lindab

Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Zalety centralnej wentylacji od STIEBEL ELTRON

aktualizacja: 13-09-2018, 11:17 – artykuł promocyjny


W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi poświęca się problemowi zanieczyszczeń środowiska. Stale pogarszająca się jakość powietrza powoduje, że coraz więcej osób budując dom decyduje się na zastosowanie centrali wentylacyjnej. Firma STIEBEL ELTRON w swojej ofercie posiada urządzenie dedykowane domom jednorodzinnym o dużej powierzchni lub mniejszym budynkom komercyjnym. Centrala LWZ 70E / 170E, 370 Plus, bo o niej mowa, zasysa centrala wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70Eświeże powietrze z zewnątrz, a także odprowadza zużyte powietrze z pomieszczeń użytkowych (kuchni, łazienki, pralni, garderoby), jednocześnie usuwając z nich wilgoć oraz przykre zapachy.


Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny panel sterujący, który umożliwia włączanie i wyłączanie centrali, wskazanie stopni wentylatorów i wielkości strumienia przepływu, bezstopniową regulację nastaw strumienia przepływu oraz odczyt temperatur i stanów pracy. To pozwala zachować nad nim pełną kontrolę i dostosować do aktualnych potrzeb.

Cicha i wydajna praca to ogromny atut centralnej wentylacji STIEBEL ELTRON. Zastosowanie nowoczesnego krzyżowego wymiennika przeciwprądowego pozwala odzyskać blisko 90% ciepła z zużytego powietrza. Urządzenie posiada również zabezpieczenie przed działaniem niskich temperatur - wbudowana fabrycznie grzałka elektryczna zapobiega obladzaniu wymiennika ciepła.

Zakup centralnej wentylacji jest inwestycją, która jest warta swojej ceny. Zastosowanie wentylatorów zasilanych prądem stałym sprawia, że urządzenie to charakteryzuje mały pobór mocy. Problemów nie przysparza instalacja centrali, która jest prosta i szybka. Urządzenie można zawiesić na ścianie lub ustawić na podłodze. Jest proste w konserwacji, a jego wysoka jakość pozwala na wieloletnie użytkowanie.

Instalując w swoim domu centralę wentylacyjną, zyskujemy gwarancję czystego i zdrowego powietrza, które z kolei jest niezbędne do dobrego samopoczucia domowników. 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 609 20 30
www: www.stiebel-eltron.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Zawory powietrzne typu skandynawskiego - nowość od Ventia

Zawory powietrzne typu skandynawskiego - nowość od Ventia

HAVACO, którego marka Ventia jest dystrybutorem wprowadza na rynek dwa nowe... ¬ więcej...

 
Rekuperacja aktywna - nowy wymiar wentylacji

Rekuperacja aktywna - nowy wymiar wentylacji

W poszukiwaniu nowych technologii i rozwiązań, zespół Carline nawiązał współpracę... ¬ więcej...

 
Nowe funkcje nawilżacza humiFog direct Carel

Nowe funkcje nawilżacza humiFog direct Carel

Poniżej prezentujemy nowe funkcje humiFog direct, czyli rodziny wysokociśnieniowych... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec VTS    Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm ProventGlobal-Tech Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Wienkra
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet