intersoft

W Grupie SBS dbamy o naszych klientów

aktualizacja: 08-02-2019, 06:22 – artykuł promocyjny


Szkolenia produktowe, coroczne atrakcje w Klubie Instalatora, elastyczny program lojalnościowy INTEGRIS+… To jedne z ważniejszych działań jakie podejmujemy na co dzień, żeby być Firmą Przyjazną Instalatorom. Już niebawem rusza głosowanie w Plebiscycie Polecane Przez Polskich Instalatorów. Grupa SBS rusza po laur zwycięstwa w tej kategorii. Liczymy na Wasze głosy!

 

Regularne spotkania

Spotkania z instalatorami są dla nas bardzo ważne, dlatego dbamy by atmosfera podczas nich była niepowtarzalna. Każdego roku gościmy Państwa w ramach Klubu Instalatora. Jest to przestrzeń, którą kreujemy podczas Targów Grupy SBS w Strykowie pod Łodzią i Targów Instalacje w Poznaniu. Każda kolejna edycja Klubu Instalatora to gwarancja dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród. Już teraz zapraszamy na Targi Grupy SBS w Strykowie, które odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2019!.

Każdemu Klubowi Instalatora towarzyszy Akcja Autokarowa, która ma na celu usprawnić dotarcie sympatyzujących z naszą marką instalatorów ze wszystkich zakątków Polski. Już teraz zachęcamy do zgłaszania się do akcji. Pełna lista hurtowni, z którymi możecie przyjechać do Strykowa znajduje się pod linkiem: https://www.grupa-sbs.pl/hurtownie

Poniżej zdjęcia z Klubu Instalatora 2018 tworzonego na Targi Instalacje 2018 w Poznaniu:

Klub Instalatora SBS

 

Elastyczny INTEGRIS+

Ponad dziewięć lat temu przyjęliśmy wyzwanie, aby stworzyć elastyczny program, który będzie dopasowany do potrzeb instalatora. W każdej z minionych ośmiu edycji staraliśmy się dodawać nowe nagrody, które przydadzą się w pracy klientom Hurtowni Grupy SBS. Dlatego też w ofercie znaleźć można pełną gamę narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych, samochód osobowy, bony na zakup sprzętu RTV i AGD, minikoparkę JCB, vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń czy bony SODEXO. Co więcej: każda ze stron, zarówno przedstawiciel Hurtowni, jak i jej klient, mogą zgłosić zapotrzebowanie na inny produkt, którego dotychczas nie było w katalogu nagród.

INTEGRIS+ to jednak nie tylko nagrody za zakupy. Oprócz premiowania klientów każda z Hurtowni Partnerskich uczestniczących w Programie organizuje spotkania integrisowe. Ideą takiego wydarzenia jest stworzenie szansy na spotkanie zarówno handlowców hurtowni, przedstawicieli firm producenckich i instalatorów. To bardzo ważny element programu, dzięki któremu dochodzi do budowania relacji, wymiany informacji branżowych, podtrzymania kontaktu i – co wzbudza najwięcej emocji – przekazania wspominanych wcześniej nagród. Lokalne działania w ramach INTEGRIS+ cieszą się w naszej Grupie wielkim zainteresowaniem i wzbudzają sympatię uczestników. Warto też podkreślić, że część imprez tworzonych w ramach Programu przez naszych Partnerów wpisała się na stałe w branżowy kalendarz wydarzeń.

 

Kompleksowe marki domowe Grupy SBS

KELLER – marka dla profesjonalistów, NANOPANEL – mistrz dobrych cen, DELFIN – systemy sanitarne dla twojej kuchni i łazienki. To trzy marki domowe Grupy SBS. Tworząc je kierujemy się stworzeniem kompleksowej oferty, wysokiej jakości produktów. Dbamy także, by instalatorzy posiadali jak największą wiedzę o naszych produktach. Informujemy o nich na bieżąco w naszych newsletterach, kwartalniku „Magazyn Grupy SBS”, jak również organizując szkolenia produktowe w naszych Hurtowniach Partnerskich na terenie całego kraju.

Więcej o naszych produktach dowiesz się pod adresem: https://www.grupa-sbs.pl/produkty/marki-wlasne-grupy-sbs

Klub Instalatora SBS

 

Ciągle inwestujemy w jeszcze lepszą jakość obsługi

Jako Grupa SBS organizujemy corocznie szkolenia z cyklu „Akademia Efektywnej Sprzedaży”. Są one skierowane do handlowców z naszych Hurtowni Partnerskich. W każdym roku szkolimy ponad dwustu pracowników z całej Polski. Szkolenia mają między innymi na celu podniesienie jakości obsługi klienta i zwiększenie wydajności pracy.

Chcemy ułatwić też instalatorowi pozyskanie produktów – służy do tego platforma B2B Grupy SBS, która niebawem ujrzy światło dzienne. Chcemy aby instalator mógł zaoszczędzić czas i w sposób wygodny z dowolnego miejsca mógł dokonywać zamówień przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto instalator będzie mógł szybko stworzyć z poziomu aplikacji ofertę dla swojego klienta, dzięki czemu Platforma B2B może stać się jednym z głównych narzędzi pracy specjalisty z jego klientami.

 

Działamy dla rynku i instalatorów

Firma Przyjazna Instalatorom i rynkowi - tak chcemy być postrzegani, nad tym pracujemy. Dlatego współpracujemy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Firm Instalacyjnych i Serwisowych, aby kształtować i reagować na potrzeby instalatorów. Grupa SBS to także jeden z założycieli Stowarzyszenia ZHI, które ma za zadanie wspierać rozwój branży i profesjonalizacji handlu oraz pracy instalatorów. Popieramy i angażujemy się w działanie branżowych organizacji i mediów - dzięki temu działamy na rzecz lepszej, wspólnej przyszłości.

Kontakt w sprawie produktów:

SBS Sp. z o.o.
tel. 42/663 54 00
www: www.grupa-sbs.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet