Werit


Kolor w łazience - nowe rozwiązania Viega

aktualizacja: 07-06-2019, 07:34 – artykuł promocyjny


To kolor staje się jednym z bohaterów współczesnych łazienek. Coraz częściej zastępuje sterylną biel, powoli wypiera także szarości i beże. Pojawia się jednak w nowej odsłonie, która w niczym nie przypomina tej „pstrokatej” w stylu lat 80. Na ten trend odpowiada również marka Viega.

 

Viega stawia na kolor!

 

Produkty z jednolitej gamy kolorystycznej do pryszniców, wanien i systemów podtynkowych to nowa koncepcja marki Viega, która ma pomóc w realizacji spójnych aranżacji łazienkowych. Pozwalają one tworzyć ciekawe projekty w bardziej „przytulnym” klimacie.

 

Łazienki z lat 80. łączyło jedno: kolor, kolor i jeszcze raz kolor. W kolejnych dekadach trend ten został zastąpiony przez powściągliwe, coraz bardziej minimalistyczne aranżacje, będące wyrazem dobrego stylu i kompetencji wzorniczych. Dzisiaj kolor triumfalnie powraca do świata łazienek, ale w zupełnie innym wymiarze. Podstawę kolorystyki wnętrza stanowią odcienie bieli, szarości i czerni, natomiast akcesoria sanitarne zyskują oryginalne, wyraziste barwy. Efektem jest bardziej „przytulny”, przyjemny klimat całego pomieszczenia.

 

Nowe produkty, jeszcze więcej kolorów

 

Zestawienia kolorów na zasadzie „ton w ton” są bardzo modne i chętnie wybierane przez projektantów. Dużą uwagę poświęca się również bardziej zdecydowanym aranżacjom stawiającym na indywidualizm. Oferta firmy Viega obejmuje szereg produktów pozwalających na tworzenie stylowych realizacji. Można tu wymienić, chociażby dobrany kolorystycznie nowy odpływ liniowy Advantix Cleviva, nowe przyciski uruchamiające Visign for More i Visign for Style oraz komplety odpływowe do wanien i brodzików z serii Multiplex Trio, Multiplex i Tempoplex. Ponadto w przypadku zestawu Multiplex Trio wanna napełniana jest przez korpus przelewu, dzięki czemu możemy zrezygnować z tradycyjnej armatury, która często zakłóca spójność aranżacji.

Nowe produkty, jeszcze więcej kolorów

fot.: przycisk uruchamiający do WC, odpływ prysznicowy i element kompletu odpływowego do wanny w modnym kolorze miedzi

 

Viega oferuje zarówno szeroki wybór kolorów podstawowych, takich jak miedź, złoto, szampan, antracyt czy stal nierdzewna, jak i oryginalną paletę kolorów specjalnych, pozwalających spełnić nawet najbardziej indywidualne potrzeby klientów.

Jedynie od osobistych preferencji zależy to, czy ton łazience nada jeden wiodący kolor, czy też harmonijne połączenie kilku odcieni. Podobnie jak w przypadku innych elementów aranżacji wnętrza, również wybór kolorów powinien być zgodny z całościową koncepcją wzorniczą. Bogata paleta barw to również odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony projektantów, którzy stawiają obecnie na łazienki o „przytulnym” charakterze.

 

Więcej informacji na temat nowego konceptu kolorystycznego dostępnych jest na stronie viega.pl/Visign

 

Dopasowane kolorystycznie produkty Viega stanowią dyskretną ozdobę aranżacji łazienkowej. Na zdjęciu przycisk uruchamiający do WC, odpływ prysznicowy i element kompletu odpływowego do wanny w modnym kolorze miedzi. (Zdjęcie: Viega)

Kontakt w sprawie produktów:

Viega Sp. z o.o.
tel. +48 58 66 24 999
www: www.viega.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Swoboda poruszania się - łazienka dla osób starszych i niepełnosprawnych

Swoboda poruszania się - łazienka dla osób starszych i niepełnosprawnych

Przystosowanie niewielkiej przestrzeni do wymagań osób niepełnosprawnych wymaga... ¬ więcej...

 
Systemy spłukiwania WC - dolnopłuki Wisa

Systemy spłukiwania WC - dolnopłuki Wisa

System spłukiwania może być wizytówką toalety, ale wpływa też na komfort... ¬ więcej...

 
Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine - porównaj nowe zestawy natryskowe od FERRO

Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine - porównaj nowe zestawy natryskowe od FERRO

Dwie nowości w ofercie armatury sanitarnej FERRO mają łudząco brzmiące nazwy.... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet