gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Instal-Projekt   logo Daikin

Junkers

Buderus  Hewalex

nVent     Galmet

Beretta   Dragon Kotły

  Esbe

KAN Sp. z o.o.   Schiedel

Kospel    NTS Energy

Pipelife    Logo STERR

Stiebel Eltron Radox Radiators

  Dimplex

logo Wilo   De Dietrich

Prandelli  Roth Polska

Brötje Heizung   Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet     REGULUS-system


Intersoft

    Grupa Armatura

Immergas

Akra   Lindab

znajdź fachowca

Kocioł gazowy w nowoczesnej technologii EVO - do domu i nie tylko

aktualizacja: 04-09-2018, 07:11 – artykuł promocyjny


Wybór kotła gazowego do domu opiera się na kilku ważnych elementach. Przede wszystkim uwzględnia się wielkość budynku, potrzeby mieszkańców oraz zastosowane systemy instalacji. Ważne są również same parametry kotła. W nowoczesnych modelach warto zwrócić uwagę na technologię EVO. Poniżej przedstawiamy, na czym ona polega oraz dlaczego warto wybierać produkty tworzone w jej duchu.

 

Czym wyróżnia się technologia EVO?

 

Technologia EVO to nowoczesne rozwiązanie w produkcji kotłów kondensacyjnych, przekładające się na optymalizację procesu spalania. W połączeniu z systemem regulacji ISR PLUS  zapewnia stałą oraz dynamiczną regulację armatury gazowej. Co ważne, z produktów powstałych w technologii EVO możesz korzystać niezależnie od parametrów oraz rodzaju gazu, który dostarczany jest do Twojego domu. Elementy kotłów kondensacyjnych są odporne na uszkodzenia i trwałe przez długi czas, a emisja szkodliwych substancji – niska.

Kotły gazowe kondensacyjne wykonane w technologii EVO

 

 

Kotły gazowe kondensacyjne wykonane w technologii EVO

 

Kotły wykorzystujące technologię EVO wyróżnia dłuższa żywotność i większa niezawodność, z uwagi na co są Kotły gazowe kondensacyjne wykonane w technologii EVOtrwalsze i wystarczą Ci na więcej lat. Czyni je to również bardziej opłacalnymi finansowo: unikniesz częstych napraw czy konieczności wymieniania sprzętu na nowy w najmniej odpowiednim momencie. Jednym z czynników wpływających na trwałość jest obecność w wymiennikach kotłów nano powłoki. Nano powłoka znajduje swój odpowiednik w naturze – jej struktura przypomina kwiat lotosu. Deszcz czy rosa spływające po powierzchni liści zbierają wszelkie zabrudzenia i pozostawiają roślinę oczyszczoną. Podobnie dzieje się w nowoczesnych kotłach Brötje. Trwałe aluminiowe kotły z nano powłoką oczyszczają się same, nie zakłócając przy tym poprawnej pracy. Tego rodzaju automatyzacja wydłuża cykl pomiędzy kolejnymi zabiegami czyszczenia. Ta innowacyjna technologia została zastosowana w wymiennikach kotłów Brötje. Zabezpiecza to wymiennik przed korozją, a także nadaje mu właściwości antyadhezyjne i chroni przed szybkim zużyciem. Wzmocniony wymiennik ciepła pozwala na doskonałe przenikanie wysokiej temperatury, nawet mimo małej powierzchni grzewczej. Nie mniejsze znaczenie ma fakt, że przez większą część sezonu grzewczego kotły gazowe Brötje wykorzystujące technologię EVO pracują w trybie ciągłym, ale energooszczędnym – to świetnie rozwiązanie dla Twojego portfela.

Kotły gazowe kondensacyjne wykonane w technologii EVO

 

 

Dodatkowe korzyści technologii EVO dla Ciebie

 

Wybierając nowoczesne kotły Brötje, możesz stworzyć indywidualny system grzewczy – dopasowany do Twoich potrzeb oraz wielkości i budowy Twojego domu. Kotły kondensacyjne z serii EVO cechuje uniwersalność, więc nie tylko pozwolą Ci na zachowanie spójności wizualnej w domu, ale również po latach bez trudu wymienisz w nich części. Ponieważ mogą współpracować z instalacjami wykonanymi w systemach wcześniejszych względem EVO, ich zakup nie narazi Cię na zbędne wydatki – nie będziesz musiał wymieniać wszystkich urządzeń.
Wśród korzyści dla Ciebie najważniejszymi są:
 

  • Dłuższy czas gwarancji na wymienniki ciepła – w razie awarii nie musisz kupować nowego kotła gazowego, wystarczy oddać do darmowej naprawy już posiadany.
  • Specjalistyczna opieka nad kotłem – wraz z zakupem sprzętu otrzymujesz wsparcie najlepszych specjalistów, którzy rozwiążą Twój problem i odpowiedzą na pytania.
  • Oszczędność pieniędzy za opłaty – nowoczesne kotły Brötje zużywają mniej gazu.
  • Bezpieczniejsze użytkowanie – nano powłoka wpływa na większą trwałość elementów kotłów kondensacyjnych.
  • Optymalizacja procesu spalania – przeprowadzana jest automatycznie. Twoje urządzenie wykonuje w sposób ciągły auto-diagnostykę.


Poznaj zalety technologii EVO i korzystaj z kotłów Brötje dłużej i z pełną satysfakcją. Używaj ich nie tylko w prywatnym domu, ale również w hotelu, pensjonacie, restauracji czy magazynie – sprawdzą się wszędzie! 

Kontakt w sprawie produktów:

Brötje Heizung
tel. 801 276 853
www: www.broetje.pl

mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowa gama zaworów kulowych

Nowa gama zaworów kulowych

Nowa gama zaworów  kulowych  wodnych o nazwie SKALAR ... ¬ więcej...

 
Niezawodny i trwały odpowietrznik Skalar

Niezawodny i trwały odpowietrznik Skalar

Odpowietrzniki manualno/automatyczne typu Tecno Varia zbudowane są zgodnie z... ¬ więcej...

 
Pompy Evosta - komfort, wydajność i niskie zużycie energii

Pompy Evosta - komfort, wydajność i niskie zużycie energii

Nowy typoszereg bezdławnicowych pomp obiegowych Evosta wyróżnia się innowacyjnością.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2018 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet