intersoft

Prandelli nominowana w Plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów

aktualizacja: 21-03-2019, 08:29 – artykuł promocyjny


Firma Prandelli została nominowana w Plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów w kategorii Firma Przyjazna Instalatorom.

Plebiscyt organizowany jest przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i jest jedyną inicjatywą tego typu w branży.

Celem projektu jest wyłonienie firm, które nie tylko wnoszą znaczący wkład w rozwój branży, ale też wspierają i szanują pracę instalatorów.

 

Zachęcamy do oddania głosu na firmę Prandelli: http://plebiscyt.osfis.pl/glosowanie


Firma Prandelli dużą wagę przykłada do współpracy z instalatorami.

Priorytetem i zarazem przewagą konkurencyjną firmy jest profesjonalny personel, dysponujący szeroką wiedzą techniczną i doskonałą znajomością oferowanych produktów. Przedstawiciele techniczno - handlowi oferują pomoc techniczną na każdym etapie współpracy. Zaangażowanie pozwala im na obecność bezpośrednio na budowach, gdzie służą swoją pomocą i doświadczeniem.

Dzięki szerokiej wiedzy na temat potrzeb klientów, firma wprowadza do swojej oferty produkty, które ułatwiają pracę instalatorom. Oferty dopasowywane są do rzeczywistych potrzeb klientów. Dobór produktów odbywa się wspólnie z instalatorem, a często poprzedzony jest wizytą na budowie.

Równie istotne dla firmy jest dzielenie się wiedzą, dlatego realizuje bogatą ofertę szkoleniową w różnych formach:

  • w siedzibie firmy w Gdańsku
  • w formie "Poranków z Prandelli" mających postać swobodnych spotkań przy grillu, podczas których obok przekazywania informacji o produktach, jest miejsce na wymianę doświadczeń oraz dyskusję
  • w formie spotkań szkoleniowo - integracyjnych łączących zajęcia szkoleniowe z ciekawymi formami integracjiW 2018 roku Prandelli przeprowadził cykl szkoleń wyjazdowych u swoich dystrybutorów "Bezprzewodowe sterowanie inteligentnym domem". W ramach cyklu odbyło się 40 spotkań, w których udział wzięło ponad 1000 osób.

Uczestnicy szkoleń stacjonarnych otrzymują "Świadectwa Autoryzowanego Wykonawcy" systemów Prandelli.

Marka Prandelli kojarzona jest z wysokiej jakości produktami. Cały czas poszukuje nowych inspiracji produktowych odpowiadających potrzebom klientów.

Kontakt w sprawie produktów:

Prandelli Polska sp. z o.o.
tel. (58) 762 84 55
www: www.prandelli.pl
mail: prandelli@prandelli.pl


All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet