oświetlenie przemysłowe i komercyjne Miloo Electronics


Oświetlenie dekoracyjne do profesjonalnego zastosowania

aktualizacja: 25-07-2019, 10:52 – artykuł promocyjny


Ośrodki wellness and SPA, sale weselne, hole i aule konferencyjne oraz hotele i restauracje to obiekty, w których nastrój w dużej mierze buduje się za pomocą światła. Musi ono być dopasowane do charakteru świadczonych usług, architektury i stylu wnętrz oraz spełniać przynajmniej kilka funkcji, czyli móc się zmieniać i dostosowywać do konkretnej sytuacji. Współczesne systemy oświetlenia oferują bardzo szeroki zakres rozwiązań oraz układów sterujących. Przykładem mogą być światłowody, które gwarantują spektakularny wygląd, łatwy montaż oraz ekonomiczne użytkowanie, co w przypadku lokali usługowych również nie pozostaje bez znaczenia.

Oświetlenie dekoracyjne do profesjonalnego zastosowania

fot.: Efektowne oświetlenie to połączenie przemyślanego projektu oraz nowoczesnej technologii

 

Gwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnym

 

Gwieździste niebo nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Tworzy się je z kilkuset świecących końcem światłowodów, które dają efekt gwiazd na suficie. Oświetlenie przypomina dosłownie gwiezdne niebo, co wnosi bardzo przyjemny klimat we wnętrzu. Idealnie zatem sprawdzi się w miejscach przeznaczonych do relaksu, wyciszenia, czy też w sali balowej lub hotelu. Sufit wykonuje się zgodnie z konkretnymi wymiarami oraz zapotrzebowaniem klienta, a ilość i rozmieszczenie gwiazd można łatwo zmienić.

 

WAŻNE! Oświetlenie w stylu gwiezdnego nieba jest bezpieczne - nie emituje promieniowania UV, a przewód światłowodowy nie nagrzewa się.
 

Światłowody mogą być PMMA (akrylowe). Charakteryzują się łatwością w obróbce i instalacji. Drugi typ to światłowody szklane (glass), które nadają się do suchych saun fińskich.

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Gwieździste niebo na suficie napinanym wykonane z 300 punktów w Sali Balowej Złota Podkowa w Płocku. Projekt łączy nowoczesne oświetlenie z klasyczną formą żyrandoli.

Gwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnymGwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnym

Niebo w SPA nad basenem w hotelu Spa & Wellness Diament**** Ustroń. Sufit lustrzany Cairo Night o powierzchni 230m2. Generatory 150W metalhalogen, światłowód PMMA 0,75mm 2000 punktów.

Gwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnymGwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnym

Gwieździste niebo składające się z 600 punktów wykonane w dużej i wysokiej sali bankietowej Ślężańskie Centrum Wypoczynku i Rekreacji. W realizacje wykorzystano sufity napinane lustrzane 660 m2 oraz matowe 200m2.

Gwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnymGwieździste nieba w zastosowaniu komercyjnym

 

Żyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracji

 

Żyrandol światłowodowy z pewnością należy zaklasyfikować jako efektowny dodatek wystroju wnętrza, choć jak najbardziej spełnia również oczekiwania funkcjonalne. Modele sufitowe mogą mieć bardzo ciekawy pokrój i sięgać nawet do podłogi. Z tej racji idealnie wpisują się w trendy związane z oświetleniem komercyjnym w hotelach, centrach handlowych, restauracjach itp.

Żyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracji

Niewątpliwym atutem tego typu oświetlenia jest również możliwość wprowadzenia akcentów kolorystycznych - światłowody dostępne są w kilku barwach.

Żyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracjiŻyrandole światłowodowe - przegląd kształtów i konfiguracji

Kontakt w sprawie produktów:

Alfa - Zeta Sp. z o.o.
tel. +48.42 689 12 00
www: supergwiezdzisteniebo.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Oświetlenie LED w szpitalach, gabinetach i przychodniach - normy, praktyka i odbiory

Oświetlenie LED w szpitalach, gabinetach i przychodniach - normy, praktyka i odbiory

Co decyduje o tym, jakie oświetlenie instalowane jest w szpitalach i innych obiektach... ¬ więcej...

 
Oświetlenie dekoracyjne do profesjonalnego zastosowania

Oświetlenie dekoracyjne do profesjonalnego zastosowania

Ośrodki wellness and SPA, sale weselne, hole i aule konferencyjne oraz hotele i restauracje... ¬ więcej...

 
Pomysły na oświetlenie sali weselnej

Pomysły na oświetlenie sali weselnej

Organizacja wesel od lat cieszy się dużą popularnością. Sale weselne często rezerwowane... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet