gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet

   Dragon Kotły

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

GlenDimplex

Ferdom

logo Wilo   De Dietrich

ZĘBIEC   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system
Imers


Intersoft

  Grupa Armatura

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Nowoczesne grzejniki dekoracyjne

aktualizacja: 27-01-2020, 10:00 – artykuł promocyjny


Każdy kolejny rok niesie ze sobą wiele ciekawych trendów i inspiracji nie tylko z zakresu mody, ale również w wystroju wnętrz. Faktura, kształt czy kolor stanowi jakiś styl, który można przenieść do wnętrza. Każdy z tych elementów może tyczyć się zarówno akcesoriów, oświetlenia czy odpowiednich mebli. Również grzejniki mogą być ciekawym dodatkiem aranżacyjnym. Wystarczy interesująca forma, materiał czy grafika, aby wnętrze nabrało określonego charakteru.

 

Grzejnik Niagara

 

Beton, pofabryczne budynki, czyli styl loftowy


Obok stylu minimalistycznego, skandynawskiego to właśnie styl loftowy cieszy się największą popularnością. Wysokie pomieszczenia, duże okna i przede wszystkim pofabryczny klimat. Popularność tego trendu postanowili wykorzystać producenci mebli, oświetlenia oraz dodatków. Jeśli chcemy stworzyć industrialny klimat możemy dzięki temu stworzyć go w każdej przestrzeni. Co więcej, możemy zadbać o każdy element. Najlepszym tego przykładem są grzejniki. SPRING oraz REBUS marki Luxrad to dwa modele, które powstały z myślą o mieszkaniach właśnie w takim stylu. Pierwszy z nich inspirowany jest grzejnikami, jakie mogliśmy spotkać w fabrykach. Kiedyś chętnie się ich pozbywano, a dzisiaj są obiektem wręcz pożądanym. Podobnie jest z betonem. Projektanci marki postawili na ten materiał, przez długie miesiące opracowywali technologię, żeby finalnie powstał betonowy grzejnik. To tylko pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Grzejnik Spring

fot. Grzejnik Spring

Grzejnik Rebus

fot. Grzejnik Rebus


Połączenie funkcjonalności z designem


Urządzając mieszkanie bardzo często kupujemy meble, a nawet dodatki z myślą, że to musi być nie tylko funkcjonalne, ale i po prostu ładne. Z grzejnikami również tak jest. Nie tylko grzeją, tworzą również charakter wnętrza i stanowią jego dekorację. Model KOLIBER zaprojektowany przez Dominikę Drezner powstał dzięki naturze. W procesie projektowym przybrał konkretny kształt i paletę kolorów, ale od początku projektantce zależało, żeby we wnętrzu był dekoracją. Czymś, na czym zatrzymamy wzrok. Idealne połączenie funkcjonalności z unikatowym designem.

 

Grzejnik KoliberGrzejnik koliber

fot. Grzejnik Koliber


Fotografia nie tylko na ścianie


Projektując mieszkanie bardzo często ustalamy przestrzeń na naszą prywatną galerię. Zdjęcia z podróży, naszych bliskich. Nasze wspomnienia. Lubimy tworzyć wnętrze, które jest nasze. I takie, w którym nas widać. Lubimy też otaczać się ładnymi przedmiotami. Patrzenie na ładne zdjęcia, zwłaszcza takie, które przedstawiają krajobraz działa na nas kojąco. Kiedy wydaje nam się, że nie mamy na nie odpowiednio dużo miejsca – warto pomyśleć o modelu grzejnika, który daje możliwość nadruku grafiki swojej lub kogoś, kto się w tym specjalizuje.

 

Grzejnik Niagara

fot. Grzejnik Niagara


Trendy to jedno, najważniejsze jest jednak to, co nam samym odpowiada. To, na czym zawiesimy na dłużej oko. Stojąc przed wyborem m.in. grzejników musimy pamiętać, że jest to wybór na lata, ale mając praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji możemy wybrać model, który będzie idealnie pasował do nas i naszego otoczenia.

Kontakt w sprawie produktów:

LUXRAD POLSKA MAZUR I WSPÓLNICY SP. J.
tel. (22)8632240, (22)8632242, (22)7280014
www: www.luxrad.com
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Ociepl wnętrze za pomocą kolorystyki

Ociepl wnętrze za pomocą kolorystyki

Największą popularnością cieszą się wnętrza ciepłe i przytulne. Niemal każdy... ¬ więcej...

 
Grzejniki stalowe - Diamond

Grzejniki stalowe - Diamond

Wszystkie elementy wyposażenia domu powinny spełniać swoje funkcje i efektownie... ¬ więcej...

 
Regulator ST-293 - nowoczesne i funkcjonalne sterowanie temperaturą

Regulator ST-293 - nowoczesne i funkcjonalne sterowanie temperaturą

Każdy z nas chciałby w szybki sposób zmieniać temperaturę w domu według... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus