LUMENexpo 2018 - spotkanie branży oświetleniowej i elektrotechnicznej

aktualizacja: 14-09-2018, 06:39 – artykuł promocyjny


Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej to nowy, innowacyjny projekt, który zorganizowany zostanie w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 4-5 grudnia 2018 roku.

 

Podczas targów odbędą się ciekawe konferencję, których organizatorami będą cenione instytucje w branży:
Konferencja pt.: "JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DLA WYROBÓW ELEKTROTECHNICZNYCH I SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO", organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.

LUMENexpo 2018 - spotkanie branży oświetleniowej i elektrotechnicznejKonferencja pt.: "JAKOŚĆ OŚWIETLENIA", organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.
 

Celem organizacji wydarzenia będzie przede wszystkim integracja branży, a także możliwość wymiany informacji na temat trendów oświetleniowych i elektrotechnicznych, nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych.


Oferta firm targów LUMENexpo obejmować będzie głównie oświetlenie przemysłowe i uliczne oraz wszelkiego rodzaju lampy i związane z nimi akcesoria. Wystawcy zaprezentują również produkty z zakresu technologii LED czy źródeł światła. Wydarzenie skierowane będzie również do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zajmujących się eksploatacją urządzeń oświetlenia drogowego, ale także iluminacją różnego rodzaju obiektów.


Podczas Salonu Elektrotechniki Przemysłowej będzie miała miejsce prezentacja sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie. Uczestnikami salonu będą m.in firmy mające w ofercie sprzęt elektryczny, kable i przewody, systemy zasilające i sterujące, pomiary elektryczne, firmy zajmujące się instalacją przewodów elektrycznych oraz wiele innych.

LUMENexpo 2018 - spotkanie branży oświetleniowej i elektrotechnicznej

 

Targi LUMENexpo oraz Salon Elektrotechnik Przemysłowej będą spotkaniem o charakterze biznesowym, skierowanym do profesjonalistów. Do odwiedzenia zostanie zaproszona:

  • kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi,
  • służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych,
  • przedstawiciele władz samorządowych i zakładów energetycznych,
  • inżynierowie elektrycy,
  • inżynierowi budownictwa,
  • inspektorzy nadzoru, instalatorzy, inwestorzy i architekci.

 

Targi promowane będą również wśród branży AUTOMOTIVE.

Aglomeracja Śląska to niewątpliwie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie Targów w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, znajdują się odbiorcy targów. Liderzy rynku przemysłowego posiadają na tym terenie swoje kluczowe zakłady produkcyjne. Kolejną zaletą organizacji targów w Aglomeracji Śląskiej jest fakt jej dynamicznego rozwoju. Powstające nowe drogi, osiedla mieszkaniowe, modernizacja miast – to wszystko potrzebuje oświetlenia. Ogromna ilość inwestorów w woj. śląskim oraz duży potencjał rozwojowy regionu na pewno przyczynią się do owocnych spotkań biznesowych podczas premierowych targów LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej w Sosnowcu.


Współpraca z licznymi mediami branżowymi i uznanymi w środowisku oświetleniowym oraz elektrotechnicznym instytucjami
na pewno będzie miała znaczący wpływ na rozwój wydarzenia i przyczyni się do jego sukcesu.

 

Szczegółowy zakres tematyczny targów i salnu oraz więcej informacji znajduje się na www.lumenexpo.pl
Zapraszamy do współpracy.

 

LUMENexpoKontakt: Małgorzata Mazur – Menedżer Projektu
kom. +48 510 031 476, tel. 32 788 75 23,
e-mail: malgorzata.mazur@exposilesia.pl, lumenexpo@exposilesia.pl,
www.lumenexpo.pl.


Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Expo Silesia Sp. z o.o.
tel. 032 78 87 500
www: www.exposilesia.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet