Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

aktualizacja: 28-10-2019, 11:14 – artykuł promocyjny


Innowacyjny, skuteczny i dokładny — taki właśnie jest filtr antysmogowy CLEAN R firmy PRO-VENT wykorzystujący elektro-jonizacację. Opatentowana technologia Stopfield® pozwala wyeliminować jedną z największych bolączek dużych miast – zanieczyszczone powietrze. Urządzenie umożliwia odfiltrowanie z napływającego do wnętrza domu powietrza cząstek stałych nawet o średnicy 1 μm. Redukcja pyłów zawieszonych na poziomie aż 99,98% wywiera dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie, gwarantując świeże i czyste powietrze zarówno we wnętrzach domowych, jak i publicznych.

CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

Jeśli porównamy łyk powietrza wdychanego na skraju lasu do tego zaczerpniętego w dużym mieście, to nie ma wątpliwości, że jakość naszego życia w dużej mierze zależy od tego, czym oddychamy. Innowacyjna technologia, opatentowana przez firmę PRO-VENT, pozwoliła na poprawę wielkomiejskiej rzeczywistości. Stworzenie bariery, która w 99,98% oczyszcza napływające do domu powietrze, ukierunkowane jest na wyłapywanie i neutralizowanie związków chemicznych, pyłów, bakterii, wirusów i alergenów. Filtr CLEAN-R nie tylko chroni organizm przed zanieczyszczeniami, ale i zamienia nasycone toksynami powietrze w rześką, czystą i pozbawioną pyłów bryzę, którą cieszyć możemy się już nie tylko na łonie natury, ale i w zaciszu własnego domu.

 

WAŻNE! Antysmogowy filtr CLEAN R może zostać zamontowany tam, gdzie funkcjonuje wentylacja mechaniczna dowolnego typu: nawiewna, nawiewno-wywiewna lub rekuperacja.

CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

Filtr antysmogowy CLEAN-R firmy PRO-VENT wykorzystuje opatentowaną technologię Stopfield®, odpowiadającą za generowanie pola siłowego. Jego istotą jest oddzielenie unoszących się w powietrzu cząstek, które następnie poddawane są neutralizacji. Dodatkowym urządzenie zapewnia prozdrowotną jonizację ujemną powietrza nawiewanego do wnętrz. Dzięki niej wzmaga się wrażenie rześkości i świeżości. Następnie oczyszczone i nasycone ujemnymi jonami powietrze jest rozprowadzane za pomocą sieci kanałów wentylacyjnych do wszystkich pomieszczeń domu.

 

CLEAN R firmy PRO-VENT - powiew świeżości

CLEAN-R jest urządzeniem, które mimo wysoce zaawansowanej technologii jest praktycznie bezobsługowe. Wygodę użytkowania zapewnia, poza wbudowanym klawiaturowym panelem, system sterowania poprzez autonomiczny manipulator, przystosowany do zintegrowania z dowolnym rekuperatorem. Możliwe jest także swobodne ustawienie poziomu filtracji oraz wybór jednego z 4 trybów jonizacji powietrza. Co więcej, jakość powietrza poddawana jest stałemu monitoringowi, a zawartość cząstek PM1, PM2.5 oraz PM10 widoczna jest na wyświetlaczu.

Kontakt w sprawie produktów:

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
tel. (77) 44 044 98; kom. 666 610 405
www: www.pro-vent.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Tester szczelności Wöhler DP 700

Tester szczelności Wöhler DP 700

Urządzenie Wöhler DP 700 do badania szczelności zostało zaprojektowane w celu... ¬ więcej...

 
Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Etapy w historii CAREL w sektorze chłodniczym

Już w 1990 r. CAREL wprowadził swój pierwszy produkt dla sektora chłodniczego,... ¬ więcej...

 
Kamery termowizyjne Testo - najlepszy wybór do każdej aplikacji

Kamery termowizyjne Testo - najlepszy wybór do każdej aplikacji

Kamery termowizyjne Testo dostępne są w promocyjnych cenach w ramach jesiennej promocji.... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec     Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra GlenDimplex
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
iglotech