Wienkra


ASY KLIMATYZACJI - poznaj wszystkie

aktualizacja: 28-10-2019, 11:11 – artykuł promocyjny


Firma Wienkra wydała kolejny katalog tym razem z nowościami roku 2019. Znajdują się w nim promocje, nowości, a także bestsellery marki.

Wienkra Asy klimatyzacji
 

ECOMI - klimatyzatory pokojowe

 

Podobnie jak wszystkie jednostki Sevra, Ecomi pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Cała seria oferuje szeroki wybór funkcji i trybów: między innymi funkcję samooczyszczania, autodiagnostykę, tryb cichej pracy, tryb snu, tryb turbo, czy programator czasowy. Posiada wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie jednostką z poziomu smartfona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie znajduje się także zaawansowany  jonizator Cold Plasma, zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami. Nowoczesny panel przedni jednostki naściennej, ze srebrnymi detalami i wyświetlaczem LED, dobrze komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

Ecomi klimatyzator
 

LG Standard - klimatyzatory pokojowe

 

Najnowsze rozwiązania klimatyzacyjne oparte na zaawansowanej technologii LG. Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki. Kompaktowa budowa klimatyzatora LG, ułatwia instalację urządzenia w pomieszczeniu. Wysuwany filtr pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie. Wyświetlacz na panelu frontowym umożliwia sprawdzenie zużycia energii.


Wyświetlacz zużycia energii opracowany przez LG monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej. Po naciśnięciu przycisku na pilocie zdalnego sterowania, na wyświetlaczu LCD jednostki wewnętrznej pokazuje się aktualne i całkowite zużycie energii, pozwalające użytkownikowi na monitoring zużycia energii.


Inteligentna diagnostyka pozwala na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień, instalacji, występujących problemów oraz innych informacji. Po kliknięciu „Start Smart Diagnosis” w aplikacji „LG Smart ThinQ” można łatwo monitorować i sprawdzać wyniki diagnostyki za pośrednictwem Wi-Fi. Idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie są w stanie wyświetlić informacji o klimatyzatorze na wyświetlaczu lub za pomocą zdalnego sterownika.

Klimatyzator pokojowy LG

MSZ-HR - klimatyzatory naścienne


Zaokrąglona powierzchnia przedniego panelu zapewnia minimalistyczny, przyjazny wygląd jednostki. Niewielka szerokość pozwala na instalacje w mniejszych, węższych przestrzeniach. Intuicyjny w obsłudze pilot oraz funkcje jednostki ściennej zapewniają łatwą kontrolę i komfort użytkowania. Niewielka ilość czynnika chłodniczego dla serii HR i właściwości R32, posiadającego niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego w porównaniu z dotychczas stosowanym czynnikiem chłodniczym R410A przyczynia się do zapobieganiu globalnemu ociepleniu. Technologie inwerterowe Mitsubishi Electric są dostosowane aby zapewnić automatyczne dobieranie obciążenia pracy w zależności od zapotrzebowania. Zmniejsza to nadmierne zużycie energii elektrycznej,a tym samym realizuje klasę energetyczną A++ dla trybu chłodzenia i A+ dla trybu grzania.

Klimatyzator mieszkaniowy Mitsubishi

 

SENSIRA+ - klimatyzatory naścienne

 

Idealny komfort w domu to nie tylko odpowiedni klimat. Systemy Daikin są niedrogie w utrzymaniu oraz dobre dla środowiska. Wybór produktu z czynnikiem chłodniczym R-32 zmniejsza oddziaływanie na środowisko i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi do obniżenia zużycia energii. Dzięki ciśnieniu akustycznemu na poziomie 21 dBA, nowy system Sensira pracuje w sposób prawie niezauważalny, zapewniając spokojny sen w nocy. Tytanowo apatytowy siltr dezodoryzujący Daikin usuwa z powietrza cząstki kurzu i rozkłada zapachy, m.in. tytoniu czy zwierząt domowych. Ponadto zatrzymuje, a nawet dezaktywuje szkodliwe substancje, takie jak baterie, wirusy i alergeny, aby zapewnić Ci stały dopływ czystego powietrza. Dysponując aplikacją Daikin Online Controller, można tworzyć harmonogramy, zarządzać i monitorować swoim systemem klimatyzacji z dowolnego miejsca.

Sensira Daikin klimatyzator

SENSIRA - klimatyzatory naścienne


Sensira tworzy komfortowe środowisko w pomieszczeniach, utrzymując równocześnie znakomitą klasę efektywności energetycznej. Współczynnik efektywności sezonowej podaje bardziej realne informacje dotyczące wydajności pracy klimatyzatorów w całym sezonie grzewczym lub chłodniczym. Wybór produktu z czynnikiem chłodniczym R-32 zmniejsza oddziaływanie na środowisko o 68% w porównaniu z produktami z czynnikiem chłodniczym R-410A i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi bezpośrednio do obniżenia zużycia energii Sesira R-32 osiąga klasę A++ w trybie ogrzewania z zastosowaniem czynnika R-32. Systemy serii Sensira oferują udoskonalone funkcje, aby zagwarantować bezproblemową pracę układu ogrzewania. Sprężarka typu swing: udoskonalona sprężarka, która wykorzystuje technologię sterowania inwerterowego oraz stopnie o małej pojemności w celu dostosowania mocy jednostki oraz spełnienia wymagań dotyczących energii. W porównaniu ze sprężarką rotacyjną, sprężarka typu swing zapewnia większe oszczędności energii, obniżenie ryzyka awarii oraz pracuje ciszej i bez wibracji.

Sensira Daikin

 

SEIYA - klimatyzatory naścienne

 

Tryb cichy pozwoli zapewnić w nocy spokojny sen. Ta funkcja będzie bardzo pomocna, przy instalacji pompy ciepła w blokach mieszkalnych. Pomimo cichej pracy, wydajność ogrzewania jest nadal priorytetem, aby zapewnić wystarczający komfort w pomieszczeniu. To ustawienie zapewnia idealną równowagę między poziomem ogrzewania i poziomu dźwięku jednostki zewnętrznej. Tryb cichy to system, który kontroluje prędkość obrotową wentylatora wewnętrznego, aby pracował stale przy niższej normalnie prędkości. Ponadto poziom hałasu jednostki wewnętrznej jest mniejszy niż zwykle. W wyjątkowo złych warunkach pogodowych można ręcznie wykonać odszranianie, naciskając i przytrzymując przyciski Hi Power przez 5 sekund. Odszranianie na żądanie działa tylko w trybie ogrzewania. Po operacji odszraniania zawór 4-drogowy zostanie odwrócony. Następnie gorące powietrze zostanie wydmuchiwane z CDU w celu stopienia lodu, który przykleja się do zewnętrznego wymiennika ciepła, aby utrzymać je w czystości i działać z optymalizacją wydajności. Funkcja samooczyszczania zaprojektowana aby po wyłączeniu klimatyzatora wewnętrzny wentylator włączał się i osuszał wymiennik przez 20-30 minut, po czym wyłączał się automatycznie. Ma to na celu redukowanie wilgotności, która powoduje tworzenie się pleśni wewnątrz klimatyzatora.

Toshiba klimatyzator

 

SUMMIT - klimatyzatory naścienne


Technologia Hitachi Inverter pozwala na doskonałe dopasowanie wydajności urządzenia klimatyzacyjnego do obciążenia cieplnego pomieszczenia. Wysoki komfort i duża oszczędność energii wynika z inteligentnej pracy urządzenia w zakresie obciążeń częściowych. Dzięki unikalnej technologii z zastosowaniem magnesów neodymowych, nowy, wielobiegunowy silnik sprężarek Hitachi znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej i jednocześnie zwiększa efektywność pracy urządzenia. Dzięki płynnej regulacji obrotów silnika sprężarki, a ty samym zmiennej regulacji przepływu czynnika chłodniczego, urządzenia wyposażone w technologię Hitachi Inverter doskonale dopasowują swoją wydajność do chwilowego obciążenia cieplnego w pomieszczeniu. Inverter zapewnia również bardzo cicha pracę klimatyzatora oraz znaczne wydłużenie żywotności urządzenia. Agregaty zewnętrzne Hitachi posiadają możliwość wprowadzenia nastawy ograniczającej pobór prądu elektrycznego przez sprężarkę, co jest ważnym aspektem przy podłączaniu urządzeń do istniejących instalacji elektrycznych.  Urządzenia klimatyzacyjne Hitachi są w pełni kompatybilne z proponowanym przez firmę SOMFY systemem centralnego zarządzania budynkiem. Integracja rezydencyjnych systemów klimatyzacji oraz pomp ciepła z centralą zarządzającą całym budynkiem odbywa się w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Użytkownik może dowolnie kontrolować systemy klimatyzacji z centralnego miejsca w domu lub każdego innego miejsca – używając odpowiedniej aplikacji na urządzeniach mobilnych. Pełna kompatybilność z systemami inteligentnego zarządzania budynkiem – Home Automation firmy Somfy.

Hitachi Summit

BORA - klimatyzator naścienny


W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator może być obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu/tabletu Wifi bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy. Dzięki standardowemu wyposażeniu w jonizator plazmowy klimatyzator oprócz zapewnienia odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu oczyszcza również nasze otoczenie. Przez pracę jonizatora eliminowane są szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje i wirusy, a my możemy się cieszyć komfortowym i zdrowym powietrzem. Zastosowanie funkcji I feel Umożliwia odczyt temperatury w pomieszczeniu z czujnika w pilocie. Klimatyzator jest w stanie dzięki temu jeszcze precyzyjniej kontrolować temperaturę w otoczeniu ludzi.

Bora Gree

 

LOMO Eco - klimatyzatory naścienne


W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator może być obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu/tabletu Wifi bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy.  Funkcja +8 stopni C umożliwia klimatyzatorowi ogrzewanie pomieszczeń do 8 stopni Celsjusza. Utrzymanie takiej temperatury jest ważne np. zimą dla domków letniskowych. Pozwala to uniknąć zamarznięcia i uszkodzenia wewnętrznych instalacji oraz nie pociąga za sobą dużych kosztów ogrzewania nieużywanych obiektów. Zastosowanie funkcji I feel umożliwia odczyt temperatury w pomieszczeniu z czujnika w pilocie. Klimatyzator jest w stanie dzięki temu jeszcze precyzyjniej kontrolować temperaturę  otoczeniu ludzi.


Gree Lomo Eco

Link do katalogu: http://www.wienkra.pl/dokumenty/wienkra-asy-klimatyzacji-broszura-bez-cen2.pdf

Kontakt w sprawie produktów:

Wienkra Sp. z o.o.
tel. +48 12 428 55 00
www: www.wienkra.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Elastyczne systemy klimatyzacji multi split od marki SEVRA

Elastyczne systemy klimatyzacji multi split od marki SEVRA

Zmiany klimatyczne, coraz gorętsze i bardziej upalne lata spowodowały, że w ostatnim... ¬ więcej...

 
Inteligentny system klimatyzacji - seria Mr. Slim

Inteligentny system klimatyzacji - seria Mr. Slim

Efektywny system klimatyzacji to niezbędny element każdej przestrzeni użytkowej.... ¬ więcej...

 
Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

Wydajne systemy klimatyzacji do zastosowań komercyjnych od marki SEVRA

Obiekty komercyjne, takie jak biura, sklepy, restauracje czy hotele, potrzebują efektywnego... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
iglotech