gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Geberit     KOLO  

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Pipelife   Roth Polska

Grupa ArmaturaSanSwiss

Gamrat    

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft    

CED'OR   

SFA Poland Sp. z o.o.   Setma

znajdź fachowca

Werit


JOMO - progres marki na rynku sanitarnym

aktualizacja: 01-08-2019, 10:55 – artykuł promocyjny


Rozwój marki JOMO i JOMOTech na europejskich rynkach handlowych stanowi ważny aspekt polityki firmy. Artur Reyer, Dyrektor Generalny firmy WERiT Polska Sp. z o.o. ukazuje niezwykłą dynamikę rozwoju i progresu sprzedaży.

Warto zauważyć, iż produkty marki JOMOTech rozwijają się z niesamowitą prędkością i powodzeniem. Dostępnych jest coraz więcej nowości w atrakcyjnych cenach. Ogromny przekrój bogatej oferty płyt przyciskowych oraz stelaży podtynkowych, pełna gama rozwiązań systemów odpływów liniowych, oraz ściennych, jak również manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących, JOMOTech Hygenic w nowych odsłonach.

 

Manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących

 

Technologia ta zapewnia możliwość użytkowania w każdym momencie. Nie wymaga wykonania podłączeń elektrycznych. Sterowanie funkcją Hygienic (bidetką) odbywa się za pomocą armatury podtynkowej zintegrowanej z systemem spłukiwania obok miski toaletowej. 

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

 

Unikatowy styl łazienkowy

 

Niepowtarzalne przyciski spłukujące designu marki JOMO w zróżnicowanej kolorystyce – od soczystej zieleni po intensywną czerwień. Wiele nowości, tj.: płyty przyciskowe czarne matowe oraz płyty przyciskowe z designerskiej skóry naturalnej - w bezapelacyjnie najmodniejszych wariantach kolorystycznych. Ciekawe rozwiązanie dla nowoczesnej toalety, a także dla oazy SPA. Sprawdza się zarówno w łazienkach hotelowych, jak i w przestrzeniach urządzonych w charakterze salonu kąpielowego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Łazienka jest to miejsce, które współcześnie nabiera w naszych domach awangardowego znaczenia. Dodając do niej słowo innowacyjność odkrywamy świat designu i nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz miejsce, które stanowi atrybut naszego domu.- zauważył Artur Reyer, Dyrektor Generalny WERiT Polska.

 


Ciekawostką, która zaskakuje, są nie tylko nowe unikatowe płyty przyciskowe, lecz także jeszcze niższe odpływy ścienne o większym przepływie wody, jak i nowoczesnym systemom suchego osyfonowania. Rzadko spotyka się tak designerskie i funkcjonalne rozwiązania. Ważne jest  pewne i higieniczne utrzymanie porządku w naszych łazienkach, co zapewnia system oczyszczania, który jest bezproblemowo montowany i dostępny w korpusie odpływu ściennego jak i liniowego. Zadaniem systemu jest zatrzymanie wszelkich cząstek stałych i ewentualnych zanieczyszczeń, a jego oczyszczenie jest łatwe i szybkie do wykonania przez użytkownika indywidualnego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Efekty ciężkiej pracy jak i prezentacji produktowych naszego segmentu programowego sprawiły, że WERiT jest coraz silniejszy również na innych rynkach handlowych nie tylko Europy, czy Europy Wschodniej. Wszelkie podjęte działania jak i oczywiście dzięki działaniom oddziału polskiego i protekcji zagranicznej fabryki w Niemczechprzekazuje Dyrektor Generalny Artur Reyer.

 

Oświetlenie w strefie prysznica

 

Oferta odpływów ściennych Magic Light posiada możliwość podświetlenia LED, które spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Zmienny kolor podświetlenia, które użytkownik może dowolnie dobierać i regulować według własnych wymagań, różnorodne wzory dostępnych maskownic, w tym modnej stali szczotkowanej czy miedzi bądź też wersji ażurowej wpisuje nasz odpływ w dowolną aranżację.

Oświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LEDOświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LED

 

- Istotny jest dla nas rozwój i umocnienie marki JOMO i JOMOTech na rynku. Rozwijająca się produkcja, dobrze prosperujący system pracy. Wszystko wskazuje na to, że firma będzie potęgować swoje siły. podsumowywał Artur Reyer Dyrektor Generalny WERiT Polska Sp. z o.o, oraz WERiT CZ & SK.Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowe przyciski uruchamiające Visign

Nowe przyciski uruchamiające Visign

Trendy w zakresie designu mają różne podłoże. Za najważniejsze osiągnięcie... ¬ więcej...

 
Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jaka jest przewaga suszarek kieszeniowych nad tradycyjnymi

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która na myśl o bardzo głośnych... ¬ więcej...

 
Geberit DuoFresh usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza

Geberit DuoFresh usuwanie zapachów jest trwalsze niż przy użyciu odświeżaczy powietrza

Co zrobić gdy odświeżacz powietrza nie spełnia do końca naszych wymogów,... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet