Uniwersal - urządzenia wentylacyjne


Zalety centralnej wentylacji od STIEBEL ELTRON

aktualizacja: 13-09-2018, 11:17 – artykuł promocyjny


W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi poświęca się problemowi zanieczyszczeń środowiska. Stale pogarszająca się jakość powietrza powoduje, że coraz więcej osób budując dom decyduje się na zastosowanie centrali wentylacyjnej. Firma STIEBEL ELTRON w swojej ofercie posiada urządzenie dedykowane domom jednorodzinnym o dużej powierzchni lub mniejszym budynkom komercyjnym. Centrala LWZ 70E / 170E, 370 Plus, bo o niej mowa, zasysa centrala wentylacyjna Stiebel Eltron LWZ 70Eświeże powietrze z zewnątrz, a także odprowadza zużyte powietrze z pomieszczeń użytkowych (kuchni, łazienki, pralni, garderoby), jednocześnie usuwając z nich wilgoć oraz przykre zapachy.


Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny panel sterujący, który umożliwia włączanie i wyłączanie centrali, wskazanie stopni wentylatorów i wielkości strumienia przepływu, bezstopniową regulację nastaw strumienia przepływu oraz odczyt temperatur i stanów pracy. To pozwala zachować nad nim pełną kontrolę i dostosować do aktualnych potrzeb.

Cicha i wydajna praca to ogromny atut centralnej wentylacji STIEBEL ELTRON. Zastosowanie nowoczesnego krzyżowego wymiennika przeciwprądowego pozwala odzyskać blisko 90% ciepła z zużytego powietrza. Urządzenie posiada również zabezpieczenie przed działaniem niskich temperatur - wbudowana fabrycznie grzałka elektryczna zapobiega obladzaniu wymiennika ciepła.

Zakup centralnej wentylacji jest inwestycją, która jest warta swojej ceny. Zastosowanie wentylatorów zasilanych prądem stałym sprawia, że urządzenie to charakteryzuje mały pobór mocy. Problemów nie przysparza instalacja centrali, która jest prosta i szybka. Urządzenie można zawiesić na ścianie lub ustawić na podłodze. Jest proste w konserwacji, a jego wysoka jakość pozwala na wieloletnie użytkowanie.

Instalując w swoim domu centralę wentylacyjną, zyskujemy gwarancję czystego i zdrowego powietrza, które z kolei jest niezbędne do dobrego samopoczucia domowników. 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 609 20 30
www: www.stiebel-eltron.pl
mail: wyślij wiadomośćZobacz także
Klimor stawia na wszechstronność

Klimor stawia na wszechstronność

Rosnąca świadomość i oczekiwania w zakresie efektywności energetycznej, przy jednoczesnym... ¬ więcej...

 
Tarcza na smog i alergeny - jak chronić siebie i swoją rodzinę

Tarcza na smog i alergeny - jak chronić siebie i swoją rodzinę

Wraz z nadejściem jesieni oraz okresu grzewczego, jak bumerang powraca temat smogu.... ¬ więcej...

 
Właściwości i zalety zastosowania EPP

Właściwości i zalety zastosowania EPP

Spieniony polipropylen (EPP) – stale zyskuje światowe uznanie jako tworzywo... ¬ więcej...

 


Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Daikin     Ventec VTS    Lindab Rosenberg Klima   Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech   Klimor   Klima-Therm   Flop System Sp. z o.o.   Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Wienkra
All rights reserved © 2004-2019 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet