intersoft

Immergas w Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019

aktualizacja: 21-08-2019, 06:27 – artykuł promocyjny


To już piąta edycja tego wspaniałego wydarzenia, która składała się z dwóch części. W sobotę 3 sierpnia odbył się turniej zespołów klubowych, natomiast niedziela – 4 sierpnia, należała do amatorskich drużyn firm sponsorskich, w których Immergas wystawił dziesięcioosobowy skład. Oprócz walki na boisku zadbano również o strefę odpoczynku, w której pojawiły się leżaki, napoje i namiot, który okazał się bezcenny podczas krótkiego deszczu, jaki odwiedził rynek łódzkiej Manufaktury. Oprócz kilku deszczowych minut, pogoda była wyśmienita i pozwalała poczuć klimat plażowych rozgrywek.

Immergas w Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019 Immergas w Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019

Najważniejsza była dobra zabawa, jednak w każdej rywalizacji chodzi o wynik. Drużyna Immergas zajęła ósme miejsce, co jest wynikiem satysfakcjonującym, ale z nadzieją na więcej w przyszłości. W planach są już treningi na rok 2020 oraz wzmocnienie drużyny większą ilością zawodników, aby mieć możliwość częstszych zmian. Każde wejście na boisko mimo, że trwa tylko 2 x 2 minuty wymaga ogromnych pokładów energii i jest bardzo wyczerpujące. Kolejni pracownicy Immergas odkrywają w sobie żyłkę sportowca, licząc na to, że w przyszłym roku dzisiejsi kibice, staną się czynnymi uczestnikami rozgrywek. Jako jeden ze sponsorów drużyny Budowlani, marka z przyjemnością wsparła rozgrywki swoją obecnością, a także przekazała pamiątkowe nagrody, które otrzymali zawodnicy goszczący na podium turnieju.

Immergas w Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2019

Immergas serdecznie dziękuje za zaproszenie i organizację wspaniałego wydarzenia Budowlani S.A. oraz Bierhalle Manufaktura.

Kontakt w sprawie produktów:

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
tel. +48 42 649 36 00
www: www.immergas.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet