów klimatyzacyjnych japońskiego producenta tj. klimatyzatory Split, Multi Split, systemy VRF oraz pompy ciepła ATW powietrze-woda.

 

Mini-katalogi produktowe dla poszczególnych serii urządzeń typu Split i Multi Split zostały przygotowane przede wszystkim z myślą o dystrybutorach Fujitsu i klientach końcowych. Dzięki przejrzystemu rozkładowi i zawarciu wszystkich niezbędnych danych, ułatwią one doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań dedykowanych dla domu i małego biura.

 

Z kolei jeden wspólny katalog to materiał obszernej informacji techniczno-produktowej w zakresie pełnej oferty rozwiązań marki Fujitsu, i przeznaczony jest w szczególności dla odbiorców branżowych. Poruszanie się po drukowanej wersji katalogu ułatwiają boczne, wycinane registry, które w prosty sposób odnoszą do poszczególnych grup produktowych i rozdziałów. W katalogu czytelnik odnajdzie informacje o pompach ciepła, systemach sterowania i akcesoriach opcjonalnych, wnetylacji, systemach VRF oraz klimatyzacji split i multi-split.

Nowości Fujitsu 2019/2020

 

Co znajdziemy w poszczególnych publikacjach?

 

  • Mini-katalog Serii Standard zawiera pięć typoszeregów urządzeń. Klimatyzatory Serii Standard są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy cenią sobie wygodę użytkowania, doskonałe parametry chłodzenia i ciekawy, uniwersalny design. Urządzenia z tej serii są dedykowane do domów mieszkalnych i małych obiektów użytkowych.
  • Folder Serii Eco prezentuje trzy typoszeregi urządzeń  przeznaczonych dla klientów poszukujących rozwiązań ekonomicznych i ekologicznych. Cechują się one doskonałym balansem pomiędzy ceną i efektywnością, co sprawia, że teraz najwyższa jakość klimatyzatorów Fujitsu jest w zasięgu każdego użytkownika.
  • Katalog Serii Design i Top przedstawia cztery typoszeregi urządzeń. Klimatyzatory te stanowią idealne rozwiązanie dla klientów, którzy przywiązują szczególną wagę do walorów estetycznych i najwyższych parametrów technicznych kupowanego sprzętu. Zaawansowana technologia, najwyższa jakość wykonania i 10 lat gwarancji producenta sprawiają, iż urządzenia Fujitsu z tej serii sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.
  • Seria Multi, prezentowana w kolejnym mini-katalogu Fujitsu, odpowiada potrzebom klientów, którzy chcą zapewnić komfort temperatury w kilku pomieszczeniach, przy ograniczonych możliwościach montażu agregatów na zewnątrz budynku: dzięki współpracy pojedynczej jednostki zewnętrznej z nawet 8 jednostkami wewnętrznymi, przestrzeń montażowa ograniczona jest do niezbędnego minimum. 5 dostępnych typów agregatów, działających w oparciu o czynniki chłodnicze R410A lub R32, można połączyć z urządzeniami ściennymi, kasetonowym, uniwersalnymi i kanałowymi. Zapewnia to możliwość dostosowania zestawu do specyfiki budynków mieszkalnych, rezydencji, sklepów czy wydzielonych powierzchni biurowych.

Nowości Fujitsu 2019/2020Nowości Fujitsu 2019/2020Nowości Fujitsu 2019/2020

 

W ofercie marki Fujitsu na sezon 2019/20 na uwagę zasługują nowe modele klimatyzatorów typu Split na czynnik chłodniczy R32, pracujące w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++ w funkcji chłodzenia i A+ w funkcji grzania. Tego typu rozwiązania dostępne są we wszystkich seriach modelowych.

 

 

Systemy Fujitsu Airstage VRF

 

W głównym katalogu produktowym Fujitsu, oprócz klimatyzatorów Split i Multi Split, znajdziemy również systemy Fujitsu Airstage VRF. W tej grupie urządzeń warto przyjrzeć się jednej z nowości w postaci kasety jednostronnej 3D Flow o mocach nominalnych 5,6 i 7,1 kW. W połączeniu z obrotowymi głowicami jednostka ta zapewnia bardziej efektywną dystrybucję powietrza w pomieszczeniu, co przekłada się na krótszy czas pracy urządzenia, a w konsekwencji na obniżenie kosztów energii. Systemy VRF J-IIIL wzbogaciła nowa jednostka zewnętrzna wielkości 18HP zamykająca typoszereg agregatów tej serii w zakresie wielkości od 22,4kW do 50kW.
W ofercie pomp ciepła ATW Fujitsu, również prezentowanej w katalogu głównym, znajdziemy kolejną nowość – serię pomp ciepła Super High Power przeznaczonych dla średnich budynków komercyjnych lub rezydencji – w wersji jedno i trójfazowej, z zasobnikiem oraz bez zasobnika, o mocach od 15kW do 17kW i z dostępną funkcją chłodzenia. Dzięki sprężarce typu SCROOL nowe pompy ciepła mogą wytwarzać wodę obiegową do temperatury nawet 60 st.C. przy wysokiej efektywności energetycznej systemu wynoszącej od -20st.C. bez wspomagania grzałką elektryczną.


Nowe publikacje Fujitsu 2019/2020 są dostępne do pobrania ze strony internetowej www.klima-therm.pl z zakładki „do pobrania”, a także w formie drukowanej za pośrednictwem doradców ds. techniczno-handlowych i opiekunów sieci dealerskiej Fujitsu.

Kontakt w sprawie produktów:

KLIMA-THERM Sp. z o.o.
tel. +48 22 517 36 00
www: klima-therm.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Poznaj klimatyzatory Gree!

Poznaj klimatyzatory Gree!

Marka Gree posiada bogatą ofertę klimatyzatorów ściennych. Jest liderem pod... ¬ więcej...

 
Systemy klimatyzacji ARV

Systemy klimatyzacji ARV

Firma WIENKRA już od ponad 30 lat wspiera wykonawców instalacji klimatyzacyjnych... ¬ więcej...

 
AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

Klimatyzatory AUX serii FREEDOM ekonomiczne o uniwersalnej, nowoczesnej stylistyce... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet