intersoft

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

aktualizacja: 28-06-2019, 05:28 – artykuł promocyjny


Firma FLOP SYSTEM powstała w 1989 r., jako prywatne biuro techniczno-handlowe w formie spółki cywilnej, która w 2000r. uległa przekształceniu w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jako jedna z pierwszych firm w branży instalacyjnej wprowadziliśmy w 2000r. System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001. Bierzemy udział w projektach badawczo-rozwojowych współpracując z prestiżowymi ośrodkami naukowymi w kraju i zagranicą. W roku 2001r. zainstalowaliśmy na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej pierwsze, innowacyjne stanowisko badawcze wymiennika rekuperacyjnego REKU, działające do dziś.

 

 

FLOP SYSTEM - osiągnięcia, historia firmy

 

W latach 2001-2004 Flop System uczestniczył wraz z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczo-rozwojowym nt. niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań, a w latach 2006-2008, z Uniwersytetem w Brighton współpracowaliśmy przy tworzeniu modelowych rozwiązań systemów wentylacyjnych dla europejskiego budownictwa socjalnego.

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

To nasza firma wprowadziła na polski rynek takie marki jak: Systemair, Dantherm, Fresh, Olimpia Splendid, Manrose, Titon i wiele innych. My też jako „pionierzy” zainteresowaliśmy w latach 90-tych polskich projektantów i inwestorów takimi „nowościami” jak: wentylatory kanałowe, kurtyny powietrza, osuszacze powietrza, nawiewniki okienne, nawietrzaki ścienne, rekuperatory itp.

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

W roku 2014 wdrożyliśmy własnej konstrukcji wentylatory DachBOX, do energooszczędnych i sprzyjających zdrowiu systemów modulowanej wentylacji mieszkań, dla których urządzeniami dostarczającymi świeże, przefiltrowane powietrze są nawietrzaki ścienne do montażu w ścianie zewnętrznej budynku, w tym serii KAMELEON, wytwarzane w kooperacji ze szwedzką firmą Fresh, które stanowią wyjątkowe połączenie estetyki z funkcjonalnością. Konstrukcje zostały zgłoszone w UPRP i cechują się bardzo wysokimi parametrami techniczno-użytkowymi.

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

Mottem naszej firmy jest "Zdrowa Wentylacja”, grupą docelową zaś typowi użytkownicy domów jednorodzinnych i mieszkań. Obszarem naszego działania jest głównie Polska i stopniowo też rozszerzamy jej zasięg na pozostałe kraje Unii Europejskiej. Partnerami naszymi są firmy deweloperskie, pracownie projektowe, firmy instalacyjne.
Oferowane przez nas urządzenia cechuje energooszczędność, wysokie walory ochrony zdrowia, w tym filtracji powietrza oraz ograniczenia hałasu.

Wzrastające zapotrzebowanie na oszczędzanie energii w budownictwie Unii Europejskiej i ochrona przed hałasem oraz walka z zanieczyszczeniami powietrza dostarczanego do budynków, czynią inteligentne systemy wentylacji mechanicznej mieszkań instalacjami kluczowymi . Wymiana powietrza wentylacyjnego wg. zasady "wentyluj kiedy trzeba i ile trzeba" ( modulowana wentylacja ) to dziś standard technologiczny.

Rekomendujemy więc kompletny, sprzyjające zdrowiu system modulowanej wentylacji mieszkań DachBOX, w skład, którego wchodzą: inteligentne wentylatory zbiorcze, antysmogowe nawietrzaki ścienne, akustyczne nawiewniki okienne, tłumiki hałasu i stabilizatory wywiewu.

Antysmogowy, kanałowy zespół filtrowentylacyjny Trimbox NO2, jest natomiast doskonałym uzupełnieniem nowatorskiego systemu rekuperacji stropowej SPIDERvent®, stanowiącego technologiczne rozwiązanie dla budownictwa wielorodzinnego, wynikającego z wymagań zużycia energii pierwotnej przez budynki po roku 2020.

30-lecie firmy FLOP SYSTEM

Jako dopełnienie energooszczędnego systemu komfortu wprowadzamy rewolucyjny system elektrycznego ogrzewania podłogowego w tzw. głębokiej podczerwieni, na bazie taśm z metalu amorficznego, szwajcarskiej firmy Advanced Heating Technologies.

Oferujemy usługi konsultingowe i projektowe, w tym oceny akustyki budynków oraz budownictwa niskoenergetycznego. Współpracujemy z deweloperami, architektami, instalatorami na terenie całej Polski.

 

"To dzięki Państwu oparliśmy się działaniom konkurencji zagranicznej i możemy świętować dzisiejszy jubileusz, z pełnym przekonaniem, że najważniejszą wartością jaką należy się kierować jest uczciwość biznesowa, a sposobem na rozwój malej rodzinnej firmy jest jej innowacyjność."

Dziękujemy!

Kontakt w sprawie produktów:

Flop System Sp. z o.o.
tel. (71) 325 14 20
www: www.flopsystem.pl
www.ecodom.pl/
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet