Wienkra


Chłodzi, grzeje i oczyszcza powietrze - klimatyzator Daikin

aktualizacja: 06-03-2020, 10:03 – artykuł promocyjny


Wystarczy wybrać rozwiązanie, które w danej chwili spełni nasze oczekiwania. Do tego urządzenie jest bardzo cichem, dzięki czemu możemy zapomnieć, że działa w naszym domu. Stylowe jednostki Daikin są w stanie sprostać wielu wyzwaniom. Możemy wykorzystać 3 oddzielne urządzenia lub jeden klimatyzator.

Klimatyzatory Daikin ? gdy upał doskwiera, gdy mróz za oknem oraz gdy smog i alergeny w powietrzu


Gdy jest nam za gorąco możemy skorzystać ze starych metod chłodzenia — nogi w misce z lodem, mokre prześcieradło lub przeciąg w domu. Możemy również sięgnąć po znacznie bardziej wygodne rozwiązanie, jakim jest system klimatyzacji, który może dopasować się do każdych warunków, bez względu na to, czy chodzi o małe mieszkanie, czy duży dom. Pomagają w tym kompleksowe rozwiązania oferowane przez Daikin.

 

Klimatyzatory Daikin — gdy upał doskwiera, gdy mróz za oknem oraz gdy smog i alergeny w powietrzu

 

Te wszystkie czynności możemy zrealizować dzięki jednemu urządzeniu o innowacyjnych rozwiązaniach, czyli klimatyzatorowi...

 

Stylish to jednostki łączące innowacyjność z kreatywnością. Zapewnia najlepszą sprawność działania potwierdzoną technologią z logo Daikin. Niezawodna eksploatacja wspomagana inteligentnym systemem sterowania pozwala osiągnąć równowagę pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.  

Klimatyzatory Daikin ? gdy upał doskwiera, gdy mróz za oknem oraz gdy smog i alergeny w powietrzu

 

Ururu Sarara zapewnia szybkie i efektywne chłodzenie oraz grzanie dowolnego pomieszczenia. Model ten może poszczycić się mianem najbardziej efektywnego energetycznie rozwiązania w ofercie Daikin. Dostępność z technologią Bluevolution jest w stanie jeszcze bardziej zredukować oddziaływanie na środowisko naturalne, dzięki czemu grzanie i chłodzenie może być realizowane w oparciu o poszanowanie surowców oraz naszej atmosfery. Klasa energetyczna A+++ i kontrola wilgotności to najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie.

Klimatyzatory Daikin ? gdy upał doskwiera, gdy mróz za oknem oraz gdy smog i alergeny w powietrzu

 

Perfera pozwala na inteligentne, bezpieczne i ekologiczne zarządzanie klimatem w pomieszczeniach. Daikin Flash Streamer dostarcza powietrze 3 razy bardziej czyste, zdrowe i świeże. Technologia odpowiada za niszczenia pleśni i wirusów, dzięki czemu pozbywamy się alergenów a objawy astmy i alergii są znacznie bardziej osłabione.

Klimatyzatory Daikin ? gdy upał doskwiera, gdy mróz za oknem oraz gdy smog i alergeny w powietrzu
 

 

Steruj klimatem w domu

 

Nowoczesne funkcje oraz technologie wykorzystujące coraz bardziej komfortowe rozwiązania pozwalają na jeszcze szybsze i łatwiejsze sterowanie działaniem klimatyzatora. A wszystko po to, by cieszyć się zawsze optymalnymi warunkami w domu. W modelach oferowanych przez Daikin sterowania wykorzystuje najnowsze technologie oraz bazuje na dedykowanych aplikacjach pracujących w systemie online. Producent zadbał także o innowacyjne technologie, które obniżają koszty użytkowania tego typu systemu.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 319 90 00
www: www.daikin.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Poznaj klimatyzatory Gree!

Poznaj klimatyzatory Gree!

Marka Gree posiada bogatą ofertę klimatyzatorów ściennych. Jest liderem pod... ¬ więcej...

 
Systemy klimatyzacji ARV

Systemy klimatyzacji ARV

Firma WIENKRA już od ponad 30 lat wspiera wykonawców instalacji klimatyzacyjnych... ¬ więcej...

 
AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

AUX klimatyzatory pokojowe FREEDOM

Klimatyzatory AUX serii FREEDOM ekonomiczne o uniwersalnej, nowoczesnej stylistyce... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet