Immergas Polska oferuje dodatkowe 3 lata gwarancji również na kotły tradycyjne

aktualizacja: 03-10-2019, 06:07 – artykuł promocyjny


Do tej pory dodatkowe trzy lata gwarancji, po zarejestrowaniu urządzenia w Strefie Klienta Immmergas, obejmowały kotły kondensacyjne. Od teraz, taką możliwość mają również szczęśliwi posiadacze kotłów tradycyjnych!

Zasady funkcjonowania dodatkowej gwarancji są takie same, jak w przypadku kotłów kondensacyjnych i nie wymagają wykupienia dodatkowego pakietu.

 

2 lata - to podstawowy okres ochrony urządzenia

 

3 lata – o tyle przedłużysz gwarancję na kocioł, bez dodatkowych opłat, po rejestracji urządzenia na stronie www.klient.immergas.pl oraz wykonywaniu obowiązkowych, corocznych przeglądów.

 

 

 

O tym musisz pamiętać:

 

  • Kup produkt w punkcie handlowym z ważną Akredytacją Immergas
  • Wykonaj pierwsze uruchomienie, korzystając z usług serwisu z ważnymi uprawnieniami Immergas
  • Zarejestruj kocioł w Strefie Klienta, na www.klient.immergas.pl, za pośrednictwem infolinii lub za pomocą formularza dostępnego na www.immergas.pl
  • Pamiętaj o corocznych przeglądach gwarancyjnych

 

NIKE STAR - ImmergasVICTRIX TERA - Immergas

 

Strefa Klienta Immergas to portal dedykowany wszystkim użytkownikom kotłów Immergas. Rejestrując urządzenie na stronie zyskujesz nie tylko przedłużenie gwarancji o dodatkowe trzy lata. Na portalu znajdują się wszystkie niezbędne informacje o Twoim kotle, system automatycznie przypomni Ci o zbliżającym się, obowiązkowym przeglądzie, a także podpowie z którym serwisem skontaktować się w tej sprawie.

 

IMMERGAS - V MaiorIMMERGAS - Victrix Tera

 

Rozszerzona gwarancja Immergas 2+3 obowiązuje dla wszystkich kotłów marki Immergas, które zostaną poprawnie zainstalowane, sprawdzone i uruchomione przez serwis z ważnymi uprawnieniami Immergas, zarejestrowane na stronie w określonym w warunkach gwarancji terminie, oraz będą użytkowane i konserwowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Rozszerzenie gwarancji nie wymaga wykupienia dodatkowego pakietu gwarancyjnego. Więcej na www.immergas.pl.

Kontakt w sprawie produktów:

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
tel. +48 42 649 36 00
www: www.immergas.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet