Wienkra


TCL nowa marka klimatyzatorów w ofercie Lindab

aktualizacja: 03-01-2020, 10:25 – artykuł promocyjny


Firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji, wprowadza do swojego portfolio nową markę klimatyzatorów TCL. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym na całym świecie koncernem TCL to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i zapotrzebowanie klientów ceniących najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne i dobrą relację jakości do ceny.

 

 

Klimatyzatory ścienne TCL serii Elite

klimatyzator ścienny TCL Elite - LindabNowe na rynku klimatyzatory serii Elite to rozwiązanie skierowane do tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. W ofercie Lindab znajdują się klimatyzatory ścienne Elite XA71 i Elite XA81 wyróżniające się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną urządzeń A++/A+. Jednostki split klimatyzatorów TCL Elite wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu, wśród których znajdują się między innymi: I Feel – dodatkowy czujnik temperatury w pilocie, I Set – dedykowany przycisk dla ustawień osobistych, Inteligentny nawiew – tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu, czy Pamięć ustawień żaluzji.

 

klimatyzator ścienny TCL Elite - Lindab

 

Kontrola Wi-fi

klimatyzator TCL LindabZainstalowany w klimatyzatorze moduł Wi-fi pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie. Za pomocą dedykowanej aplikacji internetowej można zdalnie i szybko ustawić pożądane parametry takie jak: temperatura, tryb pracy, prędkość działania wentylatorów, czy ustawić harmonogram działania urządzenia na cały tydzień z minutową dokładnością.

 

6–warstwowy filtr

klimatyzatory ścienne TCL Elite - 6-warstwowy filtrNowoczesne klimatyzatory wyposażone są kilka warstw filtrujących, których głównym zadaniem jest wychwycenie pyłów, drobnoustrojów, zapewnienie ochrony przed bakteriami oraz nieprzyjemnymi zapachami. Klimatyzatory TCL serii Elite wyposażone są 6-warstwowy filtr, który zapewnia poprawę jakości powietrza, chroni przed smogiem oraz skutecznie poprawia komfort osób znajdujących się w pomieszczeniu. Jedną z warstw filtra jest warstwa pokryta witaminą C - poprawiającą samopoczucie użytkowników, znajdujących się pomieszczeniu.

 

Ekologiczny czynnik chłodniczy R32

Klimatyzatory marki TCL wykorzystują przyjazny dla środowiska, ekologiczny czynnik chłodniczy R32 poprawiający efektywność energetyczną urządzenia o 10% oraz obniżający tworzenie się efektu cieplarnianego GWP (Global Warming Potencial). Czynnik R32 jest także zgodny z wytycznymi rozporządzeń dotyczących f-gazów Unii Europejskiej.

 

Ultra cicha praca

Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji wewnętrznej uzyskano wyciszenie urządzenia o 1-2 dB. Dzięki temu praca klimatyzatora TCL jest tak cicha jak ludzki szept.

 

Bezpieczny design

Konstrukcja i przemyślany projekt klimatyzatorów TCL zapewnia pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Zastosowane rozwiązania w postaci braku fizycznego połączenia pomiędzy skondensowanymi skroplinami, a elektronicznymi układami sprawiają, że wyeliminowane zostało ryzyko zalania i zwarcia a użycie materiału BMC sprawiło, że skrzynka elektryczna jest ognioodporna.

 

Auto - czyszczenie

klimatyzator ścienny TCL EliteFunkcja auto-czyszczenia pozwala na pozbycie się z klimatyzatora zanieczyszczeń, jakie powstają podczas jego codziennej pracy. Specjalny 30-minutowy program czyszczący skutecznie usuwa brud, bakterie i zarazki pozostawiając parownik w pełni wysterylizowany i gotowy do dalszej bezawaryjnej pracy

 

Ulepszona jednostka zewnętrzna

klimatyzator ścienny TCL Elite - jednostka zewnętrznaJednostka zewnętrzna klimatyzatorów TCL Elite to ulepszony DC Inverter z inteligentnym algorytmem AI, dzięki któremu urządzenie szybciej, precyzyjniej i płynniej osiąga żądaną temperaturę. Jednostka zewnętrzna lepiej odprowadza wilgoć dzięki systemowi Anti-Icing. Zwiększona odporność na korozję, a także podwyższona szczelności, chroni jednostkę przed najpopularniejszymi awariami dotykającymi jednostki zewnętrzne czyli przed: zalaniem, owadami i kurzem.

 

Łatwy montaż i konstrukcja

Dzięki zmniejszeniu ilości śrub w panelu frontowym i tylnej obudowie aż o 23 sztuki!, klimatyzatory TCL serii Elite są teraz bardzo łatwe i szybkie w montażu (efektywność montażu wzrosła o 57,5%).


Marka TCL

TCL to znany i obecny w 160 krajach na całym świecie chiński koncern produkujący innowacyjne produkty dla branż RTV i AGD oraz HVAC. Koncern posiada 23 instytuty badawcze oraz 22 fabryki produkcyjne (w tym ośrodki w Polsce), które zatrudniają 75 000 pracowników na całym świecie.

W 2018 roku marka podpisała kontrakt reklamowy z jednym z najdroższych piłkarzy na świecie, brazylijskim napastnikiem Neymarem JR. Piłkarz tym samym stał się globalnym ambasadorem marki TCL na świecie.

Więcej informacji o klimatyzatorach TCL

Oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych TCL na terenie Polski jest Lindab.

Kontakt w sprawie produktów:

Lindab Sp. z o.o.
tel. (22) 250 50 50
www: lindab-polska.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Klimatyzatory AUX FREEDOM - poznaj hit sezonu od WIENKRA

Klimatyzatory AUX FREEDOM - poznaj hit sezonu od WIENKRA

Klimatyzatory AUX FREEDOM, hit sezonu od marki WIENKRA to urządzenia o różnorodnych... ¬ więcej...

 
ASY KLIMATYZACJI 2020 - hity klimatyzacyjne na rok 2020

ASY KLIMATYZACJI 2020 - hity klimatyzacyjne na rok 2020

Klimatyzatory pokojowe z oferty marki Wienkra wyróżniają się doskonałą... ¬ więcej...

 
Wyróżnij swoje wnętrze - Klimatyzator KETA od Fuji Electric

Wyróżnij swoje wnętrze - Klimatyzator KETA od Fuji Electric

Firma Fuji Electric ma w swojej ofercie nową serię klimatyzatorów o nazwie... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin GlenDimplex    Ventec      Lindab Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet