Wienkra


Innowacyjne klimatyzatory marki Midea

aktualizacja: 28-10-2019, 11:11 – artykuł promocyjny


Marka Midea wprowadziła do swojej oferty nowe produkty klimatyzatory z serii Breezeless+. Urządzenia te określone zostały mianem największej innowacji na rynku HVAC, nie tylko ze względów technologicznych, ale również estetycznych. Zastosowana w nich technologia Inverter Quattro pozwala na osiągnięcie przez agregaty najwyższej efektywności energetycznej – klasa A+++.


 

Jak wszystkie klimatyzatory Midea typu split, jednostka Breezeless+ pracuje z wykorzystaniem ekologicznego czynnika chłodniczego R32, dzięki któremu osiąga efektywność energetyczną o około 10% wyższą, niż urządzenia pracujące z czynnikiem R410A. Poprawione możliwości pracy w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych (praca w trybie grzania do -25°C) powodują, że klimatyzator ten stał się świetną alternatywą dla konwencjonalnych systemów centralnego ogrzewania.

Dwie żaluzje Twin FlapTM posiadają 7928 otworków, by strumień powietrza był jak najbardziej delikatny


Specjalnie zaprojektowane przez Midea dwie żaluzje Twin Flap, posiadają tysiące mikrootworków. Przepływający przez nie strumień powietrza przekształca się w rozproszone strugi powietrza, które niezauważalnie obniżają temperaturę w pomieszczeniu. W obu żaluzjach jest aż 7928 otworów!

Poszczególne mini-otwory w żaluzjach Twin Flap mają różne rozmiary, kształty i rozmieszczenie, aby maksymalnie rozproszyć, zmienić kierunek i zoptymalizować wypływające z klimatyzatora powietrze. Dzięki temu eliminowany jest nieprzyjemny, jednolity strumień powietrza – użytkownicy nie odczuwają chłodnych podmuchów powietrza, czy przeciągu. Na dodatek fakt, że urządzenie generuje hałas na poziomie zaledwie 19 dB(A) sprawia, że praca klimatyzatora jest praktycznie niezauważalna dla użytkowników.

Obudowa S-Wing to nowoczesny design i innowacyjne boczne wyloty powietrza

 

Nawiew 360o zapewnia maksymalny komfort użytkownikom

Dzięki specjalnie zaprojektowanej przez Midea obudowie S-Wing powietrze wychodzące z urządzenia może być rozprowadzone w trzech kierunkach jednocześnie! Rewolucyjne 3-drożne wyloty powietrza kierują strugę do przodu oraz na boki, dając komfortowe uczucie nawiewu 3D. Wyloty boczne w kształcie litery S to nie tylko bezprecedensowe chłodzenie 360°. To także najbardziej innowacyjny design jednostek ściennych na rynku. Nowoczesny i dynamiczny charakter klimatyzatora podkreśli niepowtarzalny wystrój pomieszczenia. Breezless+ jest wszechstronnym urządzeniem, ponieważ oprócz funkcji sprawiających, że jego praca jest niezauważalna, potrafi bardzo szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie.

 

 

Funkcje Flash Cooling i Flash Heating sprawiają, że wystarczy tylko 40 sekund od uruchomienia klimatyzatora na to, aby temperatura nawiewanego powietrza osiągnęła 23°C w trybie chłodzenia oraz 35°C w trybie grzania. Dzięki temu, osiągnięcie warunków komfortu cieplnego w pomieszczeniu jest najszybsze z możliwych.

Zaawansowane możliwości sterowania, w postaci modułu Wi-Fi, pozwalają na kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do sieci Internet. Z poziomu smartfona użytkownik jest w stanie zarządzać harmonogramami pracy, może dowolnie zaprogramować załączenie i wyłączenia urządzenia każdego dnia tygodnia. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób zarządzania działaniem klimatyzatora. Do jednostek dołączony jest standardowo sterownik bezprzewodowy o szerokich możliwościach sterowania oraz nowoczesnym designie.

Seria Breezeless+ obejmuje dwa modele wydajności 2,6 i 3,5 kW. Jednostki wewnętrzne mogą być wykorzystywane także w systemach Multi Comfort, przez co w łatwy sposób można przy wykorzystaniu jednej jednostki zewnętrznej obsłużyć do pięciu pomieszczeń.
Zobacz film o Breezeless+

 

 

Więcej na: www.midea-electric.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Zymetric - Generalny Przedstawiciel Midea w Polsce
tel. +48 22 763 52 99
www: www.zymetric.pl
mail: zymetric@zymetric.plZobacz także
Klimatyzatory AUX FREEDOM - poznaj hit sezonu od WIENKRA

Klimatyzatory AUX FREEDOM - poznaj hit sezonu od WIENKRA

Klimatyzatory AUX FREEDOM, hit sezonu od marki WIENKRA to urządzenia o różnorodnych... ¬ więcej...

 
ASY KLIMATYZACJI 2020 - hity klimatyzacyjne na rok 2020

ASY KLIMATYZACJI 2020 - hity klimatyzacyjne na rok 2020

Klimatyzatory pokojowe z oferty marki Wienkra wyróżniają się doskonałą... ¬ więcej...

 
Wyróżnij swoje wnętrze - Klimatyzator KETA od Fuji Electric

Wyróżnij swoje wnętrze - Klimatyzator KETA od Fuji Electric

Firma Fuji Electric ma w swojej ofercie nową serię klimatyzatorów o nazwie... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet